Hliněné dýmky

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

kOLIK VÍTE O VYPALOVÁNÍ DÝMEK

VŮBEC NIC
150
55%
TO CO JSEM SE DOČETL
98
36%
ZAJÍMÁM SE UŽ DELŠÍ DOBU
15
6%
DOST HODNĚ
5
2%
NA 100 %
3
1%
 
Celkem hlasů : 271

Příspěvekod dick » 03 pro. 2005, 10:04

2 Patricia : Až budou fajky v cibuláku prosím dej hned vědět. Jsem na něj zatíženej.
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Patricia » 06 pro. 2005, 12:17

dick píše:2 Patricia : Až budou fajky v cibuláku prosím dej hned vědět. Jsem na něj zatíženej.


Urcite dam vediet... len na moj vkus je tovaren velmi malo pruzna k poziadavku trhu :evil: :twisted:
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

Příspěvekod dick » 06 pro. 2005, 21:31

Milos Cerman píše:Churchwarden Gouda

Už mi nejen dorazily, ale už jsem ji vyzkoušel :pipe1: . Fakt se pěkně ke konci rozpálila a taky "loknul" jsem si popela ( normálně kouřím s filtrem) :smoke6:.
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 06 pro. 2005, 23:03

Jsem rád, že jsi spokojenej :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Fénix » 07 pro. 2005, 00:40

dick píše:
Milos Cerman píše:Churchwarden Gouda

Už mi nejen dorazily, ale už jsem ji vyzkoušel :pipe1: . Fakt se pěkně ke konci rozpálila a taky "loknul" jsem si popela ( normálně kouřím s filtrem) :smoke6:.


to je normální, proto se hliněnky drží za náústek. Popela jsem si s sí taky párkrát srknul :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod body007 » 09 pro. 2005, 12:13

mirek píše:
body007 píše:hlinene fajky sa daju prepalit, aspon tak to je na tej stranke o hlinenkach...

Vypalují se podobně i porcelánové dýmky? Nebo porcelán vůbec nic neabsorbuje, a pak to stačí vytřít?


ja myslim, ze pokial je to takato fajka, ktora ma komin neglazovany, da sa prepalit urcite http://www.sklep-tytoniowy.abc24.pl/def ... &pro=90785 u glazovanej je vela mocky, do tej by som asi nesiel...
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Příspěvekod piter » 22 pro. 2005, 14:03

Hlinenka od Milose z Usti je uuplne super . . . krasna klasika, jako ze starych obrazu. Na srazu Ostravske bunky jsem si z ni zapalil (latakii) a chutnala vyborne, ale kourit ji pravidelne (spis vubec) nebudu . . . uz kvuli tomu jak bych ji pak musel vypalovat az by zmockovatela.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dick » 22 pro. 2005, 14:22

Už jsou i v Ostravě v ZUZICU.
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jcp » 22 pro. 2005, 14:34

u Hingara mají tyhle
http://www.kralovstvi-dymek.cz/hlinenky.htm
v relaci 250-280 Kč, včera jsem tam bral ten klasickej holandskej tvar s šikmou hlavičkou - je to fine. A ty hliněný dusátka používám k naprostý spokojenosti už dlouhou dobu
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod tifik » 12 črc. 2006, 08:41

jcp píše:u Hingara mají tyhle
http://www.kralovstvi-dymek.cz/hlinenky.htm
v relaci 250-280 Kč, včera jsem tam bral ten klasickej holandskej tvar s šikmou hlavičkou - je to fine. A ty hliněný dusátka používám k naprostý spokojenosti už dlouhou dobu


A jak se s tou šikmou hlavičkou kouří, nedělá to problémy?
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jcp » 12 črc. 2006, 09:51

tifik píše:A jak se s tou šikmou hlavičkou kouří, nedělá to problémy?


Naprosto v pohodě, akorát při zapalování a použití ťapťátka je lepší ji držet mírně šikmo nahoru a ke konci kouření je tak první třetina troubele docela teplá - ale teplota kouře furt OK. Ofšem nejni nad poctivej vřesovec - na druhou stranu jednou za čas to má něco do sebe .. :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Dranwald » 17 srp. 2006, 09:59

Prosím o pomoc. Nikde na internetu nemůžu najít obchod, kdy by se prodávaly hliněné dýmky. Volal jsem do http://www.kralovstvi-dymek.cz/hlinenky.htm , ale tam mi bylo řečeno, že jsi dýmky prodávají pouze osobně. Jsem z Karviné a do Prahy je to pěkná zajíštka :? Poradíte mi kde bych mohl hliněnku sehnat?
Dranwald
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 čer. 2005, 20:32
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Alfik » 17 srp. 2006, 10:14

Dranwald píše:Prosím o pomoc. Nikde na internetu nemůžu najít obchod, kdy by se prodávaly hliněné dýmky. Volal jsem do http://www.kralovstvi-dymek.cz/hlinenky.htm , ale tam mi bylo řečeno, že jsi dýmky prodávají pouze osobně. Jsem z Karviné a do Prahy je to pěkná zajíštka :? Poradíte mi kde bych mohl hliněnku sehnat?


Z českých mně žádný nenapadá. Ostravští kolegové by ale možná věděli o nějakém lokálním obchodu, kde je mají ... :?:

Pokud bys trval na eshopu, tak pak je otázka, jestli musí být Český. Třeba tady je mají, ale asi by se to vyplatilo, jen pokud by sis objednával ještě něco, protože jinak Tě poštovné vyjde stejně, jako ta fajfka...

Taky bych se možná na Tvém místě zkusil zeptat Michala z eTrafiky, na stránkách sice hliněnky nenabízí, ale třeba by dokázal něco vymyslet :?:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 17 srp. 2006, 10:20

Myslím, že je do Ostravy vezl Dick osobně :(
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod rour » 17 srp. 2006, 10:35

Dranwald píše:Prosím o pomoc. Nikde na internetu nemůžu najít obchod, kdy by se prodávaly hliněné dýmky. Volal jsem do http://www.kralovstvi-dymek.cz/hlinenky.htm , ale tam mi bylo řečeno, že jsi dýmky prodávají pouze osobně. Jsem z Karviné a do Prahy je to pěkná zajíštka :? Poradíte mi kde bych mohl hliněnku sehnat?

Chápu prodejce, když nechtějí delší hliněnky posílat poštou... Mám takovou jednu pos(r)lanou, je díky české poště ze dvou dílů... :cry: :cry:
Od Hingara jednu mám (celou :P ) a je super. Už se těším, až ji důkladně zamočkuji a budu ji vypalovat...
Uživatelský avatar
rour
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 375
Věk: 62
Registrován: 29 črc. 2004, 12:43
Bydliště: Olomouc

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


cron