Výrobci - favoriti a propadáky

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Ragaz » 03 říj. 2016, 21:31

No, já mám pár BPK ček kupovanejch v bežnejch trafikách v super a hypermarketech a špatně vrtanou jsem ještě neviděl.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Yetenek » 04 říj. 2016, 06:40

Snoopy píše:... nadvŕtaných šmejdov tejto značky som už v predajniach pár videl. ...

Bohužel, já taky. Docela nutně jsem potřeboval buldočka, v pár trafikách jsem si je nechal ukázat nakonec jsem rezignoval. Koupil jsem (rovnou dva) až na etrafice.
Jedinou možnost bych viděl vybrat fajfky osobně přímo v Proseči.
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Rog » 04 říj. 2016, 11:22

Návrh k debate - čo keby sa debata o BPK presunula do nejakého svojho vlákna..? Chápem, že historicky sa tu táto produkcia riešila, ale na konštruktívnu (Cimba držím palce) debatu by sme mohli mať iné vlákno. Možno už nejaké je, stačí ho oživiť...?
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod RottenFox » 04 říj. 2016, 11:40

cimba píše:A proč si neobjednat dýmku přímo u nás,vyjde Vás levněji a do věna dostane to,co vy budete chtít?

Třeba proto, že je to nemožné?
Před časem (rozumněj březen - duben tohoto roku) jsem se snažil pomocí kontaktního formuláře a emailu poptat a objednat proklamovanou "třídílnou dýmku z bryeru" (Především pro sběratelé se stále vyrábějí dýmky s keramickou hlavičkou a třídílné dýmky z bruyeru. - z webu BPK) a nějak se mi nikdo neráčil odpovědět.
Měl jsem zájem o několik kusů a po nedočkání se odpovědi na první mail jsem psal víckrát. (raději víckrát i z důvodu technické chyby - nedoručení mailu, padnutí do spamu, etc.)
Kamarád mi poté radil do BPK zatelefonovat - na což jsem již ale absolutně neměl chuť, když se mi nikdo neobtěžal odepsat.
To už bych si přišel, jako že se ještě doprošuji.

Když uvedené kontakty, tedy email a kontaktní formulář nefungují, tak to tam nemějte.
Jestliže fungují a výroba "třídílných dýmek z bruyeru" není možná, slušelo by se alespoň zákazníkovi odepsat, že tovar není dostupný a neprezentovat tuto informaci na svém webu.

Mě osobně tento přístup dokonale odradil a osobně od té doby nemíním tuto firmu dále jakkoliv podporovat.
Přitom bych si ze sortimentu vybral.
Už jen k těm poptávaným dýmkám jsem měl v plánu si vzít několik biliárek.
Ale s tímto přístupem raději podpořím nějakého jiného výrobce.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Xcriss » 04 říj. 2016, 11:53

Panove, strelim to trochu mimo aktualne diskutovane tema :smile:

Znate nekdo znacku Silva? Dostal jsem od souseda nejakou letitou, malou dymku, ktera ani nevypada na briar a je na ni tato znacka... Netusi nekdo neco vic?
Uživatelský avatar
Xcriss
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 49
Věk: 33
Registrován: 16 črc. 2016, 01:14
Bydliště: Praha/Ostrava

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Ragaz » 05 říj. 2016, 21:26

:arrow: Rottenfox No nemožné to není. Já jsem se přes ten kontaktní formulář ptal na soustružená dusátka z briáru a odpověď obratem. Koupil jsem si zásobu :puffy: ....a i s poštovným mě jedno dusátko přišlo více než o 75%levněji, než je prodávají u sherlocka. Pak jsem si psal ještě psal o ceník produktů...to už trochu trvalo, ale cca do týdne jsem ho obdržel (ikdyž se v něm pravda moc nevyznám).
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod RottenFox » 06 říj. 2016, 07:22

