Ohnutou, nebo rovnou?

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Ohnutou nebo rovnou?

Ohnutou
178
66%
Rovnou
92
34%
 
Celkem hlasů : 270

Příspěvekod Fénix » 27 pro. 2004, 18:38

dix píše:no skor mam pri biliardoch strach,ja ako bezfiltrovy kurak,ze mi pojde do gagora horuci popol,casti tabaku,mocka :?


Popel a tabák se málokdy dostanou z hlavičky, natož pak za troubel*. S močkou to závisí na stylu kouření, protože ta z velké části vzniká až v troubeli a náústku. Takže pokud jsi velký bafáč :P tak bezfiltrový biliard není ideální. Jinak OK.

*s výjimkou pálení posledních zbytků u dna :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 27 pro. 2004, 19:34

jj fenixi presne si definoval ako som to mal na mysli.Som dost rychlokurak takze nejakej tej mocke sa clovek semo tamo nevyhne ale po bentkach to nevyleze...nech mi nikto nehovori ze sa mu semo tamo nerozmockuje...a ten popol som uz schytal par krat najma zo skororovnej bpk/maju dost siroky dymovy kanalik/ pri pokusoch o dofajcenie tabaku/nedaval som pozor...asi som pracoval//cital//daco.
A to nefajcim rok alebo dva :wink:
zacni fajcit biliardky bez filtru a uvidis :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Simon » 27 pro. 2004, 20:20

dix píše:jj fenixi presne si definoval ako som to mal na mysli.Som dost rychlokurak takze nejakej tej mocke sa clovek semo tamo nevyhne ale po bentkach to nevyleze...nech mi nikto nehovori ze sa mu semo tamo nerozmockuje...a ten popol som uz schytal par krat najma zo skororovnej bpk/maju dost siroky dymovy kanalik/ pri pokusoch o dofajcenie tabaku/nedaval som pozor...asi som pracoval//cital//daco.
A to nefajcim rok alebo dva :wink:
zacni fajcit biliardky bez filtru a uvidis :idea:


jak rikam, ja kourim jen bez filtru ... i rovne ... a taky kourim vetsinou rychle ... tak se toho neboj a s chuti do toho :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod archduke » 27 pro. 2004, 21:12

Ja mam nekdy problem i s 1/4 bent, jako pracovni, nekolikrat se mi stalo, ze jsem do neceho prastil. Vzdy to dobre dopadlo, ale ta vzdalenost je znat a tezko podvedome reakci odhadnout. Pri pohybu (jakemkoli) se mi vzdy osvedcil 1/2 nebo full ohyb.
Naposledy upravil archduke dne 27 pro. 2004, 22:11, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod piter » 27 pro. 2004, 22:01

ohnutou / rovnou - je mi to jedno, hlavne se mi musi libit
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Twineryy » 28 pro. 2004, 08:54

Simon píše:ja myslim, ze pohodlne je oboji stejne, jen rovna chce vyrazne vic cviku a umu, kdyz clovek obcas vidi co vse se da s rovnou delat tak se mu to bcas az nechce verit :)


Znám automechanika, který s dýmkou v hubě i leží pod autem a vyměňuje olej. A to kouří v naprosté většině biliárdky :D .

Je to jenom o cviku. A ne jenom o cviku na bent, či biliard, ale jak je člověk zžitý s kterou dýmkou. Jsem na rovné zvyklý, ale stejně jsem se s novou rovnou Petersonkou v hubě necítil zrovna jistě. Po týdnu kouření z ní už jistota je a včera jsem s ní v puse hrál ping-pong. Prohrál jsem sice 1:2 na sety, ale byla to sranda. Jenom jsem musel občas udělat pauzu na dusání :lol: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2004, 09:30

Fénix píše:*s výjimkou pálení posledních zbytků u dna :twisted:


Hlavě potom co to prihrábneš abys zjistil jestli tam ještě je... :evil:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 28 pro. 2004, 11:59

Twineryy píše:
Simon píše:ja myslim, ze pohodlne je oboji stejne, jen rovna chce vyrazne vic cviku a umu, kdyz clovek obcas vidi co vse se da s rovnou delat tak se mu to bcas az nechce verit :)


Znám automechanika, který s dýmkou v hubě i leží pod autem a vyměňuje olej. A to kouří v naprosté většině biliárdky :D .

Je to jenom o cviku. A ne jenom o cviku na bent, či biliard, ale jak je člověk zžitý s kterou dýmkou. Jsem na rovné zvyklý, ale stejně jsem se s novou rovnou Petersonkou v hubě necítil zrovna jistě. Po týdnu kouření z ní už jistota je a včera jsem s ní v puse hrál ping-pong. Prohrál jsem sice 1:2 na sety, ale byla to sranda. Jenom jsem musel občas udělat pauzu na dusání :lol: .


presne tak .... hrat s fajfkou ping pong je taky slusnej vykon :lol:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Jana » 28 pro. 2004, 12:21

Dávám povětšinou přednost bentkám, ale ping pong nehraju vůbec natožpak s dýmkou. Dneska večer mě čeká dýmka v takřka invalidních podmínkách - po horách mám naražený zápěstí na pravý ruce a tak to bude zajímavý pokus, zvládnout vše včetně dusáním nešikovnou rukou a s bolavou páteří v pololeže :cry:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod piter » 28 pro. 2004, 12:37

Jana píše:Dávám povětšinou přednost bentkám, ale ping pong nehraju vůbec natožpak s dýmkou. Dneska večer mě čeká dýmka v takřka invalidních podmínkách - po horách mám naražený zápěstí na pravý ruce a tak to bude zajímavý pokus, zvládnout vše včetně dusáním nešikovnou rukou a s bolavou páteří v pololeže :cry:


:cry: :cry: no ja kdyz sem mel narazenou pravou ruku tak jsem si s dymanim dal jednoduse na chvili pauzu (po zjisteni, ze neotevru ani plechovku s tabakem :lol: )
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jana » 28 pro. 2004, 12:49

piter píše: :cry: :cry: no ja kdyz sem mel narazenou pravou ruku tak jsem si s dymanim dal jednoduse na chvili pauzu (po zjisteni, ze neotevru ani plechovku s tabakem :lol: )


Taky rada, děkuju :? Já myslím, že dýmání patří mezi pudový záležitosti, buď to pude nebo nepude :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2004, 13:35

Já bych tak jel na hory... kvůli tomu bych byl ochoten se na měsíc zříci kouření... ach jo. :cry:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bromden » 28 pro. 2004, 13:36

Jana píše:Taky rada, děkuju :? Já myslím, že dýmání patří mezi pudový záležitosti, buď to pude nebo nepude :wink:


To by pak, kdyby to nešlo, mohla přijít deziluze a pošramocenost ega... což se u dýky nestane... takže to zas tak pudová záležitost nebude :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod lukas » 28 pro. 2004, 17:17

Pri rizeni auta jsem zjistil, ze mi bentky docela prekazi - hlavne na krizovatkach trefim jedno a pak druhy rameno :? , do auta proto volim pouze svou billiardku :lol:
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod millhi » 28 pro. 2004, 20:24

Co se tyce meho vkusu - jednoznacne billiard... podle me je rovna dymka vrchol elegance. Jinak souhlasim s nazorem, ze kurak pusobi nejprirozeneji pokud respektuje pravidlo prime umery mezi zakrivenim dymky a jeho vekem :D
Ale jinak - at si kazdy kouri, co mu sedi nejlepe... :wink:
Uživatelský avatar
millhi
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 38
Registrován: 08 pro. 2004, 19:05
Bydliště: Beroun

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 20 návštevníků