JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Zaškrtněte tři dýmky, které jsou kopie dýmky Toma Eltanga. Jedna je opravdový originál z jeho dílny.

Anketa končí za 23 led. 2012, 17:01

ObrázekTomato No.12004
23
27%
ObrázekTomato No.12005
14
16%
ObrázekTomato No.12006
24
28%
ObrázekTomato No.12007
25
29%
 
Celkem hlasů : 86

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Arrand » 24 led. 2012, 13:30

Ja teda taky oznacil 12005, mine tim Eltanguv original, ale mam ten dojem, ze mi anketa nedovolila oznacit vic nez jednu fajku. :think: anebo jsem vazne trouba, coz je taky velice dobre mozne :smoke1:
Uživatelský avatar
Arrand
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 38
Registrován: 09 čer. 2008, 09:11
Bydliště: Brno

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Cifro » 24 led. 2012, 13:47

b) je správne :plaster:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 24 led. 2012, 13:50

Cifro píše: :ok: Číslo 14 mi sedí. Ale pokiaľ bolo 86 hlasujúcich a každý z nich mal možnosť dať 1, 2 alebo 3 hlasy, tak by bol súčet hlasov 86 iba za predpokladu, že každý z nich dal iba 1 hlas. Ale možno sa mýlim. Stárnem a blbnem :think:
Edit: a ak sa našlo viacej takých ako Nick, tak je to úplne v prdeli :plaster:


Tak to nevím, neb nahoře nad anketou je anketní otázka:
Zaškrtněte tři dýmky, které jsou kopie dýmky Toma Eltanga. Jedna je opravdový originál z jeho dílny.
hlasující měl tedy zaškrtnout tři dle jeho názoru kopie a nechat volné políčko u originálu.

Ještě že to nebyly volby do parlamentu :roll: , zas o tolik nešlo :mryellow:
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Cifro » 24 led. 2012, 13:56

Kašlime na to. Ale, myslím si, že vychádzaš z dosť naivnej predstavy, že všetci ľudia sú schopní pochopiť písaný text. Takých, čo zaškrtli jednu alebo dve sa nájde viac, a tých, čo to po...li úplne je asi tiež dosť. Lapšie by asi bolo keby si tam dal (ako píše Breer) iba jednu svoju kópiu :puffy:

Edit: ale aj tak mi to nedá, kua. Keby aj všetci hlasovali správne, tak hlasujúcich nemôže byť 86, keď každý dal tri hlasy. Ten počet treba vydeliť tromi, čo sa bezozvyšku nedá, pretože niektorí hlasovali zle. Ale aj tak si myslím, že hlasovalo max. 28 ľudí. Tých 14 zlých tipov je dobre. Čiže eltangovu fajku označilo ako tvoju zhruba polovica hlasujúcich.
Ak sa mýlim, tak mi niekto už povedzte aby som s tým išiel niekam :smoke5:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 24 led. 2012, 14:15

Cifro píše:Ak sa mýlim, tak mi niekto už povedzte aby som s tým išiel niekam :smoke5:


Někdy zajdem na pivo a probereme to, tak přijď do Kostelce - pivovar tu máme. Jinam, pokud nemusíš nebo nechceš, určitě nechoď.
Asi jsem to hlasování udělal složitější než mělo být.
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Breer » 24 led. 2012, 14:41

a kua :shock: , to je tak, keď si to poriadne neprečítam :palm: , ale zas na druhej strane Eltangova faja bola určena správne :smoke5:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod klasik51 » 24 led. 2012, 20:24

Jean píše:Asi jsem to hlasování udělal složitější než mělo být.

Ale vůbec ne. :plaster:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 24 led. 2012, 20:46

klasik51 píše:Ale vůbec ne. :plaster:


Dík za útěchu :smoke1:
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod pitrson » 24 led. 2012, 21:23

Imho bylo to hlasovani nprd, teda, ani ne tak hlasovani, jako ta opravdu vtipna anketni otazka... Mi to pripomina otazky typu: "jste proti navrhu protizakona, ktery omezuje platnost navrhu zakona, ktery nepovoluje neuzivani vystrah na ..." Vzdycky sem dumal, kdo v tom EP ty otazky vymejsli a uz sem doma :lol:
Ja teda taky vybral jednu - tu co sem povazoval za original. Vedl me k tomu zrejmej prepoklad zneni otazky i text ve vlakne, kde se tipoval original. Vubec me nenapadlo, ze hlasovani je ve smyslu "podrbej se levou nohou za pravym uchem, nejlepe 3x za sebou" :twisted: Btw. s tema, co se mi budou posklebovat, ze nerozumim psanymu textu (cifro :twisted: ) si to povim, az zkusej misto pohodlnyho megamonitoru k brouzdani taky pouzit treba mobil...
Btw. kdyby otazka byla v naprosto jednoduchem predikovatelnem zneni: "najdi original" tak by se z ankety dalo i neco zajimavyho vybadat :plaster:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Fénix » 25 led. 2012, 10:30

