Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

24 dub. 2015, 18:35

Nezkoušet sestavovat "nasucho" zabalit (proti prachu, mastnotě...) a nechat slepit! To by mělo bez problému jít, a když se to nepovede holt se nedá nic dělat, ale za pokus to stojí.

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

25 dub. 2015, 15:49

jde to slepit na 100%. jen se musí dát majzla, aby lepidlo nenateklo do kanálku (samozřejmě by to v nejhorším šlo odvrtat). takhle jsem si jednou v zimě po uklouznutí ve sněhu sedl na tašku s fajkama. promáčkl jsem 3 krabky s tabákem a peterson kinsale to odnesl úplně stejně. po slepení drží dodneska a je to nějakých 5 let.

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

03 zář. 2015, 19:39

Mám takový problém a prosím o radu... :smoke4:
Nějakým způsobem se mně uvolnil stříbrný kroužek na klubovce 2009.
Dá se to něčím přilepit ? Sekundové lepidlo se mi zdá nedůstojné.... :think:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

03 zář. 2015, 19:50

To je přesně ono! Jen opatrně a kapičičku, pochopitelně ze strany náústku.

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

03 zář. 2015, 19:57

Děkuji Ti moc :ok:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 zář. 2015, 06:59

Já s ní měl ten samej problém hned jak tenkrát dorazila .. na nějakou důstojnost jsem se vykašlal, přesně tohle udělal a je to v poho doteď :lol:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 zář. 2015, 17:23

Když to říkáte Vy dva pánové, jdu s klidným srdcem na to.... :ok: :smoke5:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 zář. 2015, 20:02

No, pasovali jsme to co nejpřesněji a s co nejmenším množstvím lepu. Připouštím, že vlivem pracování dříví mohlo dojít k posunům, sorry. :smoke1:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

07 zář. 2015, 18:11

Tak, dýmka je už v pořádku a odpočívá ve stojánku. Jak mě vidí, spokojeně vrtí náustkem a čeká, až ji nacpu.... :smoke5:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

08 zář. 2015, 09:27

jcp píše:No, podle mě bys od mlaďase dostal leda tak pěstí za to že se mu pleteš do cesty když on pospíchá .. přístup většiny dnešních mladejch k nám seniorům opravdu nemá chybu :mrgreen:

No me zase spratek drzej pustil v saline sednout. V mych jinosskych 37 letech!

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 lis. 2015, 19:21

V sobotu jsem byl na burze ve Tchořovicích. Si jdu po letišti, v hubě fajku, na hlavě ve vlasech brýle. Kdyby jsem narazil na nějakou dýmku,
nebo hodinky, abych viděl na popisky. Jdu a čumim, v ruce si hraju s dusátkem a v tom cítim, jak mi jedou ty brýle dolu, ale fofrem.
Tak řikám "a hergot" :think: nojo, ale nahlas. A jak jsem řek to "A" tak letěla i dýmka. No byl to fičák, a jak to dopadlo? Hádejte.
Copatej hádat nesmí, ten ví, že jsem starej. :twisted:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 lis. 2015, 19:23

Vypích sis voko?

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 lis. 2015, 19:27

:smoke5: :plaster:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 lis. 2015, 19:47

:palm: :palm: :palm: :plaster: :plaster: :plaster: :twisted:

Re: DÝMKOVÉ KARAMBOLY

04 lis. 2015, 19:48

Letěly brýle, za nimi fajka a v těsném závěsu zuby :)
Odeslat odpověď