Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Kam ukládáte své dýmky?

Koupený stojánek
208
42%
Stojánek vlastní výroby
106
21%
Skříň na dýmky
46
9%
Volím jiné uložení dýmky
134
27%
 
Celkem hlasů : 494

Re: Kam ukládáte dýmky

15 úno. 2020, 17:25

Tak jsem chtel prispet,ale neprisel jsem na to jak se sem dava fotka meho stojanu na dymky...

Re: Kam ukládáte dýmky

20 úno. 2020, 21:08

ahoj! Navstevuji tohle forum uz nekolik let bohuzel jsem se nikdy neregistroval az tedka.Rad bych pridaval prispevky i fotky nevite nekdo proc mi nefunguje tahle moznost?dik

Re: Kam ukládáte dýmky

20 úno. 2020, 22:23

Tady máš hodně podrobný návod :wink:

Re: Kam ukládáte dýmky

21 úno. 2020, 17:22

Yetenek píše:Tady máš hodně podrobný návod :wink:

Diky moc...!!

Re: Kam ukládáte dýmky

08 čer. 2020, 17:23

Mám zatím jen šest dýmek a na moje kouření mi zatím stačí (tedy platí to alespoň pro tento týden). Jsou ve stojánku pro šest dýmek z eTrafiky, prodané samotnou paní Hubaczovou jako rarita (barva ani tmavá, ani světlá).
:smoke2: Vlevo je původní stojánek na dvě dýmky, teď slouží jako trestná lavice, či lavice hanby - sem chodí nedokouřené dýmky na vícedenní rekonvalescenci. Mám někdy pocit, že se tam taky patřičně stydí a nezbývá mi, než doufat, že to tak nějak celkově napomůže k jejich nápravě. Odmítám ostatně nést odpovědnost za všechno jen já sám.
:smoke1: No a napravo mám stojánek pro jednu TOP dýmku, ze které bylo poslední kouření oznámkováno pěti body (vedu si evidenci dýmek, tabáků, kuřiva, kouření apod. v aplikaci a každé kouření si vnitřně boduji 1-5). Ta dýmka se tam neskutečně naparuje!

Re: Kam ukládáte dýmky

08 čer. 2020, 19:21

Popsals to hezky. Ještě kdyby to bylo vidět :twisted:

Re: Kam ukládáte dýmky

08 čer. 2020, 19:31

Děkuji a omlouvám se, máš pravdu, ale když já jsem po večerech na iPadu a ještě se mi nepodařilo zjistit, jak a v čem osekat fotku na to povolené rozlišení.
Ale polepším se, jak jsem ostatně vždy sliboval nejprv svým rodičům, a pak drahé polovici..

Re: Kam ukládáte dýmky

16 črc. 2020, 09:54

Po přestěhování do nového domova přišlo na řadu i uložení dýmek a tabáčků. Na dýmky je zatím místa dost, ale tabáky už není pomalu kam dávat. :think:

image_id: 28130

Re: Kam ukládáte dýmky

16 črc. 2020, 17:49

Krásná skříňka odshora až dolů. A to jsme ještě neviděli do těch šuplíků dole! :smoke1:

Re: Kam ukládáte dýmky

16 črc. 2020, 18:05

Tam je archiv. Viditelné tabáčky jsou "vyděděnci", kteří se už nevešli :oops:

Re: Kam ukládáte dýmky

16 črc. 2020, 18:15

Pěkní vyděděnci! :yum:
Dole to teda musí být dost masakr, jestli to nahoře jsou vyděděnci!

Re: Kam ukládáte dýmky

18 srp. 2021, 17:49

Kluci nevěděl by někdo,kdo dělal tyto sedmidenní stojánky ? Někdy bývají i s anglickými popisky dnů v týdnu. Peterson ?
image_id: 28398

Re: Kam ukládáte dýmky

19 srp. 2021, 07:53

jj. Petersoni takové dělají :smoke5:

Re: Kam ukládáte dýmky

19 srp. 2021, 08:09

Peterson má stojánky na 7 dýmek sérií Sherlock Holmes a Return of Sherlock Holmes. Ale ten stojánek, na který dal link Bob, je jiný. Vypadá trochu jak průčelí antického chrámu a je vidět na starých fotkách v Briáru z několika prodejen, ale kdo byl výrobce, to nevím. :think:

Re: Kam ukládáte dýmky

25 dub. 2022, 10:00

Zdravím všechny milovníky dýmek

přemýšlím o nákupu stojánku a líbí se mi tento https://www.etrafika.cz/stojanky-na-dym ... s-pulkruh/

Nemáte s touto firmou nějaké zkušenosti nebo mi doporučíte nějaký jiný?
Odeslat odpověď