Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

30 pro. 2023, 15:15

Ahoj, každé Vánoce s novou dýmkou jsou skvělé, ale u mě byly fantastické díky Štěpánovi Kuncovi a jeho "Ďurískovi" - je to excelentní dýmka! Milan image_id: 29245

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

30 pro. 2023, 17:07

Pěkná fajfka :ok:

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

12 led. 2024, 19:06

Jo, ta je dobrá :ok: :puffy:

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

03 úno. 2024, 12:13

Zdravím, mám několik nových dýmek a chci se s nimi pochlubit. Dneska bych rád představil moji první dýmku kterou jsem si kdy koupil. To bylo asi tak před 15 lety v Brně v Tabáku Valmont na Masarykově třídě. Jedná se o Peterson Killarney RED XL 90S s novým naustkem, protože ten starý jsem nechtěně kdysi ulomil. Ale firma ZUZICO v Ostravě mi zprostředkovala opravu. Teď ji mám na tabák Davidoff English Mixture. Jak se Vám líbí? Zítra bude další exponát.[img]file:///C:/Users/jaros/Desktop/IMG_2872.jpg[/img]

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

05 úno. 2024, 14:05

Také zdravím, bohužel takhle jednoduše obrázek vložit nejde, je potřeba postupovat dle tohoto návodu: viewtopic.php?f=4&t=3534

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

08 bře. 2024, 14:47

Pratele, tak po minule navsteve etrafiky a nakupu kukuricky jsem si ve vitrine vsiml krasnou dymku z morske peny a dnes jsem si pro ni byl :smoke1: Je to moje prvni meerschaumka - Rattray's.
image_id: 29266

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

08 bře. 2024, 18:09

Takhle nakonec dopadá cesta pro levnou fajfku, ke který si lze dovolit cokoliv :mrgreen: Chápu :ok:

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

08 bře. 2024, 19:32

A udělal jsi dobře :ok: :puffy:

Re: Mám novou dýmku a chci se s ní pochlubit XII.

09 bře. 2024, 23:37

Jo, "jedu tak okolo Košic"...., to známe. Gratuluji ke krásné pěnovce!
Odeslat odpověď