Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Které tři dýmky se Vám nejvíce líbí

Obrázek Dýmka 1, zde byla provedena pouze kompletní repase povrchu, ale díky tomu vznikla nová dýmka, proto ji zařazuji.
11
9%
Obrázek Dýmka 2, jako komplet ve dvojici
16
13%
Obrázek Dýmka 3
16
13%
Obrázek Dýmka 4
26
21%
Obrázek Dýmka 5
16
13%
Obrázek Dýmka 6
37
30%
 
Celkem hlasů : 122

Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 11:47

Tuto sobotu proběhla oslava narozenin Jakuba a Hadese spojená s malým Workshopem. Něco dýmek vzniklo, přestože se tvořivé úsilí brusičů, mísilo s povídáním, zapíjením oslavenců a dokonce i se sledováním hokejového boje o postupu se Švédy. Atmosféra byla mírně pracovní a navíc se všichni připravovali na večerní krůtu nadívanou mandličkami a koncertní vystoupení basissty, mandolinisty, kytaristy a zpěvomluvčího. Někteří se šetřili tak usilovně, že se dokonce vytratili na odpolední spací přípravu do chudobince. Samozřejmě že jsme na Bassu nezapoměli a vytrvale jsme ho telefonicky informaovali o výsledcí našeho hokejového boje o postup, jen je škoda že mu asi došla baterie, proto jsme mu nemohli podávat on-line zpravodajství o průběhu našich útoků i v průběhu druhé půle třetí třetiny.

A závěr: Zase nás nechtěli pustit ze strojovny pivovaru, ale postupným útokem v ranních hodinách přes výčep, jsme se nakonec do chudobince na nocleh probili. Bohužel Vám nemohu podat přesnější informace neb tisková rota ve vrchlícím utoku hlídala zadní ústupovou cestu přes okenko taoalet a na čelo útoku dorazila až ve finále, kdy už to byl jen čajíček a ne vrcholící bitva. Milou novinkou byla logistická podpora našeho prezidenta, díky jehož technickému vybavení , víme kdo patří do výlučné vrcholové skupiny čtyřkařů.

Ale dosti podrobností zvolte si své max. tři nejhezčí dýmky a po týdnu se autoři samostatně odmaskují.

PS. Ještě se musím omluvit Kamzíkovi, neb na zem mi jeho dýmka neměla "upadnout", ale i zde byla vidět preciznost a poctivost jeho práce a dýmka přestála bez poškození jak můj pád tak jeho pozdní zakouření.

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 12:16

Všechny to jsou fešandy, ale pro mě jsou nej 2, 5, 6.

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 12:59

Krásné DÁMY :ok: :clamp: u mne v pořadí: 6 - 3 - 4 :smoke5:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 13:53

paradne, ja som 6 - 4 -3

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 14:14

Všechny jsou moc pěkné, ale u mě vítězí 6ka :ok:

P.S. upřesnění k té jedničce - PŮVODNĚ byla hladká a pekelně kytovaná, a PO FACELIFTU je pískovaná a nenápadně kytovaná -nikoli naopak :twisted:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 14:32

Rád bych poděkoval hlavně Honzovi ale zároveň i všem ostatním které jsem v průběhu celého dne otravoval leckdy s mírně (někdy asi i více) dementními dotazy za trpělivost a za pomoc při výrobě mé první "vlastnoručně" zhotovené dýmky - díky Vám všem, mám z ní velkou radost, spolu s tím sledováním hokeje na obrazovce o velikosti krabičky tabáku to byla nezapomenutelná sobota :clamp: Rozhodně to asi nebude můj poslední WS :ok:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 14:36

6-3-4

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 14:46

6 a 3 na prvom mieste, na druhom c. 4 :clamp: :clamp:

:arrow: Drnda
žiadne otázky ohľadom výroby fajok niesu dementné, ale najdôležitejšia veta večera je....rýchlo vypite, nech nalejem ďalší :wink: :smoke1:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 14:56

Číslo 6 je hodně parádní, další v pořadí 5 a na závěr 4. :clamp:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 15:04

Krásné dýmky :ok: - osobně se mi líbí 6 - 5 - 2 :puffy:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 15:25

Měl jsem možnost vidět je live a ve skutečnosti jsou ještě hezčí :ok: . Blahopřeji všem brusičům :clamp: a moje favorizovaná trojice je tato 3,4,6 :wink:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 17:13

Všetky pekné a vydarené - ťažké rozhodovanie 4 -2 - 5

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 17:17

6,4,2 :clamp: :clamp:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 17:57

6, 5, 3
přičemž v historických souvislostech by asi měla vyhrát pětka. její ráno nebylo lehké :lol:

Re: Hlasování nové dýmky Workshop 32

24 kvě. 2010, 18:59

6 - 4 - 5
ale krásné jsou všechny :clamp:
Odeslat odpověď