Společný nákup náústků, čepů apod.

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod ChorChe » 28 kvě. 2007, 07:26

Dýmek píše:na etrafice vim že sou, ale tam nejdou vybrat velikosti ...

velikost je jen jedna, v akrylu nic jiného k sehnání není - jen to na etrafice
do mostexu musíš zavolat nebo zajet
Karol má pravdu, buď se to naučíš s tyče, popřípadě úpravou, nebo musíš holt vařit z toho, co dům dá :cry:
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod tilberien » 28 kvě. 2007, 07:43

ChorChe píše:
Dýmek píše:na etrafice vim že sou, ale tam nejdou vybrat velikosti ...

velikost je jen jedna, v akrylu nic jiného k sehnání není - jen to na etrafice
do mostexu musíš zavolat nebo zajet
Karol má pravdu, buď se to naučíš s tyče, popřípadě úpravou, nebo musíš holt vařit z toho, co dům dá :cry:

a nebo zkusit zorganizovat další nákup, třeba také někomu dalšímu ještě něco chybí
Uživatelský avatar
tilberien
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 226
Věk: 47
Registrován: 12 led. 2005, 21:27
Bydliště: Louny

Příspěvekod Renno » 14 srp. 2007, 12:22

Tý, chlapi, začínají mi pomalu docházet náústky, které jsme kupovali společně od jansena....tyčovinu ještě mám skoro všechnu neb na to zatím nejsou inštrumenty....ale ty náústky bych zase rád objednal....nedáme dohromady nějakou hromadnou objednávku Tilberiene :?: co ty na to :?: :wink:
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod tilberien » 14 srp. 2007, 12:32

Renno píše:Tý, chlapi, začínají mi pomalu docházet náústky, které jsme kupovali společně od jansena....tyčovinu ještě mám skoro všechnu neb na to zatím nejsou inštrumenty....ale ty náústky bych zase rád objednal....nedáme dohromady nějakou hromadnou objednávku Tilberiene :?: co ty na to :?: :wink:

klidně, ale vzhledem k tomu, že se svět v září rozroste o nového (doufám) dýmkaře (dýmkařku), tak organizaci nechám na někom jiném, sám jsem z té objednávky nezdělal ještě ani čep
Uživatelský avatar
tilberien
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 226
Věk: 47
Registrován: 12 led. 2005, 21:27
Bydliště: Louny

Příspěvekod Rubenstein » 14 srp. 2007, 14:13

Renno píše:Ty, chlapi, zacinaji mi pomalu dochazet naustky, ktere jsme kupovali spolecne od jansena....tycovinu jeste mam skoro vsechnu neb na to zatim nejsou instrumenty....ale ty naustky bych zase rad objednal....nedame dohromady nejakou hromadnou objednavku Tilberiene :?: co ty na to :?: :wink:


Tentokrat bych se pridal.
Uživatelský avatar
Rubenstein
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 50
Registrován: 07 črc. 2005, 08:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod kamo » 03 zář. 2007, 16:02

Nazdar nazdar, ak by mi niekto vedel pomôcť, mal by som dotaz na objednávku, konkrétne zo stránky http://www.pimopipecraft.com/, ktoré číslo z embosovanej kreditnej karty sa zadáva do pola Credit Card Number, či to dlhé vpredu, alebo to vzadu 7 miestne, a či to len normálne stiahne tožko peňazí z účtu, alebo ešte treba aj niečo potvrdiť, a nechápem tomuto

If you wish to order more than 16 items, please submit this form,
then click the back button on your browser's menu
and continue entering the item information.

to ako ze dam send order a potom dozadu spat na tento istý formulár a akokeby ete jednu poslať?
vdaka
kamo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 220
Věk: 33
Registrován: 25 říj. 2006, 19:27

Příspěvekod tilberien » 03 zář. 2007, 21:20

kamo píše:Nazdar nazdar, ak by mi niekto vedel pomôcť, mal by som dotaz na objednávku, konkrétne zo stránky http://www.pimopipecraft.com/, ... vdaka

z pima jsem objednával několikrát a mám s nimi celkem dobré zkušenosti. Credit card number je to číslo na přední straně XXXX XXXX XXXX XXXX, name on card je jméno, které je na kartě (většinou to tvoje)nebo mé ženy, pokud mi zrovna půjčí svoji a exp. date je datum expirace. Nikdy jsem neměl víc položek než 10, takže nevím,jak to udělat s více položkami, ale řídil bych se jejich pokyny. Ještě k poštovnému:počítej s poněkud vyšším příplatkem, nevím jak nyní, ale před rokem jsem platil tak 15-20 dolarů poštovné, za 50 dolarový nákup. Nejlepe uděláš, když napíšeš na pimo@vermontel.net paní Ginny Baier seznam věcí, co bys chtěl a ať Ti napíše cenu. Většinou jsou 2 druhy poštovného - bez a s pojištěním. Ona Ti napíše cenu poštového a tu pak zadáš do toho formuláře a víš přesně kolik Těto bude stát. Jen ještě malinkatej dodatek, nevím, jestli jsem měl smůlu, ale ty jejich menší přířezy ebauchon si už asi podruhé nekoupím, plateaux ale bylo prémiový, tak nevím. Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
tilberien
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 226
Věk: 47
Registrován: 12 led. 2005, 21:27
Bydliště: Louny

Příspěvekod kamo » 01 říj. 2007, 14:44

Nazdar nazdar, ak by sa chcel niekto pridať do spoločnej objednávky so http://shop.hermanns.dk/, tak mi napiste sz, len je to casovo obmedzene do zajtra, tak asi obeda....
kamo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 220
Věk: 33
Registrován: 25 říj. 2006, 19:27

Příspěvekod Renno » 01 říj. 2007, 18:09

no to si napsal fakt brzy :cry: objednával bych až bych brečel...ale není čas něco vybírat..je toho hodně
Uživatelský avatar
Renno
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 797
Věk: 56
Registrován: 31 srp. 2004, 09:45
Bydliště: Krkonose -Trutnov

Příspěvekod kamo » 01 říj. 2007, 18:22

tak to mozme aj predlzit, ale rychlo :D potom mi to posli cez sz, najlepsie v linkoch....
kamo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 220
Věk: 33
Registrován: 25 říj. 2006, 19:27

Předchozí

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


cron