Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

11 led. 2019, 15:00

Tak pro mne bude vždycky dýmka s krčkem na pi.u Rhodesian.

Prostě když se z dýmky špatně kouří, říká se jí Rhodesian, že jo? :D

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

11 led. 2019, 15:45

MBO - :D
Radku, koloušku, řeknu ti jedno, udělal si nám v tom pěknej bordel. :smoke3: :smoke5:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

11 led. 2019, 17:32

Hand Made Churchwaden
eben
image_id: 26959

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

12 led. 2019, 11:02

Dejmal píše:1. To že jsou pro tebe vidle hráběma, neznamená, že jsou to hrábě..


Nektera moudra bych nechal povinne tesat :)

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

19 led. 2019, 21:29

cherrywood RC s dusátkem
image_id: 26989image_id: 26990
image_id: 26991image_id: 26992

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 13:19

Ahoj kluci, tak vaše kecy mě neodradily a už jsem vyrobil 363 dýmek. Kouřej výborně, bezvadně seděj v ruce a všem se moc libí. Vám ale žádnou neukážu, protože by jste zase zakládali pyromanský kluby, někteří pátrali ve svých slaboduchých pamětech jaký citát vybrat, když nedokáží použít svojí myšlenku a super kritici, kteří nevyrobili ani 1(slovy: ANI JEDNU!) dýmku by hledali nedostatky a vše kritizovali, přítom by zkurvili i běžné uříznutí prkénka.
A těm co mi napsali, že se jim moje dýmky trochu líbili, děkuji.
Tonda Kříž



P.S.: nevydržel jsem to a poslední výtvor jsem vložil do své galerie, aby jste si mohli prokrvit mozky, aby vám nezakrněly a vypouštět další myšlenky a citáty.........

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 14:41

Kiridzi píše:... a všem se moc libí. ....

Tak to Ti moc přeju, žel já jsem asi výjimka s naprosto nevyvinutým vkusem :cry:
Jen se zeptám - pochopil jsem dobře, že kouříš z 363 "dýmek"? :shock:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 17:43

Tak dost to trvalo, ale konečně ja zase mezi námi někdo normální. :ok: :clamp: :palm:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 18:55

Kiridzi píše: A těm co mi napsali, že se jim moje dýmky trochu líbili, děkuji.
Tonda Kříž

Tondo, zaber v gramatice,
těch chybiček je tam více.... :roll:
Nejen s dýmkou - Ty to víš,
mám tak vskutku velký Kříž.
Elita jsi svými slovy,
chybami však k ..............,
bokem v bok již náležíš,
dál tak vláčíš si svůj Kříž.
Bez myšlénky, bez citátu,
v mozku krve cítím ztrátu,
zadupán jsem, hanbě blíž,
nade mnou se tyčí Kříž.
Naposledy upravil vědec dne 20 led. 2019, 19:35, celkově upraveno 4

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 18:57

for Kiridzi

Je to moc hezká dýmka. Skutečně stylová a nepřehlédnutelně jsi se na ní autorsky podepsal. Myslím, že tvé výtvory by našly uplatnění u MUDr. Králíkové :mryellow: :rofl: .

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

20 led. 2019, 18:59

vědec píše:Tondo, trošku zaber v gramatice.

I na slušnosti by se hodilo :think:

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

21 led. 2019, 07:58

No, cuklo mi, ale jednou za skoro tři roky to jde vydržet.
Každopádně nám to nandal a jsem rád, že naše kecy nemají vliv na jeho nezaměnitelný rukopis...

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

21 led. 2019, 10:47

Kiridzi píše:Ahoj kluci, tak vaše kecy mě neodradily a už jsem vyrobil 363 dýmek. Kouřej výborně, bezvadně seděj v ruce a všem se moc libí. Vám ale žádnou neukážu, protože by jste zase zakládali pyromanský kluby, někteří pátrali ve svých slaboduchých pamětech jaký citát vybrat, když nedokáží použít svojí myšlenku a super kritici, kteří nevyrobili ani 1(slovy: ANI JEDNU!) dýmku by hledali nedostatky a vše kritizovali, přítom by zkurvili i běžné uříznutí prkénka.
A těm co mi napsali, že se jim moje dýmky trochu líbili, děkuji.
Tonda Kříž



P.S.: nevydržel jsem to a poslední výtvor jsem vložil do své galerie, aby jste si mohli prokrvit mozky, aby vám nezakrněly a vypouštět další myšlenky a citáty.........

To jsem já, co nevyrobil ani jednu dýmku (vlastně jednu ano, v dětství z kousku navrtané násady od smetáku a holubího brku). Ale i přesto si dovolím poznámku k Tvým dýmkám. Přijde mi, že Ti vlastně ani tak nejde o vytvoření dýmky jako takové, jako spíše o plastiku na motiv "dýmka", protože jako funkční, opravdová dýmka nemohou některé Tvé výtvory sloužit. (např. ta se třemi náustky, nebo s náustky na protilehlých stranách) Jako jistého druhu "sochařský" počin jsou Tvé práce hodny zhlédnutí, zanechávajícího v člověku pocit dosud nepoznaného...

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

21 led. 2019, 14:27

Dejmal: cuklo mi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: se nedivim, pohled profíka můsí hodně bolet

Tohle se nemůže líbit nikomu jinak než se soucitu a lítosti nad autorem.. Úplně to vidim, jak ho manželka hladí po vlasech a říká, ale to víš Toníčku, že to máš hezký".. :mrgreen: Tvary budiž, někdo holky jinej vdolky, ale to řemeslný provedení by zvládlo líp sousedovic štěně zubama..

Re: Vyrobil jsem novou dýmku a chci se s ní pochlubit II.

21 led. 2019, 15:08

PRO kiridzi:
Pokud ti "výroba dýmek" dělá radost, dále v tom pokračuj a nenech se odradit......a pokud budeš kolem sebe šířit méně jedovatosti, možná se dočkáš i pochopení. A že se tvoje dýmky tady nelíbí? I to má jednu výhodu. Alespoň ti je nikdo nebude kopírovat.

Když mi bylo deset let, také jsem si udělat dýmku. Vzal jsem kousek gumové hadice, naplnil ji tabákem z vajglů a zapálil. Nevím, proč jsem si tenkrát myslel, že to může být dobrý nápad......
Odeslat odpověď