Stanwell končí s dýmkami

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod lubos tursky » 19 zář. 2007, 16:09

Mathias Sandorf píše:Vlastně když to tak pročítám, aby to nakonec nebyl reklamní tah na zvýšení prodeje :twisted:



Čas ukáže. :(
Uživatelský avatar
lubos tursky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 304
Věk: 66
Registrován: 17 lis. 2006, 21:02
Bydliště: česka 4758 Zlin 76005

Příspěvekod daf » 28 lis. 2007, 12:16

ja mem sice iba jednu ale je super. rozhodne chcem este dalsie. to chce demostraciu. " STOP SO STOPOM STANVELU!!!"
daf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 49
Registrován: 12 říj. 2007, 09:08

Příspěvekod Faethor » 06 pro. 2007, 19:50

no nejsem si jistý jestli to patří sem, ale nenašel jsem jiný thread který by se zabýval přímo stanwellkami. Je mi jasné že tohle je spíš síň smutku ale jak jinak vzdát hold zesnulému než jeho blahořečením? dovolte mi abych k tomu přispěl: chci se zeptat: Mám jedno Zebrano které si nemohu vynachválit, i když je poněkud podvrtané, ale i tak je to naprosto skvělá dýmka. Poslední době u ní však pozoruji jeden zvláštní efekt: jelikož ji kouřím denně, mám dojem, že se zebranový hranol mezi náústkem a krčkem mírně zabarvuje a tmavne. Nepozoroval podobný jev někdo z majitelů této skvělé řady taktéž? nebo mám jen vlčí hmu?
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod mycroft » 07 pro. 2007, 11:17

Faethor píše:no nejsem si jistý jestli to patří sem, ale nenašel jsem jiný thread který by se zabýval přímo stanwellkami. Je mi jasné že tohle je spíš síň smutku ale jak jinak vzdát hold zesnulému než jeho blahořečením? dovolte mi abych k tomu přispěl: chci se zeptat: Mám jedno Zebrano které si nemohu vynachválit, i když je poněkud podvrtané, ale i tak je to naprosto skvělá dýmka. Poslední době u ní však pozoruji jeden zvláštní efekt: jelikož ji kouřím denně, mám dojem, že se zebranový hranol mezi náústkem a krčkem mírně zabarvuje a tmavne. Nepozoroval podobný jev někdo z majitelů této skvělé řady taktéž? nebo mám jen vlčí hmu?

Pozoruju. Stanwelky se zebrano kroužkem mám dvě a opravdu se zabarvuje. Ovšem dlužno dodat, že i brier se časem zabarvuje. Krev, pot a kolomaz.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Jakub » 07 pro. 2007, 13:29

mycroft píše:
Faethor píše:no nejsem si jistý jestli to patří sem, ale nenašel jsem jiný thread který by se zabýval přímo stanwellkami. Je mi jasné že tohle je spíš síň smutku ale jak jinak vzdát hold zesnulému než jeho blahořečením? dovolte mi abych k tomu přispěl: chci se zeptat: Mám jedno Zebrano které si nemohu vynachválit, i když je poněkud podvrtané, ale i tak je to naprosto skvělá dýmka. Poslední době u ní však pozoruji jeden zvláštní efekt: jelikož ji kouřím denně, mám dojem, že se zebranový hranol mezi náústkem a krčkem mírně zabarvuje a tmavne. Nepozoroval podobný jev někdo z majitelů této skvělé řady taktéž? nebo mám jen vlčí hmu?

Pozoruju. Stanwelky se zebrano kroužkem mám dvě a opravdu se zabarvuje. Ovšem dlužno dodat, že i brier se časem zabarvuje. Krev, pot a kolomaz.

me se nezabarvuje je totiz panenská :P
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod Faethor » 07 pro. 2007, 14:04

mycroft píše:
Pozoruju. Stanwelky se zebrano kroužkem mám dvě a opravdu se zabarvuje. Ovšem dlužno dodat, že i brier se časem zabarvuje. Krev, pot a kolomaz.


Briar nerozporuju. Po půl roce kouření mi třeba u peterson Killarney B5 ta krásná jsaná červená barva co mám na petersonech tak rád úplně zkalněla, reps. se zatáhla. K tomu Zebranu: a barví se ti rovnoměrně? mám právě dojem, že mi jedna strana tmavne víc než druhá i když je to docela zvláštní, protože pravá strana toho diamantového průřezu krčku je hodně zatažená, zatímco ta druhá jakoby tmavla pouze v těch pruzích a tím pádem vynikal víc kontrast- takže je o to víc světlejší....
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod Faethor » 07 pro. 2007, 14:06

Jakub píše:
me se nezabarvuje je totiz panenská :P


No tak ale šup šup:) jaká to škoda že dosud nebyla připravena o panenství!8)
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod tifik » 27 led. 2008, 19:29

K Zebranu, jak je dělaný spoj nástavce ze zebrana a troubele? Náústek se zasunuje do zebrana nebo je zebrano na náústku a zasunuje se normálně do troubele? Když se vám barví tak asi do zebrana, že? :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Faethor » 27 led. 2008, 20:02

tifik píše:K Zebranu, jak je dělaný spoj nástavce ze zebrana a troubele? Náústek se zasunuje do zebrana nebo je zebrano na náústku a zasunuje se normálně do troubele? Když se vám barví tak asi do zebrana, že? :wink:


přesně tak. mezi zebranem a hlavičkou dýmky je nějaká imitace jantaru, která je na obou stranách- tj. jak na straně hlavičky tak druhé strany. Takže troubel se vsunuje do zebrana, které je přelepené tím pseudojantarem. uff doufám že je to pochopitelné :D
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Příspěvekod tifik » 27 led. 2008, 20:05

Faethor píše:
tifik píše:K Zebranu, jak je dělaný spoj nástavce ze zebrana a troubele? Náústek se zasunuje do zebrana nebo je zebrano na náústku a zasunuje se normálně do troubele? Když se vám barví tak asi do zebrana, že? :wink:


přesně tak. mezi zebranem a hlavičkou dýmky je nějaká imitace jantaru, která je na obou stranách- tj. jak na straně hlavičky tak druhé strany. Takže troubel se vsunuje do zebrana, které je přelepené tím pseudojantarem. uff doufám že je to pochopitelné :D


Naprosto :wink: Nemáte strach, že se zebrano odlepí?
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mihra » 27 led. 2008, 20:07

Zebranem končí nástavec (troubel), do kterého se zasunuje náústek.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Stanwell končí s dýmkami

Příspěvekod LazyBug » 03 bře. 2009, 22:35

No do frasa!! Neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Dufam ze to nie je pravda!!
Uživatelský avatar
LazyBug
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Věk: 39
Registrován: 07 zář. 2008, 15:58
Bydliště: Nová Dubnica

Re: Stanwell končí s dýmkami

Příspěvekod tifik » 04 bře. 2009, 06:32

LazyBug píše:No do frasa!! Neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Dufam ze to nie je pravda!!


Seš o rok zpátky :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: Stanwell končí s dýmkami

Příspěvekod Nevill » 04 bře. 2009, 10:13

LazyBug píše:No do frasa!! Neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Dufam ze to nie je pravda!!


Buď v klidu, zatím Stanwell chrlí na trh dýmky tak jako dřív, včetně nové výroční dýmky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Stanwell končí s dýmkami

Příspěvekod LazyBug » 07 bře. 2009, 23:26

No hej po rokoch nestíhačiek som sa začal fóru konečne venovať aj aktívne ;) poviem vám zorientovač sa tu - najmä časovo je celkom problém :oops:
Uživatelský avatar
LazyBug
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Věk: 39
Registrován: 07 zář. 2008, 15:58
Bydliště: Nová Dubnica

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků