Denicool krystaly

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Denicool krystaly

Příspěvekod Ragaz » 21 úno. 2015, 12:05

sw_fox píše:Asi nezvyk nebo co, ale přepadla mě motolice z překouření, která trvala snad půl hodiny, kdy jsem cítil jak nikotin pracuje v těle. Budu si na to muset dávat bacha, ten kotlík na téhle dýmce není úplně malý :-))))))


:offtopic1: Já jsem takhle nedávno dal na návštěvě u sousedů zasebou dva kotlíky (a to nebyly úplně velký) London mixture od Stanislawa a myslel jsem, že nedojdu domů...mám to přes dvorek a do patra a manželka (která u nich zůstala dýl) mi pak volala, jestli jsem v pořádku dorazil :D
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Denicool krystaly

Příspěvekod sw_fox » 26 úno. 2015, 17:12

Brenner píše:Jak jsou ty krystaly velké a na kolik dýmek vydrží balení?


No krystaly jsou drcené, takže různě velké, tento obrázek by mohl napovědět: Obrázek
sw_fox
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 42
Registrován: 28 pro. 2014, 17:47
Bydliště: Zlín

Re: Denicool krystaly

Příspěvekod Bob76 » 26 úno. 2015, 18:39

Ty krystaly mi připadají už jako moc "velká alchymie".Takže nic pro mne.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Denicool krystaly

Příspěvekod sw_fox » 06 bře. 2015, 09:13

image_id: 20352

Tak jsem se včera zase vrátil ke krystalům - Chocolate Flake nově otevřený, mokrý jak bláto a chtěl jsem ho vyzkoušet, hodil jsem tam 4 krystalky, rozcupoval, nechal chvilku vydýchat a nacpal.

Hořelo to velmi příjemně, asi 4x jsem připaloval, jinak krásný chladný dým, pohoda, klídek, dýmka suchá a krystalky vypadaly takto. Další dvě jsem z popela nehrabal. Oproti minulému pokusu (Borkum Riff Bourbon) kdy byly vysloveně černé teď vypadaly líp, asi jsem to i přesto, že to bylo mokré kouřil pomalu a chladně, tak to tak nemočkovalo.
sw_fox
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 42
Registrován: 28 pro. 2014, 17:47
Bydliště: Zlín

Předchozí

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 14 návštevníků


cron