Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

15 bře. 2007, 22:39

já to dělím na:

* dýmkaře
* kuřáky dýmky
* příležitostníky a začátečníky (já)
* ti jež nacpávají tím co tam nepatří

17 bře. 2007, 15:27

...no kam by som sa asy začlenil...

...som aktývny vtchutnávač fajkového dymu z kvalitných tabakov, učím sa s fajkou dýchať a sem tam si dám aj dobrý doutníček...

...cigarety som nikdy neriešil, ani to neplánujem meniť...

...vodnú fajku som ešte neskúšal, ale možno si nejakú zadovážim, ale fajku to nenahradí...

...P.S. patrím k tej skupine pasívnych fajčiarov, čo sa radi nechávajú fajčiť aktývnymi fajčiarkami... :twisted:

17 bře. 2007, 15:34

ypres.bass píše:já to dělím na:

* dýmkaře
* kuřáky dýmky
* příležitostníky a začátečníky (já)
* ti jež nacpávají tím co tam nepatří


jaký je rozdíl mezi dýmkařem a kuřákem dýmky?

17 bře. 2007, 15:35

rak65 píše:
ypres.bass píše:já to dělím na:

* dýmkaře
* kuřáky dýmky
* příležitostníky a začátečníky (já)
* ti jež nacpávají tím co tam nepatří


jaký je rozdíl mezi dýmkařem a kuřákem dýmky?
také bych to rád věděl :smoke5:

17 bře. 2007, 16:37

rak65 píše:jaký je rozdíl mezi dýmkařem a kuřákem dýmky?

myslím jakože takový, že sice kouří často, ale eště z toho nemá to pravé co opravdový dýmkař - on je to v principu takový mezistupeň, ale hodně z nás tam ztvrdne hodně dlouho, ne-li nafurt...

17 bře. 2007, 16:55

ypres.bass píše:myslím jakože takový, že sice kouří často, ale eště z toho nemá to pravé co opravdový dýmkař - on je to v principu takový mezistupeň, ale hodně z nás tam ztvrdne hodně dlouho, ne-li nafurt...


nemám takovou představivost....radši to nebudeme rozebírat :P

19 bře. 2007, 16:40

dýmkař je označení nejen pro kuřáka dýmky, ale i pro výrobce dýmek. ne každá dýmkař je i kuřák dýmky a naopak.

Jak rozdělit kuřáky dýmek

19 bře. 2007, 17:19

Mačetou...

19 bře. 2007, 20:06

A nebude lepší je všechny spojit?

20 bře. 2007, 10:02

ChorChe píše:A nebude lepší je všechny spojit?


Myslíš až takhle? Trubokury všech zemí , spojte se ! :lol: V tom případě by byla asi použita i ta mačeta. Sorry to je už úplně :offtopic2:

25 bře. 2007, 11:53

Zababa píše:dýmkař je označení nejen pro kuřáka dýmky, ale i pro výrobce dýmek. ne každá dýmkař je i kuřák dýmky a naopak.


Přesněji řečeno, dýmkař je spíš výrobce dýmek než kuřák dýmky, ale jelikož nám chybí vhodnější jednoslovný výraz, tak jsme si ho "vypůjčili" :) tak to vidím já :)

25 bře. 2007, 18:42

Fénix píše:
Zababa píše:dýmkař je označení nejen pro kuřáka dýmky, ale i pro výrobce dýmek. ne každá dýmkař je i kuřák dýmky a naopak.


Přesněji řečeno, dýmkař je spíš výrobce dýmek než kuřák dýmky, ale jelikož nám chybí vhodnější jednoslovný výraz, tak jsme si ho "vypůjčili" :) tak to vidím já :)
možná by nebylo špatné udělat thread o tom jednoslovném názvu...možná by se něco zajímavého našlo nebo na druhou stranu bysme se nasmáli nad novotvary...
Odeslat odpověď