Jirsa

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Jirsa

Příspěvekod BATRACHOS » 16 úno. 2010, 19:43

tritrek píše: jemnučká vrstva riedkého šelaku na fixovanie farby a potom karnaubu

:roll: no ještě žes tam dopsal toho amatérskýho kutila, jinak to brát nelze.

littlebull píše:..k tomu pouštejícímu moření, no že se to stane dobrá, ale profíkovi by nemělo. Nedovedu si představit, že koupím auto a ono mi přes noc voprší na základovku.


Neparkovals nikdy se stodvácou v Ústí n L ? :lol:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Jirsa

Příspěvekod Firo » 16 úno. 2010, 22:18

Nie je z etrafiky.Bola kupovaná v Dellamote v Prahe. Jediné stastie ze prave v tej akciovej cene.
Firo
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 44
Registrován: 15 úno. 2010, 21:58

Re: Jirsa

Příspěvekod tritrek » 17 úno. 2010, 09:14

tritrek píše: jemnučká vrstva riedkého šelaku na fixovanie farby a potom karnaubu

littlebull píše: :roll: no ještě žes tam dopsal toho amatérskýho kutila, jinak to brát nelze.

Čo ti ja viem :smoke3: Polka sveta tak robí... a to aj ľudia, čo vyrábajú high-endy za 500+ dolárov... ale ako myslíš :plaster:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Jirsa

Příspěvekod Scott » 17 úno. 2010, 11:27

Firo píše:Nie je z etrafiky.Bola kupovaná v Dellamote v Prahe. Jediné stastie ze prave v tej akciovej cene.


Ehm, ta moje v témže obchodě...
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Jirsa

Příspěvekod littlebull » 17 úno. 2010, 16:30

tritrek píše:Čo ti ja viem :smoke3: Polka sveta tak robí... a to aj ľudia, čo vyrábajú high-endy za 500+ dolárov... ale ako myslíš :plaster:

Půlka světa dělá co? Koupí si fajfku za 500 koláčů a dopatlává si jí doma šelakem? Já myslel, jako že když je někdo kutil, tak tyhle případy dodo (dodělej doma) vyhledává. Jinak :naughty:
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Jirsa

Příspěvekod tritrek » 17 úno. 2010, 19:38

littlebull píše:Půlka světa dělá co? Koupí si fajfku za 500 koláčů a dopatlává si jí doma šelakem? Já myslel, jako že když je někdo kutil, tak tyhle případy dodo (dodělej doma) vyhledává. Jinak :naughty:

Ach so! :palm: :oops:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Jirsa

Příspěvekod Firo » 22 úno. 2010, 22:49

No, tak musim povedat ze po zurivom :evil: vydrhnutí fajky aj ruk a druhom posedení uz nefarbí. a to si ruky poctivo obzeram :shock: . síce mi pekne vzdy vypali papulu(kedze je bez filtra) ale to je uz o mojej neskusenosti asi skor ako jej predispoziciami. :smoke6:
Firo
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 44
Registrován: 15 úno. 2010, 21:58

Re: Jirsa

Příspěvekod Breer » 22 úno. 2010, 22:54

si nemal drhnut fajku :shock: , ale Jirsovi hlavu, ze si dovoli dat taky aušus na predaj :evil: :alfajka:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Jirsa

Příspěvekod stelton » 12 bře. 2010, 14:48

K Jirsovkám. Mám celkem 4 Jirsovky, ze všech dost intenzivně pobafávám a musím zaklepat, žádný problém. Příjemně mě překvapilo to, že ani u jediné se mi nikdy nestalo že by při zakuřování ani dalším kouření mělo cokoliv tendenci odhořet (tedy podle hesla co do dýmky nepatří to při zakuřování odhoří). Všechny se mi výborně drží v zubech a mám rád i Jirsův "styl" či jak to nazvat. Z mé strany nemůžou být na jirsu žádné výhrady.....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: Jirsa

Příspěvekod jorgos » 12 bře. 2010, 20:31

Já mám 3.A u mě dobrýýýýý :mryellow: :clamp:
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: Jirsa

Příspěvekod JaN » 16 říj. 2010, 09:06

Máte někdo zkušenosti s internetovým obchodem přímo na stránkách pana Jirsy? Vybral jsem si tam jednu dýmku a o druhé uvažuju.. Nicméně ještě jsem si je neobjednal :) . Hlavně proto, že u jednoho kousku píše, že je přiraven na 8mm filtr.
Dají se vůbec v ČR sehnat? Na etrafice jsem videl pouze 6 a 9 mm varianty..
Uživatelský avatar
JaN
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 40
Registrován: 01 čer. 2010, 11:51
Bydliště: Brno

Re: Jirsa

Příspěvekod Majllo » 16 říj. 2010, 10:21

JaN píše:Máte někdo zkušenosti s internetovým obchodem přímo na stránkách pana Jirsy? Vybral jsem si tam jednu dýmku a o druhé uvažuju.. Nicméně ještě jsem si je neobjednal :) . Hlavně proto, že u jednoho kousku píše, že je přiraven na 8mm filtr.
Dají se vůbec v ČR sehnat? Na etrafice jsem videl pouze 6 a 9 mm varianty..




Zkusil bych napsat dotaz přímo na stránkách pokud je tam ta možnost a zkusit se zeptat i na Etrafice jestli se dají třeba přes ně sehnat
Uživatelský avatar
Majllo
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 71
Věk: 39
Registrován: 14 říj. 2010, 20:41
Bydliště: Šternberk

Re: Jirsa

Příspěvekod Sobpeta » 16 říj. 2010, 12:26

JaN píše:Hlavně proto, že u jednoho kousku píše, že je přiraven na 8mm filtr.
Dají se vůbec v ČR sehnat? Na etrafice jsem videl pouze 6 a 9 mm varianty..


Tady je příklad...http://www.jirsa.cz/handmades/page1.html

Komora v náústku je připravena na 9mm filtr, ale filtr sám(pokud si třeba filtr Stanwell jednoduše změřiš), má průměr těch cca 8mm. Teď jsem to zkoušel. Je to proto, aby se do komory vešel. Takže bude pasovat i do této dýmky, i když p.Jirsa to popisuje poněkud specifickým způsobem. :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Jirsa

Příspěvekod Mack » 16 říj. 2010, 13:39

p Jirsa se asi snaží bejt světovej...a když všichni světoví výrobci výrobci fitrů ( Adventure, Vauen, Savinelli, Design Berlin, BiG Ben atd) uvádějí na balení, že fitr je určen pro díru 9 m/m, tak svou izercí, že fajfka má vrtání 8 m/m, tak trochu blbne lidi... :shock: ono tahat nacucaný filtr kombinačkami z náústku není to pravé....
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Jirsa

Příspěvekod mihra » 16 říj. 2010, 13:48

On přece nepíše, že vrtání je 8mm, ale "dýmka připravena na 8mm filtr", což je průměr filtru samotného, tudíž nikoho neblbne :smoke1:
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků