Společná koupě briaru ze zahraničí

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod Fénix » 21 zář. 2006, 17:45

Renno píše:nevím jak to chodí tedy s kartou...ale to se ne dá platit zakázka ze zahraničí nijak jinak :?: .......až při odebrání nebo poslat na konto určenou částku :?:


převody peňauzů do zahraničí jsou drahé a dobírka ještě dražší, u karty je to prakticky zadarmo
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Renno » 21 zář. 2006, 20:57

Fénix píše:
převody peňauzů do zahraničí jsou drahé a dobírka ještě dražší, u karty je to prakticky zadarmo

ááha tak jsem zase chytřejší a nasranější :evil: :)
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod Pegas » 21 zář. 2006, 23:18

Já bych čtyři,nebo pět kusů vzal.Možná by nebylo špatné pořídit k přířezům nějaké náustky,např. na těchto stránkách http://www.pimopipecraft.com/index.html lze sehnat vše.
Nebo tady http://www.janzen-pfeifen.de/englisch/indexeng.html atd.
Uživatelský avatar
Pegas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 196
Registrován: 16 srp. 2004, 16:54
Bydliště: VIZOVICE

Příspěvekod Michal Hubacz » 22 zář. 2006, 19:22

Renno píše:
Fénix píše:
embOsovaná :) poznáš ji tak, že ta čísílka nejsou jen napsaná, ale jsou vytlačená (3D)

tedy kde jste se tohle naučili :?: :D napsaný nebo vytlačený.pro mě to je stejný asi jako když je tolaetní papír hladký a nebo s nějakým vytlačeným vzorečkem :D


Tomu s vytlačeným vzorečkem se říká embosovaný toaletní papír..:)))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod tomášš » 23 zář. 2006, 08:52

Pegas píše:Já bych čtyři,nebo pět kusů vzal.Možná by nebylo špatné pořídit k přířezům nějaké náustky,např. na těchto stránkách http://www.pimopipecraft.com/index.html lze sehnat vše.
Nebo tady http://www.janzen-pfeifen.de/englisch/indexeng.html atd.

No já bych se postaral o to dřevo, náústky už individuelně. Jinak u mě bude chvilku trvat, než seženu hotovost, abych mohl udělat objednávku, počítám tak koncem listopadu, takže zatím budu jen archivovat kdo má zájem. Ještě teda bych potřeboval vědět, jestli je zájem sůíš o plata nebo ebyuchony, já radši ebauchony, ač se to možná zdá divné, ale na dýmce se mi líbí spíš nepravidelnost kresby :puffy:
tomášš
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: 08 zář. 2006, 15:28

Příspěvekod Pegas » 23 zář. 2006, 09:15

tomášš píše: .....bych potřeboval vědět, jestli je zájem spíš o plata nebo ebyuchony.....:puffy:


Já bych bral plateau,možná jeden ebauchon. :pipe1:
Uživatelský avatar
Pegas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 196
Registrován: 16 srp. 2004, 16:54
Bydliště: VIZOVICE

Příspěvekod Rubenstein » 23 zář. 2006, 18:27

Já bych bral taky plateau. Zalezelo by na cene. Embosovanou kartu mam a muzu ji propujcit do sluzem budoucich panu Talbertu. Opet podle ceny bych mel zajem o 4-6 kousku. Listopadovy termin mi uplne vyhovuje. Pripadny nakup naustku muzeme pak poresit taky spolecne.
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 51
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod ChorChe » 24 zář. 2006, 07:15

Kupoval jsem u Jaume Hom ze Španělska a poslal 50 kusů pěkných špalků a jeden kořen.
Včetně poštovného a 450 kč za převod do banky vyšel jeden špalek na 115 Kč.
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod tomášš » 24 zář. 2006, 08:20

ChorChe píše:Kupoval jsem u Jaume Hom ze Španělska a poslal 50 kusů pěkných špalků a jeden kořen.
Včetně poštovného a 450 kč za převod do banky vyšel jeden špalek na 115 Kč.
ale to byly ebauchony, ne? Co jsem koukal do jeho nabídky, tak to tak v současnosti až takhle levně nevychází...
tomášš
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: 08 zář. 2006, 15:28

Příspěvekod tomsoyer » 24 zář. 2006, 08:22

Pokud by se akce realizovala tak bych se také možná svezl a vzal si tak 2 kousky plateau.
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Nick » 24 zář. 2006, 14:20

Taky bych se svezl /cca 5ks do zasoby/bohuzel embosovanou kartu taky nemam :(
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Mack » 24 zář. 2006, 15:50

OT, kupuji plátek Počítač pro kažkého, v posledním č. 18 mj je tam stránka "jak platit kartou", jasné a zřetelné...
já osobně přes net občas kupuji kartou embos Mastercard, je to paráda, ale jistotra je jistota, na závažnější transakce mám kartu jinou....

osobně bych vzal také 2-3 přířezy i třeba embauchon a když nic jiného, tak by to bylo hezké ve skřínce s fajfkami...

ale vojín Kotas, dotaz:
kdyby ten balík s přířezy došel.... jak posoudit který kousek jak komu z přihlášených?.... mám na mysli, že i u navenek pěkného kousku je to trochu sázka, až se do toho šáhne....lidi sou různé... rozdělovat na loterii při nějakém srazu ? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Příspěvekod Renno » 24 zář. 2006, 17:06

Tak jestli Tomáši můžeš, tak vyvěs seznam zájemců tady at máme přehled a můžeme ho doplnovat...já bych měl zájem i o ebuchony i o plate...i klidně o ty náústky....záleželo by na dohodě.....jsem pro aby ten kdo propůjčí platební kartu a na něj to přijde.....tak si jako první vybere špalky a pak to nějak rozdělí pokusmo spravedlivě ostatním
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod Fénix » 24 zář. 2006, 17:22

Mack píše:osobně bych vzal také 2-3 přířezy i třeba embauchon a když nic jiného, tak by to bylo hezké ve skřínce s fajfkami...


Já bych si ze stejného důvodu asi vzal jedno plateau.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Michal Hubacz » 24 zář. 2006, 17:26

Renno píše:Tak jestli Tomáši můžeš, tak vyvěs seznam zájemců tady at máme přehled a můžeme ho doplnovat...já bych měl zájem i o ebuchony i o plate...i klidně o ty náústky....záleželo by na dohodě.....jsem pro aby ten kdo propůjčí platební kartu a na něj to přijde.....tak si jako první vybere špalky a pak to nějak rozdělí pokusmo spravedlivě ostatním


Kde by se nakupovalo a jaká by byla cena jednoho špalku v kvalitě plateau, popřípadě ebuchon..? Pokud to bude zajímavé tak by jste měli vyřešenou kartu a finanční krytí......
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 49 návštevníků


cron