Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Ohnutou nebo rovnou?

Ohnutou
178
66%
Rovnou
92
34%
 
Celkem hlasů : 270

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

02 úno. 2011, 09:58

Já to mám v současné době 50:50 ze začátku jsem kupoval pouze ohnuté a po první rovné následovala celá řada.

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

02 úno. 2011, 10:12

Já kupuji dýmky, rovné i zahnuté od začátku. Jde o to aby dýmka sedla a dobře se dýmalo, potom mi je jedno jestli je rovná nebo zahnutá :wink:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

02 úno. 2011, 10:19

Tak přidám i já :smoke1: . Z 36 mám 27 rovných nebo téměř rovných, tak asi preferuji :think: , no nevím :wink: . Ale co já vím, jsu teprve začátečník :palm: .

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

02 úno. 2011, 11:03

Při koupi dýmky jsem nikdy nepřemýšlel, jestli ohnutou nebo rovnou. Prostě, dýmka mě musela něčím zaujmout. Přesto mám více dýmek od mírně zahnutých, včetně fullbent, než úplně rovných :puffy: V současné době mě ale zaujaly dýmky "oldschool", které vyrábí Jean. Bohužel, můj příjem starodůchodce mi zatím nedovoluje si některou pořídit :yum:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

02 úno. 2011, 12:50

Zatím mám rovné a lehounce zahnuté, ale protože jsem teprve na samém počátku cesty, tak čert ví, jestli se tohle čerstvě narozené dýmkařské tele (tedy já) někdy nějakým způsobem vyhraní.

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

03 úno. 2011, 18:56

:D No jaké, co myslíte? :think: Falcona mám rovného, tak asi rovné. 8)
Ale pár zahnutých tam taky je, třeba taková červená bentka co mi vnutil littlebull. :plaster:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

03 úno. 2011, 19:12

Udělal bych další anketu jestli hladká nebo rustik.

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

04 úno. 2011, 13:51

Preferuju ohnutou sice jste psali ze s ní clověk dětkovatí ale to v mém věku moc nehrozí :-D. Takže full bent stoprocentně :puffy:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

15 kvě. 2011, 10:20

Při koupi dýmky též cíleně nepřemýšlím o zahnutosti, ale vzhledem k tomu že převážná většina mých dýmek je 1/4 bent nebo 1/8 bent, tak nejspíš preferuji mírně zahnuté :smoke1:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

15 kvě. 2011, 14:12

Ja preferujem rovnu. Som sice fajkar uplny zaciatocnik a pri mojom malinkatom "arzenale" fajok to mozno este nebadat no vzdy ked aj nejake fajky pozeram tam pozeram rovne. Posobia na mna tak anglicko-elegantne a to je presne moj zivotny styl-preto rovne. Musim sa priznat , ze mam na doma aj jednu 1/2 bentku, pretoze s nou sa mi citaju knizk lepsie ako s rovnymi :) :puffy:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

15 kvě. 2011, 19:29

Okrem jednej rovnej Hilsonky mám všetky ohnuté,lepšie sa mi z nich fajčí ale chystám sa na túto http://www.tecon-gmbh.de/product_info.p ... ts_id=4379 ,tá sa mi fakt páči

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

16 kvě. 2011, 21:49

Najlepšie mi sedia štvrťové bentky. Pasujú mi do ruky, ľahko sa čistia a nevyzerajú veľmi dedkovsky :mryellow: .

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

16 kvě. 2011, 21:52

WAGO píše:Okrem jednej rovnej Hilsonky mám všetky ohnuté,lepšie sa mi z nich fajčí ale chystám sa na túto http://www.tecon-gmbh.de/product_info.p ... ts_id=4379 ,tá sa mi fakt páči


ani se ti nedivím je to krasavice ( ta holka taky :ok: ) tu bych bral taky ( teda tu dýmku )

jak jsem zkontroloval sbírku tak asi zahnuté :puffy:

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

17 kvě. 2011, 08:11

WAGO píše:.... ale chystám sa na túto http://www.tecon-gmbh.de/product_info.p ... ts_id=4379 ,tá sa mi fakt páči

Mám ji také, výborný kuřák :ok: image_id: 6568

Re: Ohnutou, nebo rovnou?

17 kvě. 2011, 12:29

mihra píše:Mám ji také, výborný kuřák :ok:


Taktiež ju mám a tak isto absolútna spokojnosť :ok:
Odeslat odpověď