DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Jackie sss » 04 bře. 2011, 11:21

Jackie sss píše:Kamarádi, znalci :wink: . Potřebuji poradit, na Petersonce St. Patrik mi vylezl nějaký světlý flek, je to pod lakem ( zevnitř v tom místě je faje naprosto v pohodě, ani zvenčí není znát žádná nerovnost :think:. Původně image_id: 8252, teď image_id: 9925, co myslíte. Mám jí od května a bafal jsem jí tak 10x. Ve středu zajdu do zuzika a zkusím to reklamovat, ale asi mňa vyhodí, co :?:


Tak reklamaci mi uznali, ale byla to komedie :lol: :palm:
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Rog » 04 bře. 2011, 11:47

Jackie sss píše:Tak reklamaci mi uznali, ale byla to komedie :lol: :palm:

Tak to je fajn, a nepovieč niečo viac?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Jackie sss » 04 bře. 2011, 12:17

V mostexu, kam to majitel obchodu poslal ( protože jeho reakce byla - "a co si myslíte, že Vám na to řeknou :?:" ) se k tomu postavili v poho :clamp: , uznali to hned. Chtěli mi údajně nabídnout 20% slevu, já měl představu tak litr, v mých očích se dostala na úroveň stanislawky. Vzal bych okamžitě novou St. Patrik 2008, ale ta už není, smůla, tak jsem řekl prachy. To prošlo.
Komedie nastala v obchodě s majitelem Zuzika, ( u kterého jsem si za vrácené peníze / už to bylo zajímavé / chtěl koupit tabáky a využít 10% slevu, jako člen Stanislaw clubu ) to se těžko vysvětluje :joy: , to byste ho museli znát, chachaři chápou. Je ......, abych tak řekl zvláštní :think: .
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Stano » 04 bře. 2011, 12:38

:arrow: Jackie sss
Nebola to náhodou reakcia typu: najprv si nechá vrátiť prachy, a teraz ešte chce lacnejší tabak.. gauner jeden!
Prípadne za drzú reklamáciu vylúčiť z Sanislaw klubu..
Niečoho podobného som bol svedkom.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Jackie sss » 04 bře. 2011, 14:49

Ne Stano :wink: , až tak daleko to nezašlo :mrgreen: , i když je pravda, že když jsem si dovolil vyslovit domněnku, že slevu mi neposkytuje on, ale mostex, tak vytočil mobilem dr. Stanislava, narval mi ho k uchu a chtěl, ať se ho zeptám, kdo dává slevu. Tak jsem se představil, omluvil se za obtěžování a řekl kde jsem a jak se ke mně majitel chová. V ten moment mi vyrval telefon, že to platí on a že to není pravda, potom měl telefon na dlouhou ruku a nahlas se ptal a chtěl po p. Stanislavovi, ať mu to potvrzuje. Jak říkám komedie a ještě trapná.
Problém byl v absenci kupeckých počtů. Pořád mi tvrdil, že požaduji slevu 2x, že jsem dostal na faju a teď chci na tabák, že ho chci okrást. Dost dlouho trvalo vysvětlit, že žádnou slevu 2x nechci, že jsem dostal fyzicky zpět peníze, které jsem fyzicky utratil a kupuji si jiné zboží, které s dřívější reklamací nemá nic společného a na slevu, jako člen klubu, mám nárok ( byli to tabáky asi něco přes 2 litry ). No nakonec uznal ( po cca 20 min. ), že mám ASI pravdu ( což mu přičítám k dobru ). Byl jsem tam s novým čmoudilem "majče" Marianem, kterého jsem vezl na buňu a ten byl z toho docela paf. Vyjádřil se slovy .... " myslel jsem, že lidi kolem dýmek jsou v poho" :lol: . Tož asi tak
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Fanys » 04 bře. 2011, 15:52

Tabáky od Stanislava objednávám na etrafice, mám také slevu jako člen klubu, a při mých objenávkách mám i poštovné zdarma, přijde mi to až domů. Jen o tu komedii přicházím. :(
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod sihanuk » 04 bře. 2011, 19:38

:arrow: no koukám že sis to užil , měl jsi ho :alfajka: ať se daří :wink:
Uživatelský avatar
sihanuk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1701
Věk: 50
Registrován: 28 lis. 2010, 17:13
Bydliště: Kokovice 56, Klobuky

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Baca » 04 bře. 2011, 19:42

:ot: Ako sa mozem stat clenom Stanislaw klubu ??? ABy som tiez mal nejaku tu zlavu na tabacik ?? :oops:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod viridis » 04 bře. 2011, 19:47

Baca píše:Ako sa mozem stat clenom Stanislaw klubu ??? ABy som tiez mal nejaku tu zlavu na tabacik ?? :oops:

:ot: Musíš si nechať prepísať v rodnom liste meno na Stanislaw.
:wink:
Uživatelský avatar
viridis
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 194
Registrován: 03 pro. 2010, 13:18
Bydliště: Ocova, Zvolen, Slovakia

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Old Bob » 04 bře. 2011, 23:34

Baca píše::ot: Ako sa mozem stat clenom Stanislaw klubu ??? ABy som tiez mal nejaku tu zlavu na tabacik ?? :oops:

etrafika.cz má pro tenhle účelspešlstránku ale u carolca jsem to neviděl.
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Baca » 05 bře. 2011, 06:11

hmmmmmmmm to vyzera, ze na Slovensku mi bude prd platna :wink:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Scott » 05 bře. 2011, 18:03

Tak se mi to konečně povedlo. Ani nevím jak, ale "jirsonit" je prokousnutej. Ale to skoro nelze považovat za karambol, spíše za dovršení osudu stojícího již u zrodu jirsonitu... Mně to trvalo 14 měsíců.
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod Luciano » 18 kvě. 2011, 13:42

Ja som mal nedavno nepeknu havariu. Zobudim sa rano ze si nalozim kotlik do mojej oblibenej fajky a zaroven aj jedinej bentky. Jak som tam zasuval naustok, tak to robilo taky priserny zvuk skripajuci no ja som krutil dalej ja somar :palm: zrazu len puk a uz to islo lahko no jak som urobil jednu otacku tak sa mi zlomena cast akosi zasrobovala so zbytkom (neviem ako inak to popisat) a praskol mi krasne krcek na fajke. Cize zlomeny naustok a prasknuty krcek. Proste den blbec co vam budem hovorit. No aspon mam pre seba zamienku preco kupovat novu fajku :smoke5: (uz som stihol objednat zajtra idem po nu)
Uživatelský avatar
Luciano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 197
Věk: 31
Registrován: 30 bře. 2011, 18:57
Bydliště: Slovenská Republika

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod kovářskej » 18 kvě. 2011, 14:00

Čep náústku kterej zasouváš do krčku fajfky prostě a jednoduše počmárej obyčejnou tužkou - grafit maže.

To já si vyrobil v neděli jinej karambol. Nechtěla mi nějak táhnout moje stará black-starka, už ke konci kotle, tak jsem vytáhl náústek, protáhl jej čističem, čističem zašťoural i v kouřovém kanálku, dal náústek zpět a prdlajs - ještě horší, fajka úplně ucpaná. Tak jsem se v tom začal vrtat a co myslíte?? Chladič, kterej tam mám z nostalgie celý roky se prostě uvolnil hajzlík z náústku a odputoval asi gravitačně do kanálku, já si toho nevšimnul a čističem jsem jej důkladně zastrčil dál. Naštěstí jsem měl po ruce sváteční prosečský ťapťátko co má ostrej špičatej trn a tím jsem po několikaminutovém boji v kanálku, hlavičce a krčku onen nectný bazmek vydoloval. Za celejch pomalu třicet let co tu fajfku mám se mi to nestalo.... asi na ni byl tabák 1792 moc silné kafe nebo co :think: Tož jsem byl na zasedání Podlabanů za vola :D
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

Příspěvekod HuBert » 22 kvě. 2011, 20:43

kovářskej píše:... Tož jsem byl na zasedání Podlabanů za vola...

Nic si z toho nedělej, utěšuj se tím, že jsi posloužil všem svým následovníkům, kteří si budou při ucpané fajfce říkat: ty brďo a co aby to tak byl chladič v kanálku jako u Kovářskýho? Prozkoumají a na dálku Ti poděkují!
Však už Jára Cimrman byl průkopníkem slepých uliček, tak to ber tak, že jdeš v jeho šlépějích :-)
Uživatelský avatar
HuBert
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Věk: 51
Registrován: 20 lis. 2007, 21:54
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 návštevníků