JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Zaškrtněte tři dýmky, které jsou kopie dýmky Toma Eltanga. Jedna je opravdový originál z jeho dílny.

Anketa končí za 23 led. 2012, 17:01

ObrázekTomato No.12004
23
27%
ObrázekTomato No.12005
14
16%
ObrázekTomato No.12006
24
28%
ObrázekTomato No.12007
25
29%
 
Celkem hlasů : 86

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Baca » 25 led. 2012, 11:43

Jean píše:
Asi budu příště po právnicku doplňovat někam do textu k anketě:
" ...................... Předpokladem vyhlašovatele ankety je že hlasující svou mentální způsobilost doložil a plně prokázal dočtením tohoto textu až do konce a tudíž vyhlašovatel nepožaduje písemné ověření této způsobilosti hlasovatele a pro účely tohoto anketního hlasování, ji považuje za prokázanou."

TO BY MOHLO STAČIT I PRO PRÁVNÍKY, případně to trocha dolaďte, stačí po složené zkoušce Jakube, teď se hezky uč :smoke1:


:ok: Tak teraz som perami hybal dost vyrazne :-D
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Breer » 25 led. 2012, 11:50

:arrow: Jean
:palm: :rofl:
Naposledy upravil Breer dne 25 led. 2012, 11:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Cifro » 25 led. 2012, 11:50

:arrow: Jean
:D :ok: Zase mám poprskaný monitor, kua :smoke5:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod jajo » 25 led. 2012, 11:55

Tak toto naozaj nemá chybu, Honzo pokiaľ sa ti nebude chcieť strúhať fajky, uživíš sa aj ináč, napr. ako právnik... :clamp: :clamp: :clamp: :ok:
jajo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1003
Věk: 72
Registrován: 15 zář. 2006, 13:19
Bydliště: Šamorín

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Milos Cerman » 25 led. 2012, 11:59

:think: Tak koukám, abych ve Vídni zamluvil hospodu :ok:
( :smoke3: zatím jenom pro sichr :ok: )
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jakub » 25 led. 2012, 12:35

no koukám, že ....jsem se zařadil do fronty "blbců" co nepřečtou text ne do konce, ale ani od začátku.... takže jsem přesně podle otázky "hledej originál" provedl volbu :-(

jinak Jean provedl přesně definici a na sobě realizoval proces alibismu, který praktikuje denně blíže nespecifikovaná kvantita lidí pohybující se zejména v politice a nejen tam (např. MS v Maďarionu)...... :oops:
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 25 led. 2012, 12:36

Milos Cerman píše::think: Tak koukám, abych ve Vídni zamluvil hospodu :ok:
( :smoke3: zatím jenom pro sichr :ok: )


Jako myslíš, že bych tam měl po tom posledním příspěvku emigrovat. (asi ho budu ještě doplňovat a vylepšovat)

Jinak hÓÓoondě dlouho jsem tě neviděl, ozvi seš někdy aspoń na skypu.
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod pitrson » 25 led. 2012, 13:09

:think: stejne mi porad nejde do hlavy, jaka neviditelna to sila pudi i jinak exaktne myslici lidi, aby v pruzkumu, kde se ma uhodnout ktera (prave jedna jedina) dymka ze 4 kousku je original, otazku formulovali jako:
najdi 3 kopie :palm:
misto:
vyber 1 original
:twisted: no, evidentne jsem te podcenil, priste budu ve strehu... :smoke5:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Standulin » 25 led. 2012, 13:19

Mno to právě jde o to, že takto položená (a správně zodpovězená) otázka poskytne iniciátorovi komplexnější a sofistikovanější informace ;-) BTW to ukazuje i to, jak blbě a složitě se vedou lidi... Manažeři (mluvím o takovejch, kteří mají zodpovědnost za hospodářský výsledek firmy - opravdu to není sprosté slovo) to mají važně těžký :smoke5:
Uživatelský avatar
Standulin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Věk: 53
Registrován: 23 zář. 2011, 17:01
Bydliště: Praha 8

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod pitrson » 25 led. 2012, 13:59

Takto polozena otazka, bude-li spravne vsemi zodpovezena, musi dat naprosto stejnej vysledek, jako mnou navrzena varianta. Nejde z ni vyziskat neco 'navic'. Dukaz je trivialni.
Problem je ale prave v tom 'spravne zodpovezena' - tahle formulace si totiz primo rika o chybne zodpovezeni, takze ve vysledku neda nic... :puffy:

