Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Zajimave kousky IV.

10 bře. 2010, 07:31

Milos Cerman píše: Tohle se mi líbí, ale netuším, jak se to vlastně kouří :think:

Tak tyhle dvouhlavňovky dělal už nebožtík otec Vilmy, Mauro Armellini. Také zavedl u všech dýmek ten "lunt", vlastně pečeť, která má zabránit v obchodech neodbornou manipulaci, jak nezkušených obchodníků, tak i zákazníků. Neumím si představit objevit se s takovouto dýmkou na veřejnosti a proto moje Armellinka má zaplaťpánbu hlavičku jen jednu :clamp:

Re: Zajimave kousky IV.

10 bře. 2010, 10:27

Tá armellinka je testovacia blenderská fajka :wink: . Do hlavičiek sa dajú tabaky , ktoré chceme zmiešať, obe zapálime a bafánim skúšame či nám bude daná kombinácia chutiť :twisted: :twisted: :plaster:

Re: Zajimave kousky IV.

11 bře. 2010, 12:12

basa333 píše:http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=370344608733&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

tak z téhle se tají dech i mně. a trošku i husí kůže na zádech. teď jsem se přistihl, že jsem se chvíli nenadechl... a brnění prstů, položených na myši... :oops: panebože ta je krásná (kde je ten slintající smajlík?), ach jo, život někdy bolí....


Asi bych Ti ji kliďánko věnoval, kdybych ji měl ve sbírce.
Ta mne tedy nebere ale vůbec. Jako spigoty obecně.
Navíc mi přijde taková nějaká nadměrná či čo. :roll:

Prostě vůbec nemá šmrnc - pro mne.

Re: Zajimave kousky IV.

11 bře. 2010, 12:19

a víš, že už jsem si párkrát říkal, že na některé věci kolem dýmek máme rozdílné názory? :lol:

vždyť je to dobře, jinak bychom se neměli čím škádlit a o tom to je :wink:

Re: Zajimave kousky IV.

11 bře. 2010, 12:38

Aspoň se můžeš spolehnout, že kdyby nějakým nedopatřením osudu skončila u mne, tak ji máš jistou! :lol:

Re: Zajimave kousky IV.

11 bře. 2010, 12:48

:ok:

Re: Zajimave kousky IV.

11 bře. 2010, 13:54

BATRACHOS píše:Aspoň se můžeš spolehnout, že kdyby nějakým nedopatřením osudu skončila u mne, tak ji máš jistou! :lol:

Ok, uz vim co navrhnout, kdyby nahodou Broskev ode mne chtela tip na peknou faju (treba pro tebe)... :mrgreen:

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 00:08

Ty ... umíš doporučit jedině Petersonku. :mrgreen:

(což bych samozřejmě ocenil... 8) )

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 09:27

ako toto niekto moze povazovat za fajku :think: :think: http://cgi.ebay.co.uk/DANISH-ESTATE-PIPE-BENNER-5_W0QQitemZ360242841319QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item53e02586e7#ht_500wt_1182 :smoke6:

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 09:47

.. mno, tohle vlákno by si už pomalu zasloužilo přejmenovat na "Obludárium" :smoke3:

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 10:00

jcp píše:.. "Obludárium" :smoke3:

ale ne, jen jsou pestre jako zivot sam.
http://www.smokingpipes.com/pipes/new/a ... t_id=53914

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 10:05

:arrow: Nick: Tak tu fajfku bych si docela dokázal představit u sebe , ta mě zas tak obludná nepřipadá, ale za ty prachy...... :naughty:

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 10:07

tato muchotravka sa mi paci a tiez by som si vedel predstavit, ze mi hovori pane :smoke1:

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 10:08

šnek píše::arrow: Nick: Tak tu fajfku bych si docela dokázal představit u sebe , ta mě zas tak obludná nepřipadá, ale za ty prachy...... :naughty:

ale ja sem nerekl ze je obludna-me se taky libi.

Re: Zajimave kousky IV.

12 bře. 2010, 10:19

Já vím, to byla reakce na to obludárium viz. výše.. I když s Jirkou souhlasím, větší část "dýmek" v tomto vlákně bych asi také zavřel do obludária. Na druhou stranu když někoho osloví, koupí si jí a kouří z ní, tak je to v pořádku. Proti gustu....
Odeslat odpověď