Krška

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Krška

Příspěvekod Soulfish » 15 říj. 2008, 19:07

ne ne..fotka klame tělem 8)
jak dlouho se kouri zatim nevim,protoze jeste cela nacpana nebyla..zitra zjistim :puffy:
Uživatelský avatar
Soulfish
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 204
Věk: 37
Registrován: 10 kvě. 2008, 11:00
Bydliště: Moravský Krumlov/Brno

Re: Krška

Příspěvekod Tapinek » 16 říj. 2008, 06:07

tritrek píše:Peknaa! To asi nie je nejaka polhodinovka ;) Buldog... krcok ma trojuholnikovy prierez? Vyzera na to ;)

Spis ctvercovej... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Krška

Příspěvekod tritrek » 08 kvě. 2011, 08:23

Krška zrušil webové stránky? Alebo len zabudol zaplatiť za doménu? Nenaskočí mi jeho stránka (len nejaká klasická blbosť čo sa väčšinou ukazuje keď zadáš neexistujúcu doménu) a ani gúgl nenájde na slovo Krska vôbec nič, akurát jeho stránky z r.1997 :?: :?: :?:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Krška

Příspěvekod Rubenstein » 08 kvě. 2011, 12:59

Já bych řek, že ty stránky nebyly aktuální už léta. V nabídce měl dýmky, které už mám doma zakouřené a jsem s nima už pár let spokojenej. Tak bych se ani nedivil pokud to nechal doběhnout. Každopádně ty dýmky na webu http://www.volny.cz/krska.pipes/katalog1.html jsou docela zajímavé. Škoda, že už tak pěkné nedělá. Třeba nás mistr ohromí zcela novou formou internetové prezentace. Přece jen v dnešní době firma bez webu je tak trochu jako háček bez žížalky. :D
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 50
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Re: Krška

Příspěvekod lako » 25 čer. 2014, 13:52

Nema nekdo aktualni mejl na p.Kršku?????
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Krška

Příspěvekod JantarT5 » 25 zář. 2014, 22:57

ja jsem s nim naposledy komunikoval pres frantisek.p@volny.cz
Uživatelský avatar
JantarT5
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 172
Věk: 58
Registrován: 14 kvě. 2014, 21:16
Bydliště: Pardubice

Re:

Příspěvekod Ferd » 10 kvě. 2018, 16:03

lubos tursky píše:Krska má celkem hezé dýmky ale strašne rády se lámou čepi.
stačí trocha chladu a pak běda nekde z dymečkou klepnout.Stači i z futrálem a neštestí je hotové.Osobne jíž třikrát.Asi jsem nešika.Ješte že mám dvorního opravaře. :lol:


Čep jsem ještě nezlomil. Kršek mám asi 7 a musím podotknout, že se mi velmi rády propalují. Nejvíc přechod mezi hlavičkou a kanálkem. Vím, že mi každý mudrc napíše, že je kouřím moc horké. Ale u žádné jiné co mám (Stanwellky, BC, Cavicchi, Savinelli, Vauen) se mi to nestalo. Možná jsem sáhl po nějakých levnějších. Ale mám pocit, že to dřevo je řidší. Nebo to je tím, že jsou tak masívní a hůř odvádí teplo? Stanwell kotlíky předem vymazává nějakou svojí recepturou takže jsou černé. Ale ty ostatní měly z výroby jen holé dřevo. A všechny jsou naprosto v pohodě i po víc jak 20 letech kouření.
Ferd
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 162
Registrován: 10 črc. 2008, 11:36

Předchozí

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 16 návštevníků