No, ale uz dost o ankete. Hlasoval sem pro 04, protoze je od ostatnich 'nejjinejsi'. Rozhodne nepochybuju, ze kdyz se Honza rozhodne neco presne zkopirovat, tak to taky naprosto presne zvladne, ale trosku sem doufal, ze prave to tady neudelal. Jestli je original 05, tak odhaduju, ze 04 byla prvnim pokusem a imho i nejpovedenejsim. Ne tim, ze je nejpodobnejsi, ale prave mimo jine tim, ze neni. Libi se mi, ze je prohnutejsi, ze zakonceni krcku neni rovny (jako u ostatnich) ale drzi oblouk. Taky se mi celkove libi jeji odlehcenost. Tohle imho pude drzet i v zubech.
Jinak samozrejme skvela prace, ale to uz me u Honzy proste nedokaze prekvapit... :puffy:
Naposledy upravil pitrson dne 25 led. 2012, 14:12, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Standulin » 25 led. 2012, 14:05

Jasně, neříkám, že nemáš pravdu... velice často bývá volena právě srozumitelnější forma, na úkor, toho, co se dá vyzískat... taktéž bych to formuloval tak, jako to navrhuješ...

Jinak prostě z toho složitějšího způsobu se dozvíš třeba například to, jaká dýmka se blíží originálu nejvíc, jaká nejméně a podobný věci...
Uživatelský avatar
Standulin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Věk: 53
Registrován: 23 zář. 2011, 17:01
Bydliště: Praha 8

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Fénix » 25 led. 2012, 14:27

asi mi to nějak matematicky nemyslí, jaké další výstupy ? Vidím to jako pitrs, aneb "proč to dělat jednoduše, když to jde složitě" ;)

A k tématu: pitrsone, všechny půjdou držet v zubech, naživo jsou tak malé a lehké že by se ti všely do huby i hlavičkou napřed :smoke5:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Jean » 25 led. 2012, 14:41

pitrson píše::think: stejne mi porad nejde do hlavy, jaka neviditelna to sila pudi i jinak exaktne myslici lidi, aby v pruzkumu, ......


Teď vážně na správně položenou otázku. Právě exatkně myslící chce donutit zúčastněné, aby nad fotkami jednak strávili minimálně o dvakráte více času, neb zaškrtnutím tří místo jedné možnosti se čas rozvažování prodlužuje. Delším okukováním obrázků se jim také mohou více dýmky zalíbit a chtít je - no a prodat je jeden z mých cílů, to nemohu zastírat.

Protože hlasující podvědomě řeší složitější úkol, tedy by se na něj měli více soustředit to vede ke stejnému výsledku jako výše.

Navíc hlavně mne asi nejvíc zajímal charakter diskuse proč jsem označil kopie a v čem se dle mne liší od originálu či co mají společného, než aby se někdo podíval na Tomovy stránky a našel tuto dýmku a jen odfajfkoval tak tahle to je.

Chybou bylo že jsem nazval vlákno Jantang test aneb Adame poznej svého Eltanga - na tom se ukazuje, že pak jakýkoli další text hlasující skoro nevnímají a hlasují podle prvotního vjemu.
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Fénix » 25 led. 2012, 14:48

Já bych to ze své strany uzavřel, že jsou to opravdu moc pěkné dýmky a hodně jsem se musel držet, abych si jednu nekoupil :ok: Hlavně ta hladká je :pray:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: JANTANG TEST, aneb Adame poznej svou dýmku

Příspěvekod Standulin » 25 led. 2012, 14:59

JJ, dýmky jsou krásný... jenom ještě dovětek, k tej anketě - tak, aby z toho fungovaly další výstupy, tak by samozřejmě muselo bejt zaznamenáno i pořadí v jakém budou naklikány "vyloučené" dýmky. Já sem to myslel spíš jako takovou úvahu... sry za OT

ještě doplněk (já u toho makám, takže se na to nesoustředím sorry) Když já kliknu na jednu dýmku, tak zbytek informací prostě neexistuje. Dozvíme se pouze, jakou dýmku považuji za pravou. Takto se máme šanci dozvědět z jednoho hlasování i pořadí dalších dýmek a to v rámci jednoho hlasujícího... tato informace by vůbec nevznikla... to pořadí je jenom pak už další zpřesnění, které tomu dá další rozměr k dalším kejklům...ale nutné není... jestli je to moc OT, tak prosím smazati :smoke2:
Uživatelský avatar
Standulin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Věk: 53
Registrován: 23 zář. 2011, 17:01
Bydliště: Praha 8

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


cron