Dýmky Mario Grandi

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Faethor » 23 črc. 2008, 12:10

Kamil píše:Na italským ebay jsem našel tuto krasavici v poněkud jiné cenové relaci :D :

http://cgi.ebay.it/PIPE-MARIO-GRANDI-IT ... .m14.l1318


nojo jenže to je gigantka- pěkně velkej kus povedenýho dřeva....

btw tohle je kůl!
http://cgi.ebay.it/PIPE-MARIO-GRANDI-HAND-MADE-CABINET-FOR-50-PIPES-NEW_W0QQitemZ320277427468QQcmdZViewItem?hash=item320277427468#ebayphotohosting
při současním kurzu eura to ani není tak hrozné...problém by byl ovšem s dopravou- ale koukám že doprava je free:)

tahle mě docela zaujala http://cgi.ebay.it/PFEIFEN-MARIO-GRANDI-9mm-PFEIFE-NEU-SUMMER-SALES-PIPE_W0QQitemZ310068495954QQcmdZViewItem?hash=item310068495954#ebayphotohosting

tahle ma super dřevo http://cgi.ebay.it/PFEIFEN-MARIO-GRANDI-9mm-PFEIFE-NEU-SUMMER-SALES-PIPE_W0QQitemZ320276603420QQcmdZViewItem?hash=item320276603420#ebayphotohosting
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Mike Hill » 23 črc. 2008, 13:04

Počúvam práve psycho trance psychadelic music a tento "rhodesian" sa dokonale zakomponoval do mojich predstáv surealistického sveta. IMHO bral by som všetkými desiatimi aj keď postráda strieborný krúžok. :smoke6:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Kamil » 23 črc. 2008, 13:22

Asi před měsícem jsem se zkoušel na tom taliánským ebaju zaregistrovat a vůbec se mi to nepodařilo :evil:
Kamil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 55
Registrován: 04 bře. 2008, 12:02
Bydliště: Hradčany

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Rujir » 23 črc. 2008, 14:21

Kamil píše:Asi před měsícem jsem se zkoušel na tom taliánským ebaju zaregistrovat a vůbec se mi to nepodařilo :evil:


To bude tym, ze registracia na akomkolvek ebay-i funguje aj na tych ostatnych. Takze ak si sa zaregistroval ako Kamil na britskom ebay-i, tak sa mozes ako Kamil prihlasovat na ebay talianskom, americkom, polskom, atd. :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod tritrek » 23 črc. 2008, 14:22

Kamil píše:Asi před měsícem jsem se zkoušel na tom taliánským ebaju zaregistrovat a vůbec se mi to nepodařilo :evil:

Staci na hocijaky ebay.* a funguje to vsade ;) No a kym pisem to iste napisal aj Rujir :D
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Kamil » 24 črc. 2008, 12:27

Pánové díky, patrně jsem trochu zaostalej :oops:
Kamil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Věk: 55
Registrován: 04 bře. 2008, 12:02
Bydliště: Hradčany

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod winky » 17 říj. 2008, 10:49

Tak ja som včera už takmer kúpil pár týchto fajočiek na ebay.com. Cena bola 70USD. Vediac, že shipping bude 10evro (max tých 15USD)som odklikol okamžitú kúpu. Predajca ma veľmi rýchlo vyviedol s omylu - naša vlasť nie je posudzovaná ako europa 1, teda pre nás neplatí cena 10 evro, ale 35USD!

No dve faje za 100USD nie je veľa, ale za podobnú cenu si môžem zaobstarať dve Petersonky Aran priamo v Dubline, kam mám náhodou cestu. A tie si môžem omakať, okukať...

Chcem sa spýtať úspešných kupujúcich koľko ich vyšiel shipping. Či sa náhodou v mojom prípade nejedná o "selektívny prístup" predajcu.

P.S. Ako nový člen týmto zdravím všetkých účastníkov tohto skvelého fóra, ktoré už dlhšie sledujem!
winky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 17 říj. 2008, 10:09
Bydliště: Bratislava

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Faethor » 17 říj. 2008, 11:42

winky píše:Tak ja som včera už takmer kúpil pár týchto fajočiek na ebay.com. Cena bola 70USD. Vediac, že shipping bude 10evro (max tých 15USD)som odklikol okamžitú kúpu. Predajca ma veľmi rýchlo vyviedol s omylu - naša vlasť nie je posudzovaná ako europa 1, teda pre nás neplatí cena 10 evro, ale 35USD!

No dve faje za 100USD nie je veľa, ale za podobnú cenu si môžem zaobstarať dve Petersonky Aran priamo v Dubline, kam mám náhodou cestu. A tie si môžem omakať, okukať...

Chcem sa spýtať úspešných kupujúcich koľko ich vyšiel shipping. Či sa náhodou v mojom prípade nejedná o "selektívny prístup" predajcu.

P.S. Ako nový člen týmto zdravím všetkých účastníkov tohto skvelého fóra, ktoré už dlhšie sledujem!


hele tak to bude nějaká mýlka-já platil za shipping do Čech 10€. Navíc přímo dle jejich nabídky u jednotlivých dýmek je rozdělení pro shippment Europe 1(EU) a Europe 2(Non-EU). Takže bych jim dal asi menší lekci ze zeměpisu a geopolitiky:)
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod tritrek » 17 říj. 2008, 12:23

...a mozno klasicky omyl Slovenia <> Slovakia... sice vzdialenost z IT je skoro taka ista... boh vie...
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod winky » 17 říj. 2008, 12:29

Tak to je samosebou, že som im aj napísal, že SVK je krajina nachádzajúca sa v strednej európe a dokonca je aj členským štátom EU. Avšak predajca sa vyhováral na FED-Ex, že oni majú takéto sadzby.

Neviem či je problém, že to nebolo objednávané cez ebay.de alebo .it. Alebo je ešte jedna možnosť, že ČR je v europe 1 a SVK nie???

Kupoval niekto aj na slovensko?
winky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 17 říj. 2008, 10:09
Bydliště: Bratislava

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod winky » 17 říj. 2008, 12:33

tritrek píše:...a mozno klasicky omyl Slovenia <> Slovakia... sice vzdialenost z IT je skoro taka ista... boh vie...


tak neviem ale podľa mojich chatrných vedomostí zo zemepisu Slovinsko je susediacim štátom z ITA, takže predsa len na slovensko je to trochu ďalej....
winky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 17 říj. 2008, 10:09
Bydliště: Bratislava

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Faethor » 17 říj. 2008, 12:37

winky píše:Tak to je samosebou, že som im aj napísal, že SVK je krajina nachádzajúca sa v strednej európe a dokonca je aj členským štátom EU. Avšak predajca sa vyhováral na FED-Ex, že oni majú takéto sadzby.

Neviem či je problém, že to nebolo objednávané cez ebay.de alebo .it. Alebo je ešte jedna možnosť, že ČR je v europe 1 a SVK nie???

Kupoval niekto aj na slovensko?


je to každopádně divné. hledal jsem na Fedexu tam nic. Možnost by byla ukecat někoho v Čechách ať ti to koupí.
Uživatelský avatar
Faethor
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 408
Věk: 41
Registrován: 26 říj. 2006, 21:20
Bydliště: Praha- Řepy

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod winky » 17 říj. 2008, 12:57

Faethor píše:je to každopádně divné. hledal jsem na Fedexu tam nic. Možnost by byla ukecat někoho v Čechách ať ti to koupí.

na talianskom FED-Ex som sa včera dopracoval k sume cca. 57E, ale bolo to rovnaké do CR aj na SK. Tak naozaj neviem.
Možno by bolo dobré, keby sa ozval niekto, kto má skúsenosti s kupovaním týchto fajok na slovensko, bo podľa mňa je 35USD nehorázne vela-toľko som platil, keď som frajerke kupoval kefu z diviaka a to bolo z US. :(
winky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 17 říj. 2008, 10:09
Bydliště: Bratislava

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod Breer » 17 říj. 2008, 14:30

boha, okolo jedneho postovneho tolko reci :smoke3: , kupoval som pred rokom od Grandiho tri fajky, postovne asi 30,- USD a za tri dni som to mal doma

kazdy predajca ma postovne nastavene podla seba, ak kupujes akceptujes ho, ak nechces, nechas tak, kupi druhy :smoke1:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Dýmky Mario Grandi

Příspěvekod winky » 17 říj. 2008, 14:38

to je ok. ja som neakceptoval a nekupil. Len som chcel vedieť či sa ma predajca nesnažil oje...ť na poštovnom, čo ja nemám rád.
winky
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 17 říj. 2008, 10:09
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


cron