:arrow: Ragaz: Děkuji za vysvětlení, naposledy jsem jim psal 16. 3. 2016 ve 9:04:58, takže se omlouvám za svojí idiocii a nařknutí této solidní firmy a jdu dál pokorně čekat na odpověď.
Tvůj příspěvek vše zachránil!
Třikrát hurá!
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Ragaz » 06 říj. 2016, 07:56

:arrow: Rottenfox Nemusíš se hned čertit :mrgreen: Já tvou zkušenost nezpochybňuji, jen proti ní pro vyvážení stavím svou odlišnou. Tvrdíš, že kontaktní formulář nefunguje, mě fungoval. Takže buďto jsi ty měl smůlu nebo já štěstí. Těžko říct jak to tam funguje. Nicméně jde o to, že šance je.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod RottenFox » 06 říj. 2016, 08:57

Já se nečertím, já mám jenom takovej humor.
A netvrdím že nefunguje, říkám, že buď nefunguje, nebo tam serou na zákazníky.
Odpověděl sis sám.
A od firmy, kde musím mít štěstí, abych si tam něco mohl koupit, nebo těžko říct, jak to tam funguje, tak od takové firmy rozhodně nic nechci.

A navíc mám pocit, že tvoje zkušenosti je asi třeba brát s rezervou, když tamdle o pár řádků víš tvrdíš, žes ještě neviděl špatně vrtanou prosečku.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Ragaz » 06 říj. 2016, 11:24

Napsal jsem na formulář, odpověděli, poslali....co na tom chceš brát s rezervou. Nebo chceš zpohybňovat mé duševní zdraví a tvrdit, že ta krabice dusátek doma je výplodem mé choré mysli? :mrgreen: Jinak proseček pár mám, dvakrát jsem jí kupoval i pro kamaráda a fakt jsem žádnou špatně vrtanou neviděl (a to jsem kupoval i kousky kolem 150 korun). Jinak pokud něco chci, tak zkusím štěstí i za cenu toho, že neuspěju. A neurazím se "že s takovou firmou nechci nic mít". Jinak třeba kamarád si do proseče posílal dýmku a asi za padesát korun mu k ní dali novej náustek.
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod RottenFox » 06 říj. 2016, 13:32

Zkusím štěstí... Jestli sis nevšiml, tak uvádím, že jsem jim psal několikrát - tzn. opakovaně, se slušnou prosbou o dýmky.
Bez odpovědi.

A ano, urazím se.
Když půjdu k řezníkovi a slušně ho požádám o kilo šrůtku a neodpoví mi a nic mi nedá, tak se otočím na podpatku a půjdu radši do jiného řeznictví. A v tamtom mě už nikdy neuvidí.
Jak prosté.
Jestli bys ty před řezníkem, po nedočkání se odpovědi a masného výrobku, padl na kolena a prosil ho a přemlouval, či tropil jiné tramtárie, tvoje věc.
Já raději půjdu jinam.

To je celé.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Ragaz » 06 říj. 2016, 13:55

Tak já bych za prvé k řezníkovi nešel jelikož nejím maso. Pokud budu ale vědět, že někde mají něco co moc chci nebo za výrazně nižší cenu, kterou chci...tak to po čase zkusím znovu, jestli tam nebude nějakej příjemnější prodavač nebo jestli se ten nepříjemnej třeba líp nevyspal. Ale pokud to zas až tak moc nechci nebo to můžu za obdobných podmínek koupit jinde, tak je to jedno a můžu se urazit :mrgreen:
Já vím, že jsi to zkoušel víckrát, já měl na mysli zkusit to třeba teď s časovým odstupem...nebo to za tebe můžu třeba zkusit já :wink:
Uživatelský avatar
Ragaz
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 704
Věk: 48
Registrován: 11 úno. 2015, 10:11
Bydliště: Třemošnice

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod cimba » 13 říj. 2016, 19:20

Cituji: Zkusím štěstí... Jestli sis nevšiml, tak uvádím, že jsem jim psal několikrát - tzn. opakovaně, se slušnou prosbou o dýmky.
Bez odpovědi.

