Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

11 úno. 2019, 16:16

kiwi píše:VYHLEDÁVÁM SPÍŠ DÝMKY OD MALÝCH ČESKÝCH STROUHAČŮ...

:think: To ale děláš chybu, ti věhlasní jako např. Honza Klouček, Radek Jůza, Tomáš Mahovský jsou chlapi jak hora :smoke5:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

12 úno. 2019, 19:47

:ok: :D :smoke1:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

17 úno. 2019, 20:35

No, von Peťák je asi drobeček :twisted:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

17 úno. 2019, 20:40

koblizek.xxl píše:Zdravím měl bych dotaz zda nemá někdo zkušenosti s dýmkami Paronelli Zebrano Sandblast.

Predpokladam, ze jde jen o rebrand puvodni Stanwell Zebrano Sanblast. Levny, ale prima..

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

17 úno. 2019, 20:55

Děkuju Ti náčelníku, že ses mě zastal :wink:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

22 úno. 2019, 23:14

:smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5: :smoke5:
PoKlaT píše: :think: To ale děláš chybu, ti věhlasní jako např. Honza Klouček, Radek Jůza, Tomáš Mahovský jsou chlapi jak hora :smoke5:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

22 úno. 2019, 23:18

Stanley64 píše:Szabo je veľmi dobra voľba

děkuji....mě prostě baví.....letos se tam vydám.....a rozšířím si paletu :ok:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

09 dub. 2019, 17:38

Páni a dámy,mám neskromný dotaz.Prosím vás vadilo by vám,založit tady na foru přímo téma BPK? Koukal jsem je dokonce BPK na facebooku ,ale tam jsou tři fotky,jinak nic a našinec tam ani fotku nedá, na snahu se dostat do uzamčené skupiny žádný ohlas.Tahle snaha nevím od koho pochází,ale může nám dost ublížit.Akce vyvolává reakci,jakmile se na ni nereaguje,je problém.Mohl bych proto pěkně poprosit o téma BPK?Mohli bychom se vyjadřovat přímo k firmě.I když podle některých,doufám ,že ne většiny už snad nejsme propadáky.

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

09 dub. 2019, 19:57

To je dobrý nápad, určite nie ste "propadak"

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

09 dub. 2019, 21:22

Nejsem sice admin ani moderátor, ale v založení vlákna o BPK problém nevidím, vždyť každý (nebo skoro každý) asi nějaké to bepekáčko má.
Btw, když už jsi na příjmu, tato dýmka zůstala ve fázi "prototypu" nebo se bude vyrábět? Mně osobně by se takto rustikovaná dědkovka líbila a určitě bych si ji pořídil.

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

10 dub. 2019, 07:50

Tady ho máš

viewtopic.php?f=1&t=5155

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

14 dub. 2019, 14:56

Už jsem to někde před časem psal, by se mi líbila dědkovka pískovaná. :think: :ok:

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

17 dub. 2019, 12:43

Děkuji za založení vlákna,dnes jsem zato byl ve firmě náležitě odměněn.Naposled odpovím,na dané otázky,napříště bude otázky týkající se výroby a podobně řešit někdo povolanější.Ty focené ,rýpané dědkovky nejsou prototyp,i když to byly vlastně zkušební kusy,už je mám na pracovišti,jen se k nim musím propracovat ostatními plány.Jaké ale rýpání se bude dělat,nevím.

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

17 dub. 2019, 22:40

Cimbo, potvrzuješ odvěkou klasiku, každý dobrý nápad musí být po zásluze potrestán, to funguje v českých zemích odjakživa. Však OK, na otázky ohledně BPK odpoví (snad) někdo jiný a až ty něco vysocháš, hoď to do vlákna "vyrobil jsem novou dýmku..." a my se rádi kouknem.

Re: Výrobci - favoriti a propadáky

20 čer. 2019, 21:29

Moc prosím,zrušte mi členství na dýmka netu,další setrvávání tu promne ani vás nemá smysl,když se mi někdo postaral i o to,aby byla smazána moje alba fotek. :cry:
Odeslat odpověď