Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok VI.

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod basa333 » 21 bře. 2021, 13:33

nic stráženého na tom rozhodně (alespoň při mém stylu kouření) nevidím. osobně bych ale řekl, že crossové dýmky se chovají poněkud lépe (zdůrazňuji, že jde o můj pocit) než straightové, může tam být jakási spojitost, že příčné kanálky odebírají vlhkost trochu lépe, ale to už hovoříme o té magii. je to jistě také o pocitu a stylu kouření a druhu kouřeného tabáku i stylu nacpávání.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod BATRACHOS » 21 bře. 2021, 16:49

No tak to je hodně zajímavé téma! :clamp:

Já jako pouhý kritik a nikoli řemeslný umělec (jako třeba Tomáš) bych ze své zkušenosti řekl, že tohle se projeví u pořádného visáku s hodne hlubokým a spíše užším kotlem. Např. u českého buldočku nebo klasické Savinelli 320 mi přijde, že se to při poměru šířky kotle a délky kouření nestihne vůbec uplatnit. Aspoň tam rozdíl absolutně nerozeznám. Rozeznám i tam ovšem hladká versus písek, resp. kóncký versus klasický kotlík.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod basa333 » 22 bře. 2021, 08:34

jak říkám, je to spíše v oblasti magie. posuzovat ještě navíc vztahy mezi bentkou crossovou a straightovou vs. buldoček s širokým kotlíkem a nacpávaným flakem na otýpku nebo rozdroleným už je v oblasti rozpínání vesmíru :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod baron Tom » 22 bře. 2021, 10:43

tak toto je super zajímavé co tu píšete... rozpínání vesmíru, to jdem hodně do hloubky. Já mám vyzkoušeno že širší mělčí kotlík (buldoček PBK) je snadněji kouřitelný než úzké hlubší koltle. více dřeva kolem kotle je pohodlnější ale zase se musí opatrně (pro začátečníka) Kanálek vrtám vždy 3mm vrtákem (myslel jsem že je to běžné)pak je komora na filtr (běžně na 9mm filtr a pak náustek cca s 2mm vrtáním. z tohoto tedy vyplívá že: hlavní alchymie bude průměr kotlíku vs. hloubka, celková délka troubele vzhledem k průměrů vrtání, zakončení náustku (to by ovšem mělo mít spojitost s tím jak si to dáme do huby tedy výstup kouře směr chuťové pohárky), a pak jaký typ tabáku do toho přijde, nicméně pokud ho výrobce neví nemůže to přizpůsobit. Toto mi logicky vychází, prosím opravte mne. zbytek je dílem náhody. (pokud se nejedná o dýmku na přání)
baron Tom
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 39
Registrován: 29 led. 2021, 11:21
Bydliště: Humpolec

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod basa333 » 22 bře. 2021, 10:51

původní myšlenka ovšem byl rozdíl kuřáckých vlastností mezi crossovým nebo straightovým dřevem. ty další faktory jsem přidal jen tak pro obveselení.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod baron Tom » 22 bře. 2021, 11:04

chápu, nepřu se. toto nevím nemohu posoudit, domnívám se že množství kazů, nerovnoměrnost materiálu, stáří, sušení atd vše bude hrát nějakou roly nicméně těch faktorů je toliko že těžko přiřadit dřevo k typu dýmky. myslím že tento dotaz tu zazněl. jinak RÁD se dozvím cokoliv :wink:
baron Tom
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 39
Registrován: 29 led. 2021, 11:21
Bydliště: Humpolec

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod Martin Pedain » 22 bře. 2021, 15:14

Já k tomu dodám pouze:

máme na vstupu:
- tabák, kvalita, kvantita, řez, vlhkost, doprovodné látky, fyz-chem-mech vlastnosti
-dýmka, vrtání, řez, morfologie dřeva a jeho fyz-chem složení, vlastnosti např. tepelná vodivost a kapacita, poréznost, kapilární jevy a jiné nadmolekulární vlastnosti, charakteristika cake
-prostředí, vlhkost, teplota, tenze par
-kuřák....tohle nebudu charakterizovat :)

kouření (proces): to už jsem pár stránek zpět naznačil, v podstatě řešíte proudění plynů, nějaký kondenzace, tabák v kotli---ve spojitosti s převodem hmoty alá souproudá kolona

výstup: "A čo vy si predstavujete pod takým slovem "aby to dobře kouřilo"?"

V kontextu celé kultury kouření tabáku je asi lepší řešit tu rozpínavost vesmíru. Ale pokud k tomu má někdo co říci, sem s tím. Já víc nevymyslím a ani se do žádných teorií pouštět nechci.
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod Rog » 22 bře. 2021, 15:49

Fázy mesiaca, počet rokov od zavedenia perestrojky, zaklínadlá, modlitby a kliatby užívané pipemakerom počas výroby... :cool: :plaster: :palm: :lol:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod basa333 » 23 bře. 2021, 08:15

a to vůbec nehovoříme o vlivu k dýmce požívaného nápoje a držení dýmky v ruce nebo v zubech :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod Alter Egon » 25 bře. 2021, 08:56

Ještě bych řekl, že psychický stav kuřáka tomu také dáva další rozměr :wink: A samozřjmě počasí.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod BATRACHOS » 31 bře. 2021, 17:59

Počasí hraje kupodivu skutečně zcela nezanedbatelnou roli. Některé tabáky se v některém počasí prostě nedají. :palm:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod baron Tom » 09 dub. 2021, 07:07

ahoj pánové včera sem zpracovával karnaubu (tavil do bločku) mám pár poznatků a dotazů. zatím jsem pracoval jen s karnaubou z etrafiky. Koupil jsem si karnaubu v podobě malých lentilek . už ze začátku podle zvuku mi bylo jasné že je to tvrdý materiál. Při tavení (ve vodní lázni asi půl hodiny ve varu) měkne teda sakra pomalu a po ztuhnutí je to jak tvrdej plast hodně křehkej. ten z etrafiky mi přijde měkčí. Můj dotaz: přidává se k tomu vzhlem ke zpracovatelnosti včelí vosk. je ten malej bloček z etrafiky čistá karnauba nebo má příměs? pokusil jsem se mechanicky nanést na hlavičku staršího pbk a výsledek nula.ani teplý tam prostě nic nezanechal. Chladne tak rychle že se nechytí. Nanášet kotoučem jsem zatím nestihl zkusit. Jde mi o to že pokud na kotouč nanesu tento tvrdý vosk bojím se že mi poškrábe dobroušenou faju.
baron Tom
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 39
Registrován: 29 led. 2021, 11:21
Bydliště: Humpolec

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod Ferd » 09 dub. 2021, 08:23

Pevnou karnaubu mám v malé kostce, stačí tím dýmu "počmárat" (jako voskovkou) a flanelem rozleštit v ruce. Za studena. Kdybych nebyl líný, kotoučem by to šlo jistě lépe. Ale to bych musel do dílny, najít kotouč, nasadit na vrtačku, uchytit dýmku nebo vrtačku... :-)
Poslední dobou používám pastu popsanou ve vlákně "http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=2&t=223&p=446135&hilit=ferd#p446135".
Nevím jestli neděláš něco špatně ale tavení ve vodní lázni (cca 10g karnaby+plechovka od kočičího žrádla v hrnci s trochou vody) mi na sporáku trvá asi tak minutu.
Ferd
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 162
Registrován: 10 črc. 2008, 11:36

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod baron Tom » 09 dub. 2021, 11:42

dík za reakci a o to právě jde ten 10g bloček z e trafiky lze používat na údržbu atd. bo je dost měkký aby to šlo zpracovat. Já koupil granule a ulití bločku je ten vosk jak ztuhlá pryskyřice asi moc tvrdý. nicméně oba jsou uváděni jako karnaubský vosk. takže je tedy asi více druhů? nebo není karnauba jako karnauba?
baron Tom
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 231
Věk: 39
Registrován: 29 led. 2021, 11:21
Bydliště: Humpolec

Re: Výroba dýmek - odkazy, suroviny, nápady, návody, vše ok

Příspěvekod basa333 » 09 dub. 2021, 11:44

já měl karnaubu pokaždé jak šutr, křehkou a o nějakém potírání dýmky nemohla být řeč. jseš si jistý, že je to karnauba?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků