Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Kam ukládáte své dýmky?

Koupený stojánek
207
42%
Stojánek vlastní výroby
106
22%
Skříň na dýmky
46
9%
Volím jiné uložení dýmky
134
27%
 
Celkem hlasů : 493

Kam ukládáte dýmky

21 úno. 2005, 16:55

Pochlubte se jak vypadá Vaše malá dýmkařská svatyně. Používáte stojánky koupené, vyrábíte si vlastní nebo vlastníte dýmkařskou skříňku? Popř. jaké materiály, odstíny? Myslím, že tohle téma tady ještě do detailu nikdo nepropral :)

21 úno. 2005, 17:00

ja mam 3 stojanky koupene a jeden vlastni vyroby ... skrin je v planu :)

21 úno. 2005, 17:01

U me jsou to koupene stojanky. I kdyz jsou umisteny ve vitrine... No, a v budoucnu mozna zkusim i tu skrinku na dymky.

21 úno. 2005, 17:02

Mám stojánek, skříň mám též v plánu :lol:

21 úno. 2005, 17:04

koupene stojanky, skrin mozna prijde casem s pribyvajicim poctem :-)

21 úno. 2005, 17:07

Stojánky mám kupované, vše z etrafika. V budoucnu chci ale vymyslet nějakou skříň na zeď, bohužel vše co jsem viděl je jenom taková klasika z masivu s ozdobnými rampičkami, jsou to sami o sobě pěkné kousky, ale do bytu se mi to zrovna nehodí :(

21 úno. 2005, 17:41

Malá inspirace: http://www.cascadecigar.com/smokeshopcoop/pipefurn4.htm

21 úno. 2005, 18:17

Já potřebuju skříň už nutně, ze stojánků se sype lavina :)

21 úno. 2005, 18:30

Kdyby někdo narazil na dýmkové skříně, pošlete odkaz. Nemůžu najít nic pořádnýho :(

21 úno. 2005, 18:41

lukas píše:Kdyby někdo narazil na dýmkové skříně, pošlete odkaz. Nemůžu najít nic pořádnýho :(


na etrafice napr.

i Taraba v Ostrave necha na zakazku delat

21 úno. 2005, 18:49

piter píše:
lukas píše:Kdyby někdo narazil na dýmkové skříně, pošlete odkaz. Nemůžu najít nic pořádnýho :(


na etrafice napr.

i Taraba v Ostrave necha na zakazku delat


etrafiku znam :wink: a Ovu mam přes celou republiku, ale dik

21 úno. 2005, 18:57

lukas píše:
piter píše:
lukas píše:Kdyby někdo narazil na dýmkové skříně, pošlete odkaz. Nemůžu najít nic pořádnýho :(


na etrafice napr.

i Taraba v Ostrave necha na zakazku delat


etrafiku znam :wink: a Ovu mam přes celou republiku, ale dik


no kdo by etrafiku neznal ze :) vyber skrini na zakazku je zde docela pekny:
http://www.etrafika.cz/doplnky/skrine_n ... /vypis.php

21 úno. 2005, 18:59

prave mi jednu taku vyraba švagor. Je stolár, takže jednak to vie ale hlavne má na to všetky serepetičky... Ak by bl záujem, ukecám ho aj na ďalšie, ceny má vežmi dobré

21 úno. 2005, 19:04

forgi píše:prave mi jednu taku vyraba švagor. Je stolár, takže jednak to vie ale hlavne má na to všetky serepetičky... Ak by bl záujem, ukecám ho aj na ďalšie, ceny má vežmi dobré


Bohužel je to trochu z ruky.

Navíc mám stejný problém jako lukas, takový ten styl "rustik" se mi domu fakt nehodí :? a jiný jsem u nás zatím neviděl

21 úno. 2005, 19:04

Fénix píše:Já potřebuju skříň už nutně, ze stojánků se sype lavina :)


Ja nedavno zjistil. ze se mi po policich a ve vitrine toula 17 dymek + 3, ktere jsou spis jako zajimavost (napr. sklenena). Kdyz to takhle bude dal, tak koupim mensi sklad :) a ne "jenom" skrinku.
Odeslat odpověď