Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod Vejr » 27 úno. 2016, 16:22

Přiznám se že mě velmi baví, malinkatej kotlík, tak sotva na 20minut, dlouhá a lehoučká :puffy:
Uživatelský avatar
Vejr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 207
Věk: 52
Registrován: 21 úno. 2015, 20:22
Bydliště: Kladno / kamion

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod mayecek5395 » 27 úno. 2016, 22:26

Za rok dymania 11 dymiek a toto je ta jedenasta. |Bestia od p. Cermaka. Super praca, super kvalita, super cena... Znie to ako nejaky slogan supermarketu :D ale je to pravda..

Obrázek
Uživatelský avatar
mayecek5395
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 225
Věk: 29
Registrován: 17 úno. 2015, 18:28
Bydliště: Crawley, UK

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod jelen76 » 27 úno. 2016, 22:58

Fíha to je nádherný "vodník" je krásná gratuluji......
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod Sammael » 27 úno. 2016, 23:40

Hmmm, ta zelená s tou červenou... Mlask... :-)
Uživatelský avatar
Sammael
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 113
Registrován: 28 led. 2016, 22:19
Bydliště: Přerovsko

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod evilmind » 28 úno. 2016, 08:50

Moc pěkná, taky jsem na ní koukal na FB, když ji vystavil...

BTW ty adidas pruhy, to se hádám asi jen tak suprově leskne od stolu, ty tam nebudou nalepený? :twisted:
Uživatelský avatar
evilmind
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 61
Věk: 53
Registrován: 04 úno. 2016, 21:40
Bydliště: Praha Řepy

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod petr459 » 28 úno. 2016, 13:29

To máš štěstí, dýmku od něj jsem si musel dodělat :naughty:
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod mayecek5395 » 28 úno. 2016, 14:05

petr459 píše:To máš štěstí, dýmku od něj jsem si musel dodělat :naughty:


Petr, ak si ty ten, komu vadilo, ze ma namiesto 3.2mm kanalika 3mm a p. Cernak mu ponukal vratenie penazi + nechanie dymky, kvoli 0.2mm, tak sa k tomu nevyjadrujem radsej a ak to ty nie si, tak ma to mrzi... obcas sa aj mistr utne.

evilmind píše:Moc pěkná, taky jsem na ní koukal na FB, když ji vystavil...

BTW ty adidas pruhy, to se hádám asi jen tak suprově leskne od stolu, ty tam nebudou nalepený? :twisted:


Hehe :D to by bola trosku zaujimava :D nastastie je bez pruhov :D

Sammael píše:Hmmm, ta zelená s tou červenou... Mlask... :-)


Po pravde, az taky cerveny ten naustok nie je :) Skor taky hnedo zlato kremovy, ale na krase jej to neubera, skor naopak :) Dakujem za pochvalu samozrejme :)
Uživatelský avatar
mayecek5395
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 225
Věk: 29
Registrován: 17 úno. 2015, 18:28
Bydliště: Crawley, UK

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod petr459 » 28 úno. 2016, 15:10

mayecek5395 píše:
Petr, ak si ty ten, komu vadilo, ze ma namiesto 3.2mm kanalika 3mm a p. Cernak mu ponukal vratenie penazi + nechanie dymky, kvoli 0.2mm, tak sa k tomu nevyjadrujem radsej a ak to ty nie si, tak ma to mrzi... obcas sa aj mistr utne.



Hehe :D to by bola trosku zaujimava :D nastastie je bez pruhov :D



Po pravde, az taky cerveny ten naustok nie je :) Skor taky hnedo zlato kremovy, ale na krase jej to neubera, skor naopak :) Dakujem za pochvalu samozrejme :)


Nenabízí se k prodeji něco nedodělané. Mám dýmky i od začínajících dýmkařů a jejich dýmky jsou v neuvěřitelné kvalitě viz.od Stama - perfektní a to po všech stránkách
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod Durisek » 28 úno. 2016, 19:32

Vrtání kanálku o 0,2mm? To poznáš rozdíl při kouření? Vsadím se s tebou o bednu whisky, že na slepo ani smykem.
A u dýmky za tyhle peníze tohle řešit?
A pokud ti výrobce nabidne vraceni penez a ponechani dymky, tak na nej dstit spinu?
Ted se budes snazit argumentovat bla bla bla. Nez se do toho pustis,jeste jednou si precti muj příspěvek a poradne se sebekriticky zamysli.
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod Hakor » 28 úno. 2016, 19:43

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Také mám dýmku od pana Čermáka, jeho přístup je naprosto seriozní a provedení dýmky je taky výborné. A nějaké řeči o nedodělaných dýmkách jsou zcela mimo. Pokud chci hledat mouchy, najdu je vždycky, ať už se jedná o dýmku nebo o auto za pět míčů. Ale házet špínu na internetu na někoho, kdo svou práci dělá dobře, to dělá opravdu pouze správný chlap.. :ok:
Hakor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 29 pro. 2015, 09:47
Bydliště: Mělnicko

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod mayecek5395 » 28 úno. 2016, 20:00

To su presne ti ludia, ktori vam v restauracii budu tvrdit, ake je jedlo uzasne pocas jedenia a potom ked ho dojedia, tak idu sa stazovat, aby ho dostali zadarmo (take je pravidlo v mojej praci). 0.2mm clovek neodmeria presne, pokym nema poriadny elektricky merac, ved to sa neda ani sublerov odmerat. Vsak hrubka ludskeho vlasu je cca 0.04-0.09mm.. Takze Martinova chyba bola ako 2vlasy pokope. To je zavazne!! :D
Vravim, kazit si tym ani radost s dymky nejdem, niektori ludia, so vsetkym moznym prepacenim, si jednoducho svoju zlost vybit musia, pretoze si ju nevadia vybit na tych ludoch, ktori im naozaj ublizili, zakladne pravidlo psychologie cloveka.

Diky chlapi za zastanie Martina. :ok:
Uživatelský avatar
mayecek5395
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 225
Věk: 29
Registrován: 17 úno. 2015, 18:28
Bydliště: Crawley, UK

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod littlebull » 28 úno. 2016, 20:09

Myslím, že diskuse o tom, co lze nebo ne změřit šuplerou a jestli je 3,0 málo a 3,2 akorát jsou tu v tomto vlákně OT. Kromě toho jde o průřez, tedy plochu kruhu, nikoli o pouhý průměr! Takže kritikům doporučuji napřed počítat a i číst zdejší vlákna o výrobě. kde jsme se celkem shodli, že vrtání by mělo být 3,5mm a víc.
Zelený fakfky se mi líbí, ale tahle je krutopřísežná!
Naposledy upravil littlebull dne 29 úno. 2016, 07:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod petr459 » 28 úno. 2016, 20:12

Já mám špatnou zkušenost, Vy dobrou. Napsal jsem svůj názor. Mám dýmky od kde koho,zhruba kolem 70 kusů a tak zlou jsem ještě nedostal, né jen vrtání(bylo hodně do paty ne jenom malé ), ale i filtr se tam nevešel. Nemám problém říct do očí komukoliv svůj názor. Dýmky mám do sbírky, ale chci ať i fungují. A ta rozhodne nefungovala. Je pravda, že mi nabízel, ať ji vrátím, že to opraví, ale o to nejde, přece nepustím svůj kus, když za něj neručím! Jde o princip. Mám o dost levnější dýmky a vysoce kvalitní. Berte to tak, že jsem nebyl spokojený. A napsal jsem to.
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod Fire Frog » 28 úno. 2016, 20:46

Každý to máme jinak, ale když se mi něco nelíbí, výrobce mi nabídne, že mi to zdarma opraví, ale já to odmítnu, tak o tom do smrti mlčím a ne, že budu říkat, že nejsem spokojen. Vypustil podle tebe "vadný" kus, ale ze všech sil se ho snažil dát do pořádku, že jsi to odmítl, už není jeho chyba. Peterson vypouští poslední dobou spoustu vadných kusů (a určitě se nejedná o 0,2mm), zkus jim napsat, že to chceš opravit. Konec OT :offtopic1: .

Zelená se mi bohužel nelíbí, vyvolává to ve mě pocit, jako když se dívám na panáka se Zelenou a Vaječňákem :( .
Fire Frog
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 201
Registrován: 09 črc. 2009, 16:11
Bydliště: Plzeň

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XI.

Příspěvekod evilmind » 02 bře. 2016, 19:41

Není to úplně můj vkus, ale tak nějak jsem neodolal tvaru, a taky jsem nic z akácie neměl ještě. Tak doufám to nebude hořet jako sláma, i když je tam na dně tak 2cm dřeva, tak snad když tak včas uhasím... :smoke3:
image_id: 22772image_id: 22773
Uživatelský avatar
evilmind
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 61
Věk: 53
Registrován: 04 úno. 2016, 21:40
Bydliště: Praha Řepy

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků