23 črc. 2021, 07:08
26 črc. 2021, 09:05
Bentley píše: Když bude konečné zaleštění s karnaubou, bude to v pohodě.
26 črc. 2021, 15:53
04 srp. 2021, 09:04
05 srp. 2021, 06:51
06 srp. 2021, 09:03
06 srp. 2021, 22:14
07 srp. 2021, 06:22
Používá se pro dosažení lesklosti v mnoha různých podobách. Bývá v krémech na boty, v cukrovinkách a voscích na nábytek. Využívá se i ve farmacii.
17 srp. 2021, 23:40
Dejmal píše:no a ta chuť vosku v hubě ?
24 zář. 2021, 10:18
24 zář. 2021, 12:41
24 zář. 2021, 16:23
Bentley píše:Když se to řízne " Baraní močí" Já vím , že OT, ale budu muset navštívit oblíbeného řezníka...ne kvůli náustku.
24 zář. 2021, 18:31
25 zář. 2021, 08:31
27 zář. 2021, 07:38