Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

27 led. 2008, 13:20

BATRACHOS píše:Co podle mého názoru balza neřeší skoro vůbec, je škodlivost kouře jako takového - balza prostě kouř prakticky nefiltruje, týká se převážně vlhkosti.

Podle mě škodlivost kouře nejlíp řeší NEKOUŘIT a to ani pasivně - takže :shock: .. ať žije Dr.Králíková :!: :lol:

OT

27 led. 2008, 17:13

jcp píše:Podle mě škodlivost kouře nejlíp řeší NEKOUŘIT a to ani pasivně - takže :shock: .. ať žije Dr.Králíková :!: :lol: OT

:-) Presne tak. Vubec, diskutovat o tom, kterej filtr je 'zdravejsi' je v lepsim pripade komicke. Co se vsak chuti tyce, tak te s filtrem ubyva. To je jasny... :wink:

27 led. 2008, 18:17

Každopádně myslím, že každý si časem musí najít svou kompromisní variantu - už jsem měl tu čest s uhlíkovýma filtrama, který byly tragický a naopak i s takovýma, který chuť takřka nezměnily. A pak jsou taky tabáky, který je fajn kouřit naprosto bez... Je to prostě individuální.

27 led. 2008, 19:26

kua chlapi běžte do .... filtrů :D

Re: Nejhorší dýmka

30 pro. 2012, 23:09

Tak tohle je děs. :roll:

Jedině dobrý snad pro někoho, kdo má pocit, že na fajfkách se šroubovací hlavičkou je málo málo kovu anebo na drážkovaných briarových hlavičkách málo drážek. :lol:



Do Zajímavých kousků jsem neměl odvahu to dávat. :wink:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 01:43

Na rozdil od Falcona se mi tohle celkem libi. Jen si nejsem jistej, jestli by mi z ni i chutnalo. No, horsi nez vyplechovana komora to asi nebude.. :puffy:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 08:58

To je pekelný :lol:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 09:44

Tak tady napálení hlavičky "dýmky" asi nehrozí :lol:
A netřeba řešit nadvrtání kanálku (když už, tak by šlo o nadsvaření/nadletování)

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 11:28

Je to hrozný po všech stránkách.

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 11:31

njn a já se skorem vsadil že ji budeš chtít... :plaster:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 11:38

Taky tě mám rád. :cool:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 12:02

No, kouřit bych z toho nechtěl, ale vcelku elegantní šlukovka na trávu :twisted: Taky se mi líbí, jak je řešený aby se člověk nepopálil o kotlík :smoke1:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 14:33

No taky jsem si myslel, že se jedná v podstatě o šlukovku, i když trochu větší.
Takže mě dost vyděsilo, když do toho inštrumentu začal ve videu japončík cpát Larsena.
Z tohodle kouřit normální tabák musí být strašnej hnus. :palm:

Vypadá to originálně, to je fakt, ale v uvedeném případě se jedná rozhodně o originalitu za každou cenu. :roll: :roll:

Re: Nejhorší dýmka

31 pro. 2012, 14:41

proti tomuhle kousku nic nemám a je i samostojná :puffy:

Re: Nejhorší dýmka

01 led. 2013, 10:19

Mně se ta zvrhlost docela líbí, ovšem pokouřeníčko musí být lahoda :puke:
Odeslat odpověď