" I am with stupid " - samozřejmě jsem taky v anketě hlasoval pro tu jednu, kterou jsem považoval za pravou :plaster:

Ovšem takovou blbou anketní otázku (navíc schovanou nad čtyřmi megafotkami) by snad nevymyslel ani právník :palm: :mryellow:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Cifro » 25 led. 2012, 10:37

:palm: Tá otázka je tak zrozumiteľná a jednoduchá, že by tomu mali rozumieť dokonca aj právnici. Nabudúce čítaj radšej dvakrát a pomalu :plaster:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Fénix » 25 led. 2012, 10:42

:pray: ještě bych to upřesnil - já to nepochopil špatně (otázka je úplně jasná) - já ji vůbec nečtel, protože na co se bude autor ankety ptát (je-li duševně zdravý) bylo evidentní :P
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Cifro » 25 led. 2012, 10:56

:P :ok: Aj ma napadla jedna duchaplnosť, ale nebudem dráždiť hada bosou nohou, že? El presidento :puffy:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Baca » 25 led. 2012, 11:28

Hmm, mna prave vycurani pravnici naucili pomaly a aj s pomocu nepatrneho pohybu pier citat vsetky pismenka :-)
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 25 led. 2012, 11:39

Fénix píše:" I am with stupid " - samozřejmě jsem taky v anketě hlasoval pro tu jednu, kterou jsem považoval za pravou :plaster:

Ovšem takovou blbou anketní otázku (navíc schovanou nad čtyřmi megafotkami) by snad nevymyslel ani právník :palm: :mryellow:


Asi budu příště po právnicku doplňovat někam do textu k anketě:
Anketní otázka: Zaškrtněte tři dýmky, které jsou kopie dýmky Toma Eltanga. Jedna je opravdový originál z jeho dílny.
"A před hlasováním potvrďte zaškrtnutím nebo svým podpisem, že jste si celý text ankety a anketní otázku podrobně přečetli a obrázky prohlédli a prohlašujete dle své svobodné vůle, že textu plně rozumíte ve všech detailech, dále že položená anketní otázka (dále v textu jen otázka) se nijak nedotýká Vašich osobních práv, nijak Vás neomezuje a není Vám znám zjevně jakýkoli rozpor obsahu otázky právními předpisy , v současném platném znění, aplikovanými na obsah otázky, jak v jejím smyslu tak v případných důsledcích odpovězení na otázku. Případná důsledky odpovědi na otázku, jak ve smyslu poškození majetkového či újmy na duševním vlastnictví, lze uplatnit a jejich uplatnění se řídí dle mezinárodního práva a místem uplatnění u mezinárodního rozhodčího soudu je Vídeň (odpovědný zástupce pro tyto kauzy je Micelo). Dále hlasující prohlašuje v případě použití barevných obrazků v anketě, zpracovaných ať v barevnosti CMYK či RGB, obé dle normy EU v systemu ISO označené č. 8945221-844, vyhláška 51/1992, ve znění doplňku Komise pro optiku EU č. 15864/1998 (vložka zábavná : v tomto momentě bych chtěl vidět na přímo Pitrsona při čtení :pray: ), že doloženým lekařským vyšetřením atestovaného očního lekáře (ověřená kopie jeho licence dle normy EU je přílohou tohoto prohlášení) netrpí nějakou zásadní vadou zraku, jmenovitě slepotou a barvoslepostí, která by znehodnotila jeho hlasování, tak aby mohl v budoucnu uplatnit neplatnost svého rozhodování. Předpokladem vyhlašovatele ankety je že hlasující svou mentální způsobilost doložil a plně prokázal dočtením tohoto právního (a po lidsku blbého) textu až do konce a tudíž vyhlašovatel nepožaduje písemné ověření této způsobilosti hlasovatele a pro účely tohoto anketního hlasování tímto považuje mentální způsobilost hlasovatele za dostatečně prokázanou."

TO BY MOHLO STAČIT I PRO PRÁVNÍKY, případně to trocha dolaďte, stačí po složené zkoušce Jakube, teď se hezky uč :smoke1:

škoda, že nemohu anketu zopakovat, ale příště asi udělám předem anketu na textaci anketní otázky, jinak tím bych považoval naši zábavu za plně naplněnou
Naposledy upravil Jean dne 25 led. 2012, 14:24, celkově upraveno 10
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků