10 úno. 2013, 10:38
jcp píše:Tohle není klasická hliněnka jaké se probírají v tomhle vlákně tj. krátké, skoro rovné, vyrobené celé z hlíny. Tomuhle se říká "vídeňská kavárenská dýmka" ...
10 úno. 2013, 19:59
Dýmomil píše:díky!mám i sádrovou kavárenskou, tak bych to moh vzít z jedný vody
10 úno. 2013, 21:09
10 úno. 2013, 21:40
10 úno. 2013, 21:43
23 úno. 2013, 17:05
05 dub. 2013, 19:07
05 dub. 2013, 20:18
05 dub. 2013, 21:07
10 zář. 2013, 18:54
), ale když jsem ji vytáhla, chvíli jsem kolem ní skákala a pak si ji radši vystavila. Pánové, já mám strach, že to za a) křápnu raz dva, za b) si spálím prsty okamžitě, jak rozhořím kotel. Tak se chci zeptat, zda ji beze strachu použít nebo na ni radši jen koukat. Taky jsem slyšela legendy o znovuvypálení v troubě.
10 zář. 2013, 23:53
11 zář. 2013, 10:34
11 zář. 2013, 23:11
12 zář. 2013, 06:33
12 zář. 2013, 15:56