Dýmka snů

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Fanys » 27 zář. 2009, 17:35

jcp píše:
Jasně, na dunhillku taky stačí mít BPK a trochu bílýho emajlu (nebo to udělat líp, páč ten white dot je slonovina a jde náústkem skrz) :lol:

Volil bych ten email, co když Dunhill vyjde z módy, tak by to šlo sundat. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Dýmka snů

Příspěvekod pitrson » 28 zář. 2009, 23:05

Na co slonovina? Ja pouzivam plastovou tycku od lizatek... :shock: :wink:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Stan » 09 říj. 2009, 11:05

Tak se mi přihodila zvláštní věc. Dlouhou dobu jsem měl v hlavě Peterson SH Squire. Jednou jsem se odhodlal a u svého "dvorního" dodavatele si o ni řekl. Že to jako pohlídá. Vrt, sesazení, materiál (už jsem viděl kyty i na téhle řadě), zkrátka bude to kráska a ještě speciálně vybraná. A taky je! Jenomže už ji mám doma pomalu dva roky a ještě jsem se nerozhoupal k tomu, abych ji zapálil. Je jí občas strčím mezi zuby. Holt asi někdy i na dýmku snů musí přijít ten správný okamžik.
Stan
Účet zrušen
 
Příspěvky: 219
Registrován: 01 dub. 2007, 12:59

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Stefan Simko » 20 říj. 2009, 09:50

Niekedy sa mi tieto tvary nepacili,
teraz ked si viem aspon trochu predstavit co za tym je, ked sa nieco taketo vyraba, za tuto by som spachal zlocin.

http://www.smokingpipes.com/pipes/new/a ... t_id=22308
Uživatelský avatar
Stefan Simko
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 143
Věk: 44
Registrován: 25 srp. 2008, 10:42
Bydliště: Poprad, Slovensko

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Jackie sss » 19 lis. 2009, 15:53

Na diskusi o dymce snu je mozne u mne jeste brzy,navic mam male sny.Z principu sveho naturelu nesnim o vecech,ktere vim,ze bych si nikdy nekoupil (ale rozumim tomu).Muzou se mi libit,ale to je vsechno.Snil jsem,ze se vratim k dymce,snil jsem o prvni dymce,potom jsem snil,ze na mne vyjde letosni klubovka,potom jsem snil o jedne mersance,uvidel jsem petersonku a byl to kratky,intenzivni 24 hodinovy sen.Ted ´"snim" o http://www.etrafika.cz/dymky/dymky_pete ... D%253D1669 a http://www.etrafika.cz/dymky/dymky_stan ... id%5D=2548 .Nekdy pristi rok se probudim a budu si muset najit novy maly sen,budu je mit.
Uprimne tyto veci se mi libi,ale ztotoznim se,myslim s Fanýsem.Snim o skvele zakourenych dymkach,ktere mi budou davat absolutni pohodu.
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Dýmka snů

Příspěvekod bromden » 19 lis. 2009, 16:06

Jackie sss píše:Na diskusi o dymce snu je mozne u mne jeste brzy,navic mam male sny.Z principu sveho naturelu nesnim o vecech,ktere vim,ze bych si nikdy nekoupil (ale rozumim tomu).Muzou se mi libit,ale to je vsechno.

Hm, tedy "sním" (i když to tedy sakra není to přesné slovo) i o věcech které se možná někdy pořídím (a možná taky ne). Z dýmek je v záběru radaru třeba nějaká vydařená hladká bentková kulatá "Delecta". Nebo nějaký ten dunhill rv. před 1998. Jo, našlo by se. :smoke5:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Jackie sss » 19 lis. 2009, 16:17

Ale treba k tem dymkovym snum dospeji.Jsem zelenac a rad si sve sny plnim (obecne),mam pak radost,jak maly kluk.A myslim,ze kazdy musi snit,at male nebo velke sny.Takze to,ze ja nemam sny o dymkach velkych znacek a horentnich sum,nebo jinak nedostupnych,neznamena,ze sny ostatnich nerespektuji a neuznavam pravo na ne.Preji vam,at se vam vsechny sny splni :lol: :ok: :puffy:
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Dýmka snů

Příspěvekod BATRACHOS » 19 lis. 2009, 17:48

Stan píše:Tak se mi přihodila zvláštní věc. Dlouhou dobu jsem měl v hlavě Peterson SH Squire. Jednou jsem se odhodlal a u svého "dvorního" dodavatele si o ni řekl. Že to jako pohlídá. Vrt, sesazení, materiál (už jsem viděl kyty i na téhle řadě), zkrátka bude to kráska a ještě speciálně vybraná. A taky je! Jenomže už ji mám doma pomalu dva roky a ještě jsem se nerozhoupal k tomu, abych ji zapálil. Je jí občas strčím mezi zuby. Holt asi někdy i na dýmku snů musí přijít ten správný okamžik.


