Kde sehnat dýmku?

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Backfinger » 18 srp. 2008, 08:05

Věřím, že jste se s podobným problémem již také setkali. Máte vyhlédnutou konkrétní dýmku ke koupi a není ji kde sehnat. A pokud je k sehnání, není ve správném provedení (finish - např. chcete smooth, prodejci nabízí pouze sandblast). Proto bych byl rád, kdyby se tu někdo podělil o své zkušenosti z této oblasti - zda jsou např. někteří čeští prodejci schopni dodat veškerý sortiment od určitého výrobce, jaké jsou zkušenosti s nákupy na různých internetových zahraničních stránkách apod.

Já osobně nemohu nikde sehnat tuto dýmku:

Peterson Return of Sherlock Holmes - Mycroft, ebony finish s 9 mm filtrem

Jediný obchod, který to nabízí, je http://www.pipe-shop.net a tam vůbec nejde nakoupit, mají to nějak špatně udělané ty stránky. Další internetové obchody, co to nabízejí, jsou z USA a tam už je větší problém s doručením a způsobem placení. Tak kdybyste měli tip, napište.
Backfinger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 čer. 2008, 11:52

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Tapinek » 18 srp. 2008, 08:12

Ale no tak... Co treba vyzkouset tlacitko HLEDAT? Ne hned zakladat novy vlakna. :naughty:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Backfinger » 18 srp. 2008, 08:44

No kdybych tu takové vlákno někde našel, tak bych to tam napsal, ale žádné takové tu nevidím. Leda možná vlákno "E-shopy vs. kamenné obchody", ale to si myslím že je obecně o porovnávání kvality nabízených služeb, nikoli o konkrétních obchodech a jejich sortimentu. A nechtěl jsem to psát někam, kde to nikdo nenajde a tím pádem neporadí. Ale jestli už tu nějaké podobné vlákno je (které jsem tedy musel přehlédnout), tak to můžu napsat tam.
Backfinger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 čer. 2008, 11:52

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Pistacik » 18 srp. 2008, 08:49

Backfinger píše:No kdybych tu takové vlákno někde našel, tak bych to tam napsal, ale žádné takové tu nevidím.

A čo vlákno o fajkách Peterson?
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Backfinger » 18 srp. 2008, 09:09

Hm ano, tam se to určitě hodí. Jen jsem myslel, že by se takové vlákno mohlo hodit více lidem, kteří shání dýmku a třebas jiné značky než o kterých se tu vedou nejvíce diskuze a které samostatné vlákno nemají. Ale pokud jde o mě osobně, stačí mi se zeptat jenom na tu Petersonku, to je pravda. Takže to napíšu tam jestli chcete a tohle vlákno můžete vymazat.
Backfinger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 čer. 2008, 11:52

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Šimi » 18 srp. 2008, 09:19

Backfinger píše:Peterson Return of Sherlock Holmes - Mycroft, ebony finish s 9 mm filtrem

Jediný obchod, který to nabízí, je http://www.pipe-shop.net a tam vůbec nejde nakoupit, mají to nějak špatně udělané ty stránky. Další internetové obchody, co to nabízejí, jsou z USA a tam už je větší problém s doručením a způsobem placení. Tak kdybyste měli tip, napište.


Vyzkoušel jsem ty stránky. Dýmku jsem hodil do košíku a po kliknutí nahoře na "basket" tam byla. Zkoušel jsem jít dál a při platbě kreditkou nebudeš ani platit poštovné :wink:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Backfinger » 18 srp. 2008, 09:37

Jo do košíku to dát jde, ale potom jak jsem vyplnil všechny údaje, včetně kreditky, tak mi to vždycky hodilo chybu (německy moc neumím, ale ve slovníku jsem si našel překlad "přístup odepřen" - chybu to píše německy přestože stránky samotné se dají přepnout na angličtinu), takže to nefunguje až v té poslední fázi kdy se má potvrdit objednávka. Napsal jsem jim o tom, ale zatím žádná odpověď, uvidíme jestli se ozvou.
Backfinger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 čer. 2008, 11:52

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Backfinger » 20 srp. 2008, 08:50

Tak už jsem dostal od prodejce odpověď a chyba byla na mé straně. Zjistil jsem, že jsem měl na kreditkartě příliš nízký limit na platby přes internet, takže mi to nešlo. Jakmile jsem ho zvýšil, vše proběhlo OK. Díky Šimimu za radu. Za chvíli už budu mít Mycrofta v ebony u sebe =p
Backfinger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 čer. 2008, 11:52

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Old Bob » 12 úno. 2009, 23:22

Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Pistacik » 14 úno. 2009, 13:04

Old Bob píše:Zajímavé ceny :wink:
http://cm.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=12040032
Tak už jsou fuč. :?

Tie aukcie museli byť zrušené pred ukončením...
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Old Bob » 14 úno. 2009, 13:15

Pistacik píše:Tie aukcie museli byť zrušené pred ukončením...

Určitě, konec aukce byl datován na 22.02.
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Milos Cerman » 14 úno. 2009, 15:27

Tyhle aukce byly "Kup teď", to znamená že když někdo koupí, aukce tím končí !
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod jajo » 14 úno. 2009, 15:42

A je tu znovu :shock:
jajo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1003
Věk: 72
Registrován: 15 zář. 2006, 13:19
Bydliště: Šamorín

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Pistacik » 14 úno. 2009, 16:29

Milos Cerman píše:Tyhle aukce byly "Kup teď", to znamená že když někdo koupí, aukce tím končí !

Nene, aukcie boli zrušené. Predpokladám, že porušovali pravidlá aukra.
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Kde sehnat dýmku?

Příspěvekod Scalex » 14 úno. 2009, 17:46

Milos Cerman píše:Tyhle aukce byly "Kup teď", to znamená že když někdo koupí, aukce tím končí !


Jenže to by musela platit "kup teď cena", tedy 1000 Kč. Ale ono to bylo tak, že tys sice mohl "koupit teď" fajfku za 1000 Kč, ale prodejce za některé kusy chtěl třeba 1700. Což je proti pravidlům a navíc tím prodejce ošidil Aukro, protože z prodeje se platí nějaká procenta provozovateli webu a procento z 1000 a procento ze 1700 se trochu liší. 8^)
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Další

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 18 návštevníků