12 led. 2019, 19:54
25 led. 2019, 13:40
25 led. 2019, 16:37
25 led. 2019, 16:46
25 led. 2019, 17:09
Dapr píše:asi sodoma a gomora
25 led. 2019, 18:36
I když kuřácké vlastnosti budou asi v pořádku. 25 led. 2019, 19:15
klasik51 píše:Tak tady jsem i já zrozpačitělI když kuřácké vlastnosti budou asi v pořádku.
26 led. 2019, 08:49
Stanley64 píše:No to asi ťažko, tie výbrane fajky už mám a môžem kľudne povedať ze sa z nich dobre fajčí sú ľahké takže super na prechádzky a turistiku, netreba súdiť a pozudzovat niečo čo nepoznám a nemám vyskúšané
26 led. 2019, 10:23
Stanley64 píše:Až budem v lete niekde v tvojom okolí môžme dat stretko a porovnas, bafa sa z nich super ešte príjemnejšie ako z falcona a to už mám niečo odbafkane
27 led. 2019, 11:56
12 čer. 2020, 19:31
13 čer. 2020, 14:53
13 čer. 2020, 16:17
14 čer. 2020, 09:07
14 čer. 2020, 09:56