Jen rumunský film pojednával o chlapíkovi, kterému vzala žena roha s tlupou holek hodlajících si na západě otevřít bordýlek. Jely v mikrobusu a ten manžel je pronásledoval.
Vrcholná scéna bylo jeho setkání s bordelmamá, která jim velela.
On jí vyprávěl, že je automechanik, celý den od oleje a šmíru, a že se nejdřív celý vždy dakrát vysprchuje, než se té své krásné modly jen dotkne.
A teď to přijde:
bordelmamá se na něj schovívavě podívala a povídá:
na ženskou občas musíš sahat zadělanýma rukama, to Jsi ještě nepochopil?

...

Jen jako poznámku k zamyšlení nad celým tím tématem "dýmka snů" a pro Stana špeciálně. :wink:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Stan » 21 lis. 2009, 19:08

Díky.
Inu, ještě že když člověk dost usilovně hledá, učitel se vždycky najde.
Stan
Účet zrušen
 
Příspěvky: 219
Registrován: 01 dub. 2007, 12:59

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Jackie sss » 21 lis. 2009, 19:17

:arrow: Stan :ok: :rofl:
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Hades » 21 lis. 2009, 19:31

Jackie sss píše:Ale treba k tem dymkovym snum dospeji....

prostě uvidíš dýmku, a rovnou si ji zamiluješ. Ať tvarem, vzhleden, strukturou materiálu... Jen tak, že se tí líbí... Toužíš po ní...
Tak to je dýmka snů!
V okamžiku, kdy ji získáš, narazíš na jinou "dýmku snů".
A takhle to jde celej život

p.s. taky mám dvě pro "sen", tu jednu snad zvládnu vyrobit (s vydatnou Kloučkovo pomocí (bude mi stačit i slovní..)). Ta druhá, to je zatím opravdu jen sen... Na to si vůbec netroufám, bohužel, originál je již prodán, takže pokud se časem povede vyrobit její kopie, přijdu o "svůj" sen. Ale nezoufám si, budu jen šťastný :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Nevill » 21 lis. 2009, 23:08

Hades píše:prostě uvidíš dýmku, a rovnou si ji zamiluješ. Ať tvarem, vzhleden, strukturou materiálu... Jen tak, že se tí líbí... Toužíš po ní...
Tak to je dýmka snů!
V okamžiku, kdy ji získáš, narazíš na jinou "dýmku snů".
A takhle to jde celej život


jo, to je velká pravda, přesně tak to je...vždycky když si kupuju novou dýmku, tak si říkám "tuhle jsem vždycky chtěl..." :smoke5:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Jackie sss » 21 lis. 2009, 23:19

Rozumím,první dýmky jsem kupoval,abych měl z čeho kouřit (jsou to krásky a mám je rád a hýčkám je),ale poslední dvě už měly podobný zrod (jak popisujete) i když zatím to nebylo tak,ze bych je vyhledával,ale narazil jsem na ně a věděl jsem,že jsou to ony.Ale je pravda,že mam dýmku (tvar),kterou bych si přál,tak asi sen,ale splnitelný a budu ho realizovat :think:.A taky mám sen si jednu udělat,jak říkám,mám malé,proveditelné sny :D (a takové mám rád) .Abych to upřesnil,asi zatím nemám dýmku snů (nemám ambice být sběratelem dýmek....momentální stav mysli).Můj sen je pohoda a k tomu použiji pár (velmi relativní číslo) snad dobře zakouřených dýmek. :ok:
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Hades » 21 lis. 2009, 23:39

Jackie sss píše:...Můj sen je pohoda a k tomu použiji pár (velmi relativní číslo) snad dobře zakouřených dýmek...

IMHO tu těch dýmek máme každý "jen pár". Ale když vidím tu "pěknou", neodolám. A nesbírám dýmky, jen z nich kouřím :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Dýmka snů

Příspěvekod Old Bob » 22 lis. 2009, 07:32

Jackie sss píše:.Abych to upřesnil,asi zatím nemám dýmku snů (nemám ambice být sběratelem dýmek....momentální stav mysli)

Oldo, sběratelem dýmek už jsi a tvá mysl si s tebe dělá legraci :rofl:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 návštevníků