DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod jirkab » 05 lis. 2015, 10:24

A potom jsi se zpocený vzbudil...
Uživatelský avatar
jirkab
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 796
Věk: 59
Registrován: 29 kvě. 2014, 12:24
Bydliště: Praha

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod klasik51 » 06 lis. 2015, 18:50

Chytil jsem fajfku a za ní mi v rukách přistály brýle, ťapťátko padlo na betón. :ok:
Dopadlo to dobře, ale mě moc dobře nebylo, když jsem si představil, jak to mohlo dopadnout. :palm:
Rozhlíd jsem se, jestli to někdo neviděl, co tam vyvádim. No, viděl. :oops: Holka s klukem, tak 20 let, si mohli držky roztrhnout.
Asi to bylo pro diváka komické. :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Copatej » 06 lis. 2015, 19:52

Aby nebylo :twisted: ...být tam osobně, potřebuju plastického chirurga, aby mi sundal úsměv z ksichtu :palm: :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Alter Egon » 13 lis. 2015, 14:46

Teď jsem si přečet klasikovu příhodu a musel jsem se nahlas smát úplně nahlas, když jsem si to představil. Mám ještě lepší náladu, než normálně při pátku odpoledne :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod littlebull » 13 lis. 2015, 21:31

Já si tu příhodu čtu každé ráno než jdu do práce, a pak ještě během dne několikrát.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod šnek » 13 lis. 2015, 23:36

Že jim to Zdenečku vyprávíš, když víš jak se ti budou škodolibě smát? Ale já jsem dědoušku s tebou..... :-x :-x :-x
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 51
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod bromden » 16 lis. 2015, 13:51

klasik51 píše:V sobotu jsem byl na burze ve Tchořovicích. Si jdu po letišti, v hubě fajku, na hlavě ve vlasech brýle. Kdyby jsem narazil na nějakou dýmku,
nebo hodinky, abych viděl na popisky. Jdu a čumim, v ruce si hraju s dusátkem a v tom cítim, jak mi jedou ty brýle dolu, ale fofrem.
Tak řikám "a hergot" :think: nojo, ale nahlas. A jak jsem řek to "A" tak letěla i dýmka. No byl to fičák, a jak to dopadlo? Hádejte.
Copatej hádat nesmí, ten ví, že jsem starej. :twisted:


Viděl bych to tak, že Ti po odebrání tabáku a sirek (za předchozí incidenty) protentokráte pan primář zabavil dusátko :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod klasik51 » 19 lis. 2015, 13:53

Už vám fakt nic neřeknu bando jedna neuctivá, ještě že je aspoň ten šnek se mnou. :palm:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Rog » 19 lis. 2015, 13:59

Je to zodpovedný ošetřovatel ten Šnek a dáva na Teba pozor. Aj pán primár spomínal, ako je s ním spokojný :ok: .
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Bob76 » 19 lis. 2015, 16:37

Zdenda jde poprvé na vycházku a tak to dopadne :D
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod basa333 » 21 led. 2018, 13:07

musím se s vámi podělit o dva příběhy s dobrým koncem, on je to tedy vlastně jeden, ale ve dvou "epizodách".
když jsem se vloni vrátil z thajska, nemohl jsem dlouho najít klubové zippo, což mě dost štvalo. žena jej samozřejmě (!!!!) nikam neuklízela, musel jsem jej hodit někam do mého bordelu, jistě to znáte. prohledal jsem za ten rok všechno, to mi můžete věřit, už jsem jej v podstatě odepsal a byl připraven objednat nový. tuhle hledám nějaké léky a nakouknu do lékového šuplíku (kde jsem jej samozřejme nehledal) a ejhle, co nenajdu... tolik epizoda první.

v létě jsme šli do buštěhradské vinotéky (znalci znají) a protože jsem už měl dost pod čepicí, po návratu jsem nemohl najít dvě dýmky a tabák (StBernard), což mě štvalo ohromně, protože jedna z těch dýmek byl můj oblíbený visák Udo Mosche :-). volal jsem do vinotéky, všude hledal, bez šance. už jsem to vše odepsal, až dnes, hledám nějaké tričko, a v igelitce pod tričky (koho by to napadlo, že?) obě dýmky, tabák a CPT. tolik epizoda druhá. takže letos mohu odjet v únoru do asie s kompletními dýmkami i klubovým zippem. není nám na světě alespoň občas fajn :wink: ?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod jelen76 » 21 led. 2018, 15:20

Člověče Tome ty jsi šťastný muž :D do lékového šuplíku koukat pouze jednou ročně :lol: :lol: :lol: já jsem tam denně
Uživatelský avatar
jelen76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 424
Věk: 47
Registrován: 13 srp. 2014, 18:30
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod klasik51 » 21 led. 2018, 17:03

Až se Tomáš vrátí z asie, bude epizoda třetí "nemám kompletní sestavu dýmek a ani klubové zippo. Kam mi to ta ženská zase dala?
Epizoda čtvrtá bude v roce 2019 - tato epizoda dopadla výborně, jeli jsme zase do asie a v pokoji na stolečku ležely pod tričkem v
igelitce moje dýmky i s klubovým zippem. Na tričku ležela lékarna. Koho by to napadlo :palm: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod basa333 » 22 led. 2018, 05:47

vám taky něco vyprávět - je to marný, je to marný, je to marný :evil: :alfajka:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod basa333 » 22 led. 2018, 05:53

jelen76 píše:Člověče Tome ty jsi šťastný muž :D do lékového šuplíku koukat pouze jednou ročně :lol: :lol: :lol: já jsem tam denně


to je lékový šuplík takového jak bych řekl rodinného charakteru, s náplastmi, teploměrem atd., kam normálně nelezu. jenže na mě padla chřipka, jakou jsem neměl snad už 10 - 15 let: horečky, kašel, bolesti kloubů, bolesti hlavy, antibiotika. říkal jsem si, teď už jen nějaké vředy na pinďoura, vypadávání vlasů,ledvinová a žlučníková kolika a mám všechno :lol: . jsem už z toho snad venku, ale takovouhle chřipku tedy nikomu nepřeji.

jinak do šuplíku s mými léky musím bohužel lézt denně, mám nějaké antikoagulační hodnoty, které musím dodržovat a přes to vlak nejede
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 13 návštevníků


cron