Etuje na Dýmku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod Darkstar » 17 srp. 2005, 13:20

Hodne se tu popsalo o pouzdrech, coz urcite staci na srazy, ale uz ne na dlouhodobejsi pracovni cestu. Ale jak to resite s tabakem ? Presypavate do mensich plechovek, nebo tahate sebou jen jeden druh, aby to nezabralo moc mista v pouzdre ? Co jsem si vsimal pouzdra na srazech, vejde se tam par cistitek, asi tak 10 filtru v krabicce a mozna jedna plechovicka NF, nebo Erinu.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1220
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 srp. 2005, 20:04

Darku, ja taham na cesty ( pravda delsi nez vecerni sraz ) tu mou modrou tasku.
Mam tam cca 5-6 dymek, 5-6 tabaku a vse, co k dymkam patri.
To ale chce uz vetsi "nadobu" nez jen male pouzdro.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Nevill » 18 srp. 2005, 07:20

Darkstar píše:Hodne se tu popsalo o pouzdrech, coz urcite staci na srazy, ale uz ne na dlouhodobejsi pracovni cestu. Ale jak to resite s tabakem ? Presypavate do mensich plechovek, nebo tahate sebou jen jeden druh, aby to nezabralo moc mista v pouzdre ? Co jsem si vsimal pouzdra na srazech, vejde se tam par cistitek, asi tak 10 filtru v krabicce a mozna jedna plechovicka NF, nebo Erinu.


Mno s tabákem asi tak, že mám plechovky v batohu, který s sebou stejně všude tahám...a nebo eventuálně po kapsách... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod POGO » 18 srp. 2005, 14:40


Ve svých začátcích jsem si tohle pouzdro pořídil.Na večer do hospody když beru dvě dýmky je přímo stvořeno.Naskládáš tam vše co potřebuješ a dýmky jsou dobře chráněny proti podření. :puffy:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod ttygr » 27 srp. 2005, 19:37

no osbně, mě stačí na večer moje jedna dýmka... dostal jsem na ní pěkný pouzdro... od těch samých lidí co mi tu bentku darovali... je to ručně háčkovaná práce a je nádherná... ale uvažuju taky o větším pouzdře jenže u mě bude problém s tím, že asi další bude čtenářská... budu to holt muset nosit jako gandalf...
btw: stačilo by se i rozhlídnout po bazárkách... jednou sem tam viděl moc pěknej kufřík za dobrou cenu... bohužel sem ale zrovna neměl ani ty 400,-
jinak nejlepší stejně bude si něco zrobit sám...
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod tomsoyer » 29 srp. 2005, 15:37

Dnes sem vyřešil můj problém s vhodným pouzdrem na dýmky v rozumné ceně a vzhledu.
Koupil sem v Globusu pouzdro Hama na 32 CD/DVD


Štelář na CD šel snadno odpárat a zůstalo tak pěkné pouzdro na 3 dýmky či 2 a tabák v tobolce.
image_id: 867

Nyní si jen ušiji vložku s gumovými úchyty přesně na dýmky, kterou do pouzdra vlepím chemoprenem a dýmky tam budou fixované.
na tom začínám teprve pracovat tak foto ještě není, ale později dodám :wink:
A takto vypadá pouzdro zavřené - dýmky jsou uvnitř, je uplně přesně na ně.
image_id: 868
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Graveir » 30 srp. 2005, 10:48

tak jsem si koupil dneska za 460 etuji na dymky, takova ta ala etrafika, znacka angelo, material kozenka, se tremi uchyty ale dymky jsem tam nacpal 4 a veslo by sei mozna aj vic. ale k tomu se tam sikovne vlezly aj filtry cistice, dusatko a zapik. nadhera
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 01 zář. 2005, 17:06

Byl jsem dnes v Shopingparku ve Sterboholich.
Je tam docela dobre zasobeny tabak a maji tam cca 5 etuí na dýmku a docela pekne.
Jen info.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Pampalini » 25 říj. 2005, 20:29

Ahoj pánové, dlouho jsem tu nebyl, moc dlouho. :cry: Už dlouho uvažuju o nějakém slušném pouzdře na tahání a ještě jsem se nerozhoupal.Ale jeden tip mám: běžná pánská etue na doklady. Pravda,nejsou v ní očka a většinou není plně rozevíratelná, což je na úkor přehlednosti, ale je to většinou v kůži, běžná cena okolo 1 tis. Kč a když potřebujete, vyndáte dýmky, nacpete klíče, peněženku, doklady, mobil, ... a tradá. Jsou k dostání všude, ale lepší ceny přímo u výrobce, tuším brašnářství Pima nebo tak nějak (Fénixi, promiň, nejedná se o propagaci). Možná to zatratíte, ale chtěl jsem se podělit. :-)
Uživatelský avatar
Pampalini
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis. 2004, 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pampalini » 25 říj. 2005, 20:59

Šimi píše:A nebude levnější a účelnější obrátit se na Etrafiku?


Samozřejmě, pokud chceš pouzdro jen na dýmky, není co řešit. To poslouží nejlépe. Ta etue je jen jedna z dalších možností. Napadlo mě to hlavně proto, že věčně s sebou tahám spoustu krámů, většinou po kapsách. Takhle bych je měl v jednom i s oblíbenou dýmkou.
Uživatelský avatar
Pampalini
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis. 2004, 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 25 říj. 2005, 21:13

Tak na jednu dýmku a spoustu jiných věcí používám ledvinku. Není nic praktičtějšího. Můžeš ji nést kolem pasu, přes rameno nebo v ruce. Dá se stím dělat téměř cokoliv, jen do tanečních to jaksi není ono.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Pegas » 25 říj. 2005, 21:22

Já používám pouzdro které jsem koupil na Etrafice: http://www.etrafika.cz/doplnky/pouzdra_na_dymky_a_kozene_pytliky/detail.php?items%5Bitemid%5D=477
Vejdou do něho tři dýmky a ještě pár drobností.Někdy ještě přidám malou krabičku od flake s tabákem,
Uživatelský avatar
Pegas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 196
Registrován: 16 srp. 2004, 16:54
Bydliště: VIZOVICE

Příspěvekod tifik » 20 zář. 2006, 11:04

Já používám takovou tu taštičku, která se dává jako doplněk k větším kufrům, rozměry ca 250x100x150, vejde se tam naprosto vše a vypadá dobře, dýmky v ní nosím ještě v pevné krabičce(od natáček :D ) v sáčku, vadí mi, že v těch měkkých pouzdrech nemají pevnou ochranu, řekl bych, že se páčením můžou zlomit.
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod natan » 20 zář. 2006, 12:52

Já jsem zatím transportní otázku pořešil starou krabičkou od fénu. Je docela pevná, vnitřek je potažený látkou a pohodlně se do ní vejdou dvě dýmky i s tabákem a příslušenstvím.

image_id: 2106 image_id: 2107
Uživatelský avatar
natan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 285
Věk: 47
Registrován: 02 srp. 2006, 17:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod paulie » 16 led. 2007, 11:11

Já to dřív řešil krabicí od routeru, případně od multimetru, ale to mě štvalo tak to nosím v bundě po kapsách. ale až přijde léto, tak si budu muset něco pořídit.
Uživatelský avatar
paulie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 705
Věk: 34
Registrován: 09 říj. 2006, 15:31
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků