05 led. 2016, 11:51
05 led. 2016, 14:14
05 led. 2016, 14:29
05 led. 2016, 14:36
05 led. 2016, 15:01
05 led. 2016, 15:07
05 led. 2016, 18:20
05 led. 2016, 18:35
06 led. 2016, 00:51
RottenFox píše:Než čtyři stejný, tak bych raději vzal jen ten tři a místo té čtvrté Hucka:
http://www.smokingpipes.com/pipes/new/M ... _id=165298
Pro porovnání. Zas o tolik větší není, co se kotle týče, ale řekl bych, že kuřácký komfort bude vyšší. (delší náústek)
Navíc ani u velké dýmky nemusíš cpát plnej kotel.
06 led. 2016, 01:16
06 led. 2016, 06:08
Já jí snad budu muset o milimetr převrtat 06 led. 2016, 08:57
07 led. 2016, 00:10
Vejr píše:jak ten lak v kotlíku řešíte ? Mýho country gentl. šmirgluju už potřetí a furt je cejtit.Já jí snad budu muset o milimetr převrtat
07 led. 2016, 04:51
Plachtař píše:Zdravím,
koukám, že tady je maj celekm velké (15cm) za velmi pěknou cenu 70Kč/ks a vypadá to, že jsou originál od Cob cornu, co myslíte mam to jako začátečník zkusit. Já se totiž hodně často pohybuju v terénu, a tak se mi nechce někde zasít, bo rozbít 1 500Kč, jestli mi rozumíte... Díky za rady![]()
http://www.tabak-darky.cz/dymky/dymka-kukuricna-15cm-2
07 led. 2016, 13:48
RottenFox píše:Než čtyři stejný, tak bych raději vzal jen ten tři a místo té čtvrté Hucka:
http://www.smokingpipes.com/pipes/new/M ... _id=165298
Pro porovnání. Zas o tolik větší není, co se kotle týče, ale řekl bych, že kuřácký komfort bude vyšší. (delší náústek)
Navíc ani u velké dýmky nemusíš cpát plnej kotel.