Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 19:02

koho som našiel na onom serveri - http://www.pfeifenkonsulat.at/shop/index.php?k=253 :clamp: :ok:

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 19:12

laik žasne, odborník se diví :shock: .. ovšem vydělávat si výrobou fajfek na nákup novejch fajfek je nápad hodnej génia :ok: :clamp: :lol:

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 19:39

jcp píše:Přátelé, na filiálce našeho známého peruánského dodavatele englický produkce Lotrase vtgcollectibles visí pár unsmoked dunhillek z r. 1965 ještě s "inner tube" s cenou zatím víc než zajímavou :pray: .. náústky jsou sice zasraný jak jetel (tipuju to na výkladní skříň nějaký dávno zrušený trafiky), ovšem jelikož v tomto případě nejde o obvyklej email alébrž o slonovinovej špalíček skrz celej náústek, renovace by neměla činit problém.
P.S. pokud někdo do něčeho půjdete, dejte mi pls vědět, ať nevedem bratrovražednej boj .. těm co jsou v obraze (ve feedbacku vidím nicky jako vedec123 a jack.grave-2009 :D ) se omlouvám za offtopičení.

Dávám vědět skrze SZ

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 20:31

Jak to vidím, hodláš dražit pomalu všechny dunhillky co tam jsou (z celkem 11 je 10 slušnejch, ty jich vypočítáváš 7, což je 70% :shock: ), takže holt bohužel pojedem na "kdo dá víc" :?
Naposledy upravil jcp dne 16 bře. 2010, 08:14, celkově upraveno 2

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 20:33

Na Pfeifenkonsulatu jsem objevil tuhle Chacomku, že prý je to z 40 let starého briaru...ten tvar je rozhodně sympatický a Chacom ve sbírce ještě nemám, poreferuju až dorazí... :puffy:

http://www.pfeifenkonsulat.at/shop/index.php?a=2325

Re: Zajimave kousky IV.

15 bře. 2010, 20:39

mooc hezkej kousek .. klasickej tvar a ptačí oči skoro kolem dokola se moc často nevidí .. gratulace :clamp: :ok:

Re: Zajimave kousky IV.

16 bře. 2010, 10:06

Odkaz jen potěší nejen oko, ale i ducha :ok:
http://www.keigai.com/pipe/museum.htm

Re: Zajimave kousky IV.

16 bře. 2010, 11:28

Norbert píše:Odkaz jen potěší nejen oko, ale i ducha :ok:
http://www.keigai.com/pipe/museum.htm


Jak nemám rád ty Dunhillky ... tak ta okovaná Stingray ... :think: ... se fakt povedla. :ok:

Re: Zajimave kousky IV.

16 bře. 2010, 13:14

.. hmm .. jak mám rád Dunhillky, tak zrovna ta Stingray by moje favoritka nebyla .. to když už, tak vánočka 1999 a aji z toho Mastro de Paja, Savinelliho (Autograph 00-1) i z dalších (oba Charatany) bych si dokázal vybrat .. jen na to mít :think:

Re: Zajimave kousky IV.

16 bře. 2010, 16:45

Tahle by mi sla docela k pleti. Ta peknucka kresba, kde ten clovek to drevo bere (nebo je to jen podyhovany?) :plaster: :twisted:

Re: Zajimave kousky IV.

16 bře. 2010, 18:48

pitrson píše:Tahle by mi sla docela k pleti. Ta peknucka kresba, kde ten clovek to drevo bere (nebo je to jen podyhovany?) :plaster: :twisted:


Omyl tak tahle by ti k pleti vubec nešla... bo by si musel dostat vejprask na holé tělo od zkušené dominy..... jinak nevim jak by si těch uchvatnejch proužků docíliti chtěl.....
ale je fakt supr.......

Re: Zajimave kousky IV.

17 bře. 2010, 15:33

.. hmm, tak na můj vkus ty unsmoked dunhillky vylezly docela vysoko, když přihlédnu k těm kazíkům co mají :? .. já jdu od toho a nic nedražím .. stejně jsem už poprosil Jeana o mortovku v nějakém klasickém shape :D

Re: Zajimave kousky IV.

17 bře. 2010, 16:02

tie dunhillky som drazit nechcel, ale to v akom su stave je katastrofa :palm:, ale ako sa hovorí....každý tovar má svojho kupca :wink:

Re: Zajimave kousky IV.

17 bře. 2010, 16:39

jcp,Breer-tiež asi na tie Dunhill-ky prdím,už sú cez 100 Euro a ešte ostávajú 3 hodiny.To už možno skôr tie GBD Esterel :think:

Re: Zajimave kousky IV.

17 bře. 2010, 18:06

Breer píše:tie dunhillky som drazit nechcel, ale to v akom su stave je katastrofa :palm:, ale ako sa hovorí....každý tovar má svojho kupca :wink:


to teda...zvlášť ty co maj v sobě normálně díru...já nevim jestli nějakýcho chytráka napadlo to trochu vrtnout aby se to dalo pěkně pověsit do výlohy nebo jak se něco takového může přihodit... :smoke6: :palm:
Odeslat odpověď