Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Dýmkový popelník?

mám a používám
70
32%
nemám, ale uvažuji o něm
90
42%
považuji za zbytečnost
56
26%
 
Celkem hlasů : 216

Dýmkové POPELNÍKY

17 bře. 2007, 20:32

..když tak dokouřím dýmku, přehrabu popel, nechám vychladnout, vysypu popel - tak koukám, o co bych vyklepl poslední zbytky, a vzpomenu si na vymoženost jménem dýmkový popelník s korkovým špuntem. Tady na fóru se řešilo více méně jen to, zdali dýmku vyklepávat "o něco" nebo ji jen vysypat (pokud jsem něco nepřehlédl :D ), popelníky ne. Dovolil jsem si tedy vytvořit nové téma a vznésti dotaz: "Používáte dýmkové popelníky, jaký na ně máte názor, jaké s nimi máte zkušenosti, jsou to pro Vás zbytečnosti, pouhé nádoby na popel nebo nedílná součást Vašeho dýmkového království?"

17 bře. 2007, 20:59

Mám, a nedílnou součástí je, hlavně kvůli integrovanému stojánku :) I špunt používám. Navíc je pěkný, stylový.

http://www.volny.cz/dymka.tk/Dsc00160a.jpg

Nevýhody - poměrně těžký na pravidelné přenášení, blbě se s ním manipuluje třeba při vysypávání do koše. Kvůli různým ohybům se hůř čistí. No a má příliš malé oddělení na popel, vzhledem k tomu, že by se tam měl vejít filtr a třeba i pár čističů. Všehovšudy bych byl spokojenější, kdyby byl integrován jen jeden stojánek a o místo toho druhého se zvětšil prostor na popel.

Určitě ale doporučuji :idea:

17 bře. 2007, 21:11

nemám"zatim",
ale velmi silně o něm uvažuji a koukal jsem po něm na E-trafice,
nejvíce mi chybí,když sednu k počitači a chci něco psát a hledám kam
šikovně dýmku položit,souhlasim s názorem na jednu dýmku a více
místa na popel. :(

17 bře. 2007, 21:32

Fénix píše:...Všehovšudy bych byl spokojenější, kdyby byl integrován jen jeden stojánek a o místo toho druhého se zvětšil prostor na popel.


Dívám se po nich už dlouho, výběr nějaký je, ale ne moc velký - buď nevyhovuje prostor na popel, barva, nebo je dokonce tak malý špunt, že bych se bál, že klepnu hlavičkou přímo o popelník. Teď jsem zahlédl v zapadlé trafice jeden sympatický zapomenutý - černý, akorát velký, s pořádným špuntem a stojánkem na jednu dýmku - asi to dopadne :D :D .

18 bře. 2007, 00:49

Taky uvažuju, cenou (zlotý je 7 kč) a výběrem barev zkusím splašit něco takového v Polsku. http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/def ... ?kat=29534

18 bře. 2007, 05:33

Ja sice mam dymkarsky popelnik (darek), ale v podstate se spokojim s jakymkoli jinym nedymkarskym. Spunt se mi odlepil a zpatky jsem ho nedaval, protoze jsem ho stejne nepouzival - integrovany stojanek pouzivam akorat na jednu Tarabovku, ktera se do zadneho jineho stojanku nevejde.

Cili ja bych se obesel :)

18 bře. 2007, 07:30

než jsem si ho pořídil, považoval jsem ho za zbytečnost.Teď si to už bez něj nějak neumím představit :) . Koupil jsem kdysi u DaLamotta ten úplně nejlacinější - lehkej, vybrání pro jednu dýmku a jinak už jen velkej prostor na popel. Korek už začíná být místy lehce opálenej, ale furt drží jak helvetská víra :shock:

18 bře. 2007, 19:27

Ze začátku to byla věc kterou sem si chtěl pořídit na konec ,ale od té doby co víc a víc bafám, vím jak je užitečná.Pracuji ve firmě kerá vyrábí plavené výrobky z betonu a někdo tam dělal popelník.Udělal sem si dýmkový popelník a je to špica.Nachystám tabák, odložím dýmku ,vysypu popel a nikdo mi to nebere.Teď uvažuji o tom že udělám popelník ze dřeva na dom ,takový lehký.Dělám nože takže nějaký to dřevo jako eben,ovangkol,zebrano nebo kořenovici najdu.Neviděl sem zatím nikde na netu žádný vzory takže budu improvizovat. Popelník na dýmky tudíž vidím jako užitečnou věc.

18 bře. 2007, 19:44

ja mam nadherny popolnicek na tri fajocky od Brebbie kupeny asi pred rokom u Michala...absolutna spokojnost :idea: :smoke1:

19 bře. 2007, 10:41

Mám, ale nepoužívám. Slouží mi jako další stojánek 8)

19 bře. 2007, 15:22

Breer píše:ja mam nadherny popolnicek na tri fajocky od Brebbie kupeny asi pred rokom u Michala...absolutna spokojnost :idea: :smoke1:


Obrázek

Ja taktiez ;) Dostal som to od priatelky a ona kupila u carolca :smoke5:

21 bře. 2007, 00:43

Já jsem si půjčil popelník v hospodě, nalepil jsem do něj část korku ze šampusu a stojánek jsem k němu dodělal z nerez svařovacího drátu a taky stačí.

22 bře. 2007, 15:00

Mačin píše:Já jsem si půjčil popelník v hospodě, nalepil jsem do něj část korku ze šampusu a stojánek jsem k němu dodělal z nerez svařovacího drátu a taky stačí.


:? a ja mam rad esteticke veci :lol:

22 bře. 2007, 17:14

tak tak, radsej si ten popolnik kupim, ak chcem 8) a ten cas, ktory som nemusel venovat kutilstvu radsej stravim fajcenim fajocky :smoke1:

22 bře. 2007, 17:15

Mačin píše:Já jsem si půjčil popelník v hospodě...


cize ukradol :twisted: :twisted:
Odeslat odpověď