Dýmky BPK

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod kovářskej » 16 dub. 2019, 07:42

PoKlaT - lesní jahůdky - to mi připomnělo víno, které mi před časem přivezl na ochutnání kamarád od Čejče. Krásně vonělo a i chutnalo jakoby po lesních jahodách. Když jsem se ptal co je to za odrůda, tož řekl že neví, že tomu vínu všude v okolí říkají Charvát. Že je to nějaká stará odrůda která se náhodou zachovala. Že to má sem tam někdo na záhumenku nebo zahrádce.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2920
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod PoKlaT » 16 dub. 2019, 16:31

Velmi správně mašinfíro :ok: to je přesně ono. Kdysi tu řádila mšička révokaz a tohle byla jedna z mála odrůd které tu pohromu tenkrát přežily :smoke5:
:offtopic1:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod cimba » 17 dub. 2019, 13:59

Pánové,nevím,jak to napsat,myslel jsem,jak dělám pro firmu dobře,když tu poprosím o vyjmutí BPK z propadáků a poprosím o založení vlastního vlákna.Jenže opravdu po těch letech,co se tu za BPK dobrovolně a s nejlepší vůlí peru,mne nikdy nenapadlo,že se tu bude chtít sama prezentovat.Tady vidíte,co přespříliš aktivní blbec dokáže.Šéf mi nakázal,ať to nechám být,ale mi to nedá,je to moje chyba,a teď nevím,jak ji napravit.Rád bych,aby tu firma začala,jak se říká s čistým stolem,můžu poprosit,aby se toto vlákno smazalo?Snesu i vyloučení z fóra,je to přece jenom nehoráznost,chtít něco založit a hned na to to chtít zrušit. :oops:
cimba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 142
Věk: 58
Registrován: 18 lis. 2011, 18:06
Bydliště: Bor u Skutče.Pardubický kraj

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod MBO » 17 dub. 2019, 16:09

Vlákno si může založit každý. Myslím, že Radek Ti chtěl jenom pomoct ho vytvořit, když jsi o to požádal, protože to vypadalo, že nevíš jak to udělat. Bral jsem to, že se chceš odpíchnout z vlákna Favoriti a propadáky a začít samotné vlákno BPK, jako jsou tu vlákna na jiné výrobce. A na tom přece není nic špatného. Jinak je tady těch příspěvků jenom pár a veskrze pozitivních. Ti, co sem napsali, mají pravděpodobně prosečky rádi a kouří z nich. :smile:
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Stanley64 » 17 dub. 2019, 19:34

Cimba =kašli na to, je dobré že to vlákno funguje a tak ako píše MBO na bpkacka sú dobré ohlasy, sam ich mam 8a žiadne ma nesklamalo
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Copatej » 17 dub. 2019, 22:23

:arrow: Cimba
Přesně jak píše MBO...v tomto vlákně není proti BPK nic pohoršujícího. Ale pokud chceš číst jen samou chválu...? :roll: :think:
Můj kamarád má hezké přísloví. Byl si dobrej, příště přidej. Nic víc nebudu dodávat :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Bentley » 17 dub. 2019, 22:29

Cimbo, tohle vlákno nebyla chyba, není důvod k poplachu. Všichni vidíme jak se snažíš rukama i slovem a pokud se nepletu, zatím se tu neobjevil žádný snob,který by BPKčka vysloveně pohaněl. Všichni akceptujeme, že se po letech v Proseči vidí pohyb kupředu a ve své kategorii jsou to dobré a fungující dýmky. Když se bude BPK chtít prezentovat samostatně, může a přítomnost tohoto vlákna přitom nemusí nijak vadit. Ostatně, fórum tu je od roku 2004 a firma se tu mohla ukázat kdykoli, ale tys tu s touhle myšlenkou byl teď a první a my si tu rádi pokecáme.
S pozdravem Burleye Plný Kotel
Bentley, Pubertální Kuřák :smoke1:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 516
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Copatej » 17 dub. 2019, 23:46

:ok: Také moc hezky napsáno :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Jiří Dittrich » 18 dub. 2019, 05:58

Dobrý den, zdravím všechny příznivce dýmek, nejen z produkce BPK :smoke5:

Došlo k malému nedorozumění, samostatné vlákno BPK bylo domluveno s Jakubem již dříve, ale Cimba nás v jeho založení trochu předběhl. Tímto bych toto malé nedorozumění uzavřel, samozřejmě vlákno nemazal a dále už se věnoval tomu, k čemu bylo primárně založeno a to dýmkám z naší produkce.

Jsme rádi, že má naše společnost samostatné vlákno, myslím, že po letech snažení se, abychom se v kvalitě někam posunuli, se to hodí. Budu se snažit v tomto vlákně reagovat na vaše připomínky a podněty co nejpružněji tak, jak mi to časové možnosti dovolí.

Dále, pokud máte zájem, můžete sledovat náš oficiální facebookový profil, kde budeme postupně vkládat informace o naší produkci, postupech výroby a aktualitách ve firmě.

Za společnost BPK a všechny její zaměstnance vám přeji hezký den!

Jiří Dittrich
Uživatelský avatar
Jiří Dittrich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 39
Registrován: 08 úno. 2019, 11:26

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Dejmal » 18 dub. 2019, 06:52

Myslím, že tato forma vlákna je vhodná pro diskusi členů o značce jako takové a nevidím jediný důvod to mazat.
Pokud chce BPK svoje komerční vlákno, kde se chce sama prezentovat, tak je to možné v sekci nabídka/poptávka, které profesionální a komerční nabídky supluje a která se k tomu i používá.
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5813
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Rog » 18 dub. 2019, 07:31

Ja toto vlákno vítam, ako miesto kde možme o prosečkch v kľude (viac menej :joy: )pokecať. Ak sa tu nájde niekto zasvatený, kto by vedel prípadne odpovedať na otázky priamo z firmy, tak výborne :ok: :clamp: .
Mám prvú otázku. Ako to je s tými akrylovými náustkami. Aký pomer súčastnej produkcie je v akryle? A aké sú výhliadky do budúcnosti?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Jiří Dittrich » 18 dub. 2019, 08:01

***Edit Dejmal, necitujeme /viz pravidla fóra/, pokud je příspěvek na který reagujeme bezprostředně nad reakcí*****

Dobrý den,

jak jistě víte, 90% naší produkce je vyráběno přímo na přání zákazníka(ne koncového), který určuje typy, povrchovou úpravu i materiál náustku. Dýmky s akrylovým náustkem děláme pouze okrajově, většina našich zákazníků preferuje náustky ebonitové. Vše je otázkou poptávky a ceny.

Není to tak dávno, co jsme například pro E-trafiku vyráběli "buldočky" s akrylovým náustkem.

Zabýváme se primárně sériovou výrobou, ale jsme schopni, na přání zákazníka, vyrobit i dýmku dle jeho specifikace, pokud je to v našich silách. Musí se jednat o typ z naší běžné produkce, u kterého můžeme individualizovat povrchovou úpravu a typ náustku. Zde ovšem je třeba počítat s delším výrobním procesem (cca 2 týdny - 1 měsíc) a s individuální kalkulací. Pokud by měl někdo zájem o takovou dýmku, je možné se na mě obrátit na e-mailu jiri.dittrich@bpkprosec.cz, kde můžeme doladit detaily.

Hezký den.

Jiří Dittrich
Uživatelský avatar
Jiří Dittrich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 39
Registrován: 08 úno. 2019, 11:26

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Fénix » 18 dub. 2019, 21:21

Nevill píše:Dobrý, tak to gratuluju! Si vzpomínám že Fénix si před lety koupil jedno takové high-end BPK a pak tam po čase vylezly schované kazíky a na jednu dýmku toho bylo docela dost. Ale pak ji později nechal opískovat a je to krásná dýmka... :puffy:


Je to přesně tak, koupena 2004 v Mině v Liberci, od pohledu "Hápovka" ale s ražbou BPK image_id: 356. Kazy tam byly snad 0,3 x 0,3 cm, umně zakytované, ale zakrátko začaly vylézat. Po opískování nádherná dýmka :ok:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod PoKlaT » 19 dub. 2019, 07:36

Jó když chtějí tak umí :wink:
Ještě jedna se zlatým logem.image_id: 27358
Tu ale nevlastním :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 69
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Dýmky BPK

Příspěvekod Freddie » 24 dub. 2019, 11:51

Za mě naprostá spokojenost s BPK. Za tu cenu neni co řešit. Momentálně kouřím pravidelně z pěti proseček, dalších 25 jich je už na poličce. Něco koupeno přes etrafiku, něco osobně přímo v Proseči. Ostatně jsem rád že už je možnost prohlédnout si i výrobu, myslím že to byl od vedení dobrý krok a už se těším na další návštěvu. Někde jsem v práci položil jednoho ze svých oblíbených buldočků v rustiku a nemůžu ho najít, tak budu muset zajet koupit nového. Naštěstí to nemám do Proseče daleko. Co se týče náustků, akrylu tedy rozhodně přednost nedávám. :puffy:
Freddie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 55
Věk: 46
Registrován: 15 dub. 2018, 08:57
Bydliště: Břehy a Majlant

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 10 návštevníků