A ano, urazím se.
Když půjdu k řezníkovi a slušně ho požádám o kilo šrůtku a neodpoví mi a nic mi nedá, tak se otočím na podpatku a půjdu radši do jiného řeznictví. A v tamtom mě už nikdy neuvidí.
Jak prosté.
Jestli bys ty před řezníkem, po nedočkání se odpovědi a masného výrobku, padl na kolena a prosil ho a přemlouval, či tropil jiné tramtárie, tvoje věc.
Já raději půjdu jinam.

To je celé.
---------
Mohu toto celé ukázat jednateli firmy? Mne samotného by zajímala jeho reakce,protože plníme i objednávku Tří!!zákazníků na delší troubel k porcelánkám.Snažíme se vypořádat i z opravami dýmek z jiných firem,osobně doufám,že se jedná o nedorozumění a vysvětlí se.Naše firma,neměla dobré hodnocení léta,víte sami, že napravit si reputaci není lehké.Pokud je dýmka "proklamovaná"má jistě nějaké označení,prosím napište mi ho.Ať víme konkrétně o kterou dýmku se jedná.Ale i tak,to nemá vliv na situaci,kdy Vám nikdo neodpověděl.


Pro Snoopyho,víte za kolik jdou velkoobchodně dýmky od nás?!Myslíte,že zadarmo lobuji pro zaměstnavazele?Co bych z toho měl.
cimba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 142
Věk: 58
Registrován: 18 lis. 2011, 18:06
Bydliště: Bor u Skutče.Pardubický kraj

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Bob76 » 13 říj. 2016, 22:37

Myslím,že je to skoro povinnost ukázat zaměstnavateli /teda pokud jeví zájem o prodávání dýmek/.Pro mne jsou zpětná hodnocení ukazatelem kvality.A jestli mně někdo neodpoví na druhý mail,zkrátka má smůlu.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

Příspěvekod Snoopy » 14 říj. 2016, 05:24

cimba píše:Pro Snoopyho,víte za kolik jdou velkoobchodně dýmky od nás?!Myslíte,že zadarmo lobuji pro zaměstnavazele?Co bych z toho měl.

Asi sme sa dobre nepochopili, nič podobné som nemyslel, nenapísal ani ma nezaujíma. Reagoval som len na Tvoj návrh, aby sme kupovali fajky priamo od výrobcu a ušetrili si tak prirážku predajcov vo výške "stoviek percent".
Takže: z etrafiky som kúpil svojho času bezfiltrovú BPK biliardku s nádhernou kresbou za približne 470 Kč. Keby stála dvakrát alebo trikrát viac, kúpim si ju aj tak. Ale necestoval by som do Proseče kvôli tomu, aby som ju dostal povedzme o dve stovky lacnejšie. Obával by som sa (možno zbytočne) že ma tam odvedú do skladu a ja sa budem prehŕňať v hromade fajfiek a hľadať medzi nimi dobre vŕtanú. Pri kúpe cez etrafiku viem, že toto už za mňa urobil niekto iný, kto tovaru rozumie. Snaha ušetriť za každú cenu je iste chvályhodná, ale je nereálne, aby sme kupovali všetko - potraviny, topánky, autá aj fajfky - priamo od výrobcov. Dobrý predajca predsa nie je len zbytočný medzičlánok, ktorý sa na obchode "nabalí", ale poskytovateľ služby, za ktorú rád zaplatím.
K téme BPK: u mňa nie je ani absolútny favorit ale rozhodne ani "propadák". Je to veľmi špecifický výrobca s obdobiami veľkej slávy aj zlej povesti, zaslúžil by si tu vlastné vlákno. Všetky 4 BPK-čka ktoré mám sú krásne a výborné fajky.
Uživatelský avatar
Snoopy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 566
Věk: 62
Registrován: 03 pro. 2010, 14:36
Bydliště: Západné Slovensko, Hlohovec

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků