Dýmkové POPELNÍKY

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Dýmkový popelník?

mám a používám
70
32%
nemám, ale uvažuji o něm
90
42%
považuji za zbytečnost
56
26%
 
Celkem hlasů : 216

Příspěvekod Mike Hill » 26 bře. 2007, 17:53

Breer píše:si kup radsej meerschaumku, z tej mozes bafkat kolko chces a z emeriky su za par USD :smoke1:

...njn, ale mám obmedzený rozpočet a nejakých 1200 Sk potrebujem ešte na tabak aby bol aj do zásoby... :roll:

...začiaky sú ťažké... :evil:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod kamo » 07 črc. 2007, 08:56

nazdar nazdar, neviete náhodou niekto, kde sa dá kúpiť tá korková polgula? už som to videl na nejakom eshope, ale netuším kde.... :?
kamo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 220
Věk: 33
Registrován: 25 říj. 2006, 19:27

Příspěvekod Scalex » 07 črc. 2007, 09:02

Prodává ji třeba rajek (www.rajek.de), ale já jsem si onehdá koupil ve vinařských potřebách pár zátek a zbrousil si je. Mrkni se třeba tady: http://www.vinarskepotreby.cz/zatky-korkove/
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Milos Cerman » 07 črc. 2007, 09:20

kamo píše:..... kde sa dá kúpiť tá korková polgula? .....

Před časem to nabízeli VAUENi. Ale dobře slouží i nezabroušenej špunt, co mají (skoro)každý domácí potřeby.
Já jsem do popelníku nalepil špunt od šampusu :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Homer262 » 23 říj. 2007, 21:55

Jo, špunty od šampusu jsou neocenitelné. Trochu zbrousit, přilepit Leifemetem a je vystaráno na věky. To ale nemění nic na tom, že ten Mikeův kousek z Ammaxu je parádní. Asi napovím manželce, co k vánocům. 8)
Uživatelský avatar
Homer262
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 125
Registrován: 08 srp. 2007, 16:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rujir » 23 říj. 2007, 22:35

Homer262 píše:Jo, špunty od šampusu jsou neocenitelné. Trochu zbrousit, přilepit Leifemetem a je vystaráno na věky. To ale nemění nic na tom, že ten Mikeův kousek z Ammaxu je parádní. Asi napovím manželce, co k vánocům. 8)


No ak ti ho manzelka aj naozaj kupi, tak vsetka cest a zavidim taku manzelku. :P

BTW na co je v tom popolniku ta korkova polgula?
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod Scalex » 23 říj. 2007, 23:34

Na oklepání fajfky, když potřebuješ odsypat popel nebo vyklepnout zbytky tabáku ze dna. Fajfkou můžeš mlátit o korek, všechno se hezky vysype a přitom se fajfka neomlátí... Pokud sebou do hospody netahám dýmkový popelník, tak sebou v kapse nosím alespoň staré polorozpadlé zátky od vína, abych mohl fajfku oklepávat i do normálního popelníku.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod tifik » 24 říj. 2007, 06:48

Já mám zálusk někde sehnat podobný popelník jako má Honza na dílně, ten velký dřevěný, doma mám klasický a na odkládání dusátek malý plechový (mimochodem s vyobrazeným indiánem s dýmkou :wink: ), takhle bych si mohl do popelníku odkládat dýmku i dusátka.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Rujir » 24 říj. 2007, 06:54

Scalex píše:Na oklepání fajfky, když potřebuješ odsypat popel nebo vyklepnout zbytky tabáku ze dna. Fajfkou můžeš mlátit o korek, všechno se hezky vysype a přitom se fajfka neomlátí... Pokud sebou do hospody netahám dýmkový popelník, tak sebou v kapse nosím alespoň staré polorozpadlé zátky od vína, abych mohl fajfku oklepávat i do normálního popelníku.


Hm... Diky. Presne to som si myslel. Len som akosi este nikdy nepotreboval vyklepavat fajku. Ked dofajcim, tak popol jednoducho vysypem a kym nemam dofajcene, tak nemam co vyklepavat. :P
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod littlebull » 24 říj. 2007, 07:24

tifik píše:Já mám zálusk někde sehnat podobný popelník jako má Honza na dílně, ten velký dřevěný, doma mám klasický a na odkládání dusátek malý plechový (mimochodem s vyobrazeným indiánem s dýmkou :wink: ), takhle bych si mohl do popelníku odkládat dýmku i dusátka.

Uděláme si ho?
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod bromden » 24 říj. 2007, 07:45

littlebull píše:
tifik píše:Já mám zálusk někde sehnat podobný popelník jako má Honza na dílně, ten velký dřevěný, doma mám klasický a na odkládání dusátek malý plechový (mimochodem s vyobrazeným indiánem s dýmkou :wink: ), takhle bych si mohl do popelníku odkládat dýmku i dusátka.

Uděláme si ho?


1 hlas pro.

z briáru? :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Mike Hill » 24 říj. 2007, 08:30

...takže limitovaná edícia klubových popolníkov z briaru...?

...okej chlapi povedzte si cenu a urobte aj mne... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod tifik » 24 říj. 2007, 12:48

bromden píše:
littlebull píše:
tifik píše:Já mám zálusk někde sehnat podobný popelník jako má Honza na dílně, ten velký dřevěný, doma mám klasický a na odkládání dusátek malý plechový (mimochodem s vyobrazeným indiánem s dýmkou :wink: ), takhle bych si mohl do popelníku odkládat dýmku i dusátka.

Uděláme si ho?


1 hlas pro.

z briáru? :twisted:


Jistě, z čeho jiného :twisted: :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod kalda » 02 dub. 2008, 00:07

Zdravím. Já zatím popelník nepotřebuju. Do budoucna si ho ale plánuji pořídit - hlavně kvůli praktickému stojánku.
Uživatelský avatar
kalda
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Věk: 41
Registrován: 17 bře. 2008, 22:25
Bydliště: Praha / Pardubice

Příspěvekod vytryol » 09 kvě. 2008, 19:53

Tak jsem vcera udelal svuj prvni popelnik...Priznavam barva ponekud avangardni...tvar kresby krivy....No je z toho jasne videt, ze jsem humanista a ne truhlar a malir/kreslir, ale na zahradku to staci...Dnes jsem zacal delat dalsi a ten bude lepsi---SNAD!! :lol: Nicmene radost z nej mam...Taky jsem dnes vyrobil 2 stojanky...a ty se mi ale fakt myslim povedly...nasel jsem doma 2 kousky buku...foto dodam...jinak ten popelnik:

image_id: 4206
PS: ta hneda skvrnka je ze sirky, kterou se mi tam hned podarilo odhodit jak jinak nez zapalenou...
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků