Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Aký máte vzťah k fajkám Falcon (a podobným)?

Ešte som o nich nepočul
14
6%
Nemám a ani po tom netúžim
65
26%
Nemám, ale uvažujem si kúpiť
95
37%
Mám, ale nie som spokojný
3
1%
Mám, ale nie je to nič extra
9
4%
Mám, a som celkom spokojný
47
19%
Som veľký fanúšik
21
8%
 
Celkem hlasů : 254

Re: Falcon Pipes

20 zář. 2016, 14:13

:ok:
Naposledy upravil mizantrop dne 20 zář. 2016, 15:42, celkově upraveno 2

Re: Falcon Pipes

15 led. 2018, 21:17

Tak jsem si objednal třetího Falcona do sbírky - černého Huntera. A k tomu meerchaum hlavičku. Rovnou z Liverpoolu. :smoke1: váhal jsem mezi hunterem a international.

Re: Falcon Pipes

19 led. 2018, 20:03

Falcona mám a jsem nadmíru spokojen.

Re: Falcon Pipes

18 úno. 2018, 21:47

Tiež mam dva Falcony a je to super dymanie, chladny dym, neskreslena chuť tabaku

Re: Falcon Pipes

25 úno. 2018, 16:35

RottenFox píše:Jinak já jsem hrdým majitelem Falcon Shillelagh Twister v modro stříbrném provedení s bílým náústkem a Meerschaumové hlavičky "Spool". Plus teda ještě klasické briárové Algiers v rustiku.
Už se těším, až to pošťák donese.


Opravdu nerad, ale hodně nerad to říkám,

ale v tomhle provedení to začíná vypadat ...

... :smoke3: ...

... i skoro jako ... :smoke6:

... fajfka. :palm:

To tedy zírám.
Když už tedy armatura, tak ten Shillelagh Twister je aspoň smysluplné využití těch možností, vypadá to docela elegantně.
A některé ty meerschaumové hlavičky k tomu vysloveně sednou.


:pray: No nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale tentokrát musím - chtě nechtě - pochválit tuhle volbu. :pray:
To vypadá jako fakt povedená, pěkná fajfka! :ok:


(Kam ten svět spěje...)

Re: Falcon Pipes

25 úno. 2018, 17:07

Škoda, že už ty odkazy pořádně nefungují. Tudíž si dovolím přidat dva odkazy na můj blog, kde jsem náčiní prezentoval + nějaký výcuc z fotek, kdyby někdo nechtěl články otvírat:
Dýmka Falcon s Meerschaumovou hlavičkou
Nová celomeerschaumová hlavička na Falcona

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Jsem rád, že Tě to zaujalo. :-) :ok:

P.S.: Po skoro roce a půl používání (to to letí :pray: ) musím pořád pět jen chválu.
Ze začátku jsem z toho kouřil všechno možné, což se dá předpokládat, nakonec jsem se ustálil především u Německých aromatiků, občas nacpu nějaký špagát nebo shag na kratší kouř.

Re: Falcon Pipes

26 úno. 2018, 06:12

Ajajaj profesore, tohle muselo bolet. :think: :D
Ale cení se to. :ok: :puffy:

Re: Falcon Pipes

26 úno. 2018, 08:21

Mňo, když už Žabák pochválil instalatérskou fajku, zvědavě čekám, kdy si také jednoho falkona pořídí, aby mohl i kuřácky zhodnotit výhody či zápory tohohle jistě zajímavého druhu dýmky :puffy:

Re: Falcon Pipes

26 úno. 2018, 17:52

klasik51 píše:Ajajaj profesore, tohle muselo bolet. :think: :D


Ani si nedovedeš představit, jak :!:

:lol:

Re: Falcon Pipes

27 úno. 2018, 10:57

Tento týden svými nízkými teplotami přímo vybízí k odzkoušení falconů venku, tak toho koukejte využít! :ok: :smoke1:

Re: Falcon Pipes

27 úno. 2018, 11:30

Fuj! Je zima, že by člověk ani Falcona ven nevyhnal. :mryellow: :plaster:

Re: Falcon Pipes

27 úno. 2018, 15:33

Myslím, že Falcon dává tento týden studený kouř už jenom při pohledu z okna :smile:

Re: Falcon Pipes

28 úno. 2018, 08:50

Nejen falcon... :puffy:

Re: Falcon Pipes

03 bře. 2018, 19:01

O Falconu s meršánovou hlavičkou uvažuji již nějakou dobu ... na testování tabáků (latakií, aromatiků, apod.). Tzn. na testování všeho, než tomu vyhradím speciální dýmku. Je to dobrá volba, nebo bych měl jít do klasické meršánky?

Konkrétně hlavičky o kterých uvažuji zde - block Meerschaum - https://www.mysmokingshop.co.uk/index2. ... 912&man=67

Re: Falcon Pipes

04 bře. 2018, 10:14

Já osobně si lépe zakouřím z pěnovky (je tam cestou víc pěny a nemusím vytírat hliníkovej bazmek), ale mnohem častěji kouřím z Falcona s meer hlavičkou. Hlavní důvod je, že se bojím, že si s Meerschaumkou klepnu o zem a bude po ní. U Falcona to tolik neřeším, mám jednu hlavičku do zásoby a za pár liber si snadno koupím další.
Odeslat odpověď