Dymky Savinelli

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod Tuda » 02 lis. 2006, 11:49

Alfik píše:
Bajsy píše:Jak tak koukám Savinellky si tu všichni chválí. Já teď mám takové menší dilema ohledně dýmky, kterou mi má přinést Ježíšek. Ježíšek převlečený za manželku, které si líbí černé dýmky, mi dal nekompromisně na výběr pouze tyhle dvě:

[url]http://www.etrafika.cz/dymky/savinelli/savinelli_obi_two/detail.php?items[itemid]=2041[/url]


[url]http://www.etrafika.cz/dymky/peterson/peterson_cara_black/detail.php?items[itemid]=2082[/url]

A teď babo raď - kdybych si je tak mohl obě osahat a pomazlit v ruce, bylo by rozhodování snadnější, ale takhle ... Já vím, že výběr dýmky je záležitost osobního vkusu, ale přesto by mně zajímalo, jak byste si vybrali vy... a proč ...


Když už jsme u těch Petersonek (a podmínkou je, že musí být černá) - zkusil bych ještě řadu Cara Sandblast. Já mám tuto (XL02):
http://www.etrafika.cz/dymky/peterson/p ... .php?items[itemid]=2087]
a můžu ji vřele doporučit

Však já mám tu moji taky v sandblastu a nemůžu si ji vynachválit.
Uživatelský avatar
Tuda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 44
Registrován: 07 pro. 2004, 19:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Bajsy » 02 lis. 2006, 12:12

Uff, že se sejde tolik odpovědí za takovou chvilku, to jsem fakt nečekal :shock:
Díky za upozornění na ten materiál (povrch) Savinellky - ono už na fotce to vypadalo tak nějak divně. Pokud to není dřevo, ale plast :roll: , pak má palec dolů a vypadává ze hry. Prostě blbě se kupuje dýmka, kterou si člověk nemůže osahat.
Ta Opera - no nevím, těmhle krátkým baculatým dýmkám jsem zatím nepřišel na chuť, každopádně díky za tip.
Cara Sandblast - no jo, tu jsem ženě navrhoval namísto Cary Black, ale ženská estetická hlediska jsou mi nepochopitelná :P Prostě podle ní s hladkým lakovaným povrchem budu naprosto úžasně sexy kdežto s pískovaným jak starej dědek :shock:
Díky všem, co mi pomohli radou v rozhodování, veřejně vyhlášeným vítězem je Peterson Cara Black :)
A teď mám dva měsíce na rozmýšlení, co v ní budu pálit ... nejspíš lehčí aromatiky jako MB NF nebo bílý Caledonian ... nebo snad Virginie ... nebo .... :?: :)
Bajsy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 59
Věk: 50
Registrován: 05 kvě. 2006, 07:32
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Bajsy » 02 lis. 2006, 12:14

Tuda píše: Anebo zkus manželce navrhnout praktikování tzv. PředJežíška, Ježíška a PoJežíška - 1 dýmku už ti může koupit hned, 2. pod stromeček a 3. těsně po Vánocích (a pak ti ještě jedna k této dvojici chybí a dilema je pryč). :D


To radši ne - asi by se začala ptát proč nemám každý měsíc předvýplatu, výplatu a povýplatu :D
Bajsy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 59
Věk: 50
Registrován: 05 kvě. 2006, 07:32
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Bajsy » 02 lis. 2006, 12:17

Mack píše:já bych bral Savinellku, ale jen proto, že má větší kotlík....


To mně tak netrápí, jednu velkokotlovku už mám (Peterson Aran XL90) a málokdy vyšetřím tolik času, abych si ji mohl nacpat plnou :cry:
Bajsy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 59
Věk: 50
Registrován: 05 kvě. 2006, 07:32
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod natan » 02 lis. 2006, 13:35

Bral bych Savinellku. Zrovna tahle je vážně pěkná..
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zababa » 04 lis. 2006, 21:55

Bajsy píše:... Prostě podle ní s hladkým lakovaným povrchem budu naprosto úžasně sexy kdežto s pískovaným jak starej dědek :shock: --


souhlasím. Pískovaný povrchy se mi nelíběj. Peterson Cara black jsou moc hezký. Taky mě lákaj, asi si jednou jednu koupím.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod bromden » 14 bře. 2007, 17:39

Tak musím opět potvrdit skvělou místní pověst dýmek Savinelli. Nová 320ka Riviera (kterou ve třech dnech potřetí zakuřuju), kromě toho že pěkně vypadá, chutná od počátku skvěle, táhne naprosto excelentně a do ruky mi zaplula jak ...... :lol:
Jen jednu vadu má... dle jedné kamarádky, které jsem se pochlubil, se ke mně hodí, neb "je malá, tlustá a má velkou hlavu" :roll: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod JardaS » 14 bře. 2007, 17:45

Ať si kdo chce co chce říká , ať si máma ruce vzpíná - Savinelli 320ka Riviera je prostě jedna a je tvoje néé
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Fénix » 14 bře. 2007, 18:28

bromden píše:Tak musím opět potvrdit skvělou místní pověst dýmek Savinelli. Nová 320ka Riviera (kterou ve třech dnech potřetí zakuřuju), kromě toho že pěkně vypadá, chutná od počátku skvěle, táhne naprosto excelentně a do ruky mi zaplula jak ...... :lol:
Jen jednu vadu má... dle jedné kamarádky, které jsem se pochlubil, se ke mně hodí, neb "je malá, tlustá a má velkou hlavu" :roll: :lol:


To je výstižné :lol:. Tedy jako na tu dýmkůůů :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Michal Hubacz » 14 bře. 2007, 19:11

JardaS píše:Ať si kdo chce co chce říká , ať si máma ruce vzpíná - Savinelli 320ka Riviera je prostě jedna a je tvoje néé


je tam ještě jedna...a další na cestě......
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod daf » 28 lis. 2007, 13:09

savinelli mam jeden novy kus ( bezfiltrovy cap, rustik billiard) a neviem si vynachvalit . rozhodne nebude posledna.
daf
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 49
Registrován: 12 říj. 2007, 09:08

Příspěvekod mycroft » 28 lis. 2007, 16:31

Včera jsem se byl mrknout v Savinelliho firemní prodejně a takovou koncentraci kytovaných kousků v první linii jsem tedy dlouho neviděl.
Dělá to dojem, že obchodníci vyberou kvalitu a Savinelli sám pak prodává odpad co zbyde...
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Nevill » 06 kvě. 2008, 20:49

Modrá Savinellka, to jsem myslím ještě neviděl... :smoke6: :lol:

http://cgi.ebay.de/briar-smoking-pipe-p ... QQihZ006QQ
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod tritrek » 06 kvě. 2008, 20:50

Nevill píše:Modrá Savinellka, to jsem myslím ještě neviděl... :smoke6: :lol:

http://cgi.ebay.de/briar-smoking-pipe-p ... QQihZ006QQ


OMG :?
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Mike Hill » 06 kvě. 2008, 21:18

Nevill píše:Modrá Savinellka, to jsem myslím ještě neviděl... :smoke6: :lol:

http://cgi.ebay.de/briar-smoking-pipe-p ... QQihZ006QQ
Náhodou mne sa celkom páči, rozhodne krajšia ako tá čo ypres.bass daroval do tomboly v predvianočnom minizraze v Prahe. :smoke1:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 36 návštevníků


cron