V čom a koľko fajočiek nosíte denne so sebou?

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod ypres.bass » 29 dub. 2007, 19:25

právě jsem dobalil svoji kompletní výbavu - domluvili jsme se s kamarádama že si uděláme večer s dýmkou a jako jediný "profík" jsem dostal za úkol dovézt ukázat výbavu...
pouzdro na tužky, krabička u OBI a pixla od zmrzliny => 4 dýmky, 3plechovky, 3 tobolky, ťapťátko, sirky
jinak na běžné nošení mi stačí to pozdro - 1 dýkma, 1 tabák, čističe, CPT
na převoz na koleje - pouzdro+OBIpixla
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod basa333 » 29 dub. 2007, 19:32

Tohle jsou luxusní řešení, ale stojí to dost... to řešení se semišovými sáčky pro jednotlivé kamarádky je dost elegantní

Obrázky z německého fóra
http://www.welt-der-pfeifen.de/phpBB2/v ... .php?t=415
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Příspěvekod BATRACHOS » 29 dub. 2007, 19:53

bigdragon píše:no nevím, ale mi stačí tohle, takhle to vypadá otevřené, vím není to moc reprezentativní, ale nestálo mě to ani korunu :twisted:


Kdo umí, ten umí!

Jen bych snad ten polystyren přehodil nějakým plátnem, navrhuji s potiskem Rumcajze, nebo ještě lépe Krakonoš, ten dýmá.

:smoke6:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 29 dub. 2007, 19:56

Krhút píše:Využil jsem slevy , a za pouhých 190,- kaček pořídil tuto toaletní taštičku . Prodavačka málem omdlévala , když jsem do ( pro ni ) téměř sterilní věci začal cpát fajfku , abych zjistil , jestli se tam vejde v pohodě .
Původní cena byla 450 vočí a to asi nikdo na uložení kartáčku a hřebenu dát nechtěl :twisted:
image_id: 3003
image_id: 3004


Krhúte, to je hotová nádhera!

To měl být původně "nesersé"? To bych hned bral taktéž. Dobrej kauf, na ja.

:smoke6:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod ypres.bass » 29 dub. 2007, 19:58

BATRACHOS píše:
bigdragon píše:no nevím, ale mi stačí tohle, takhle to vypadá otevřené, vím není to moc reprezentativní, ale nestálo mě to ani korunu :twisted:

Kdo umí, ten umí!

Jen bych snad ten polystyren přehodil nějakým plátnem, navrhuji s potiskem Rumcajze, nebo ještě lépe Krakonoš, ten dýmá.
:smoke6:
ale docela bych se bál když to ponesu, že mi to vypadne...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bigdragon » 29 dub. 2007, 22:07

ypres.bass píše:
BATRACHOS píše:
bigdragon píše:no nevím, ale mi stačí tohle, takhle to vypadá otevřené, vím není to moc reprezentativní, ale nestálo mě to ani korunu :twisted:

Kdo umí, ten umí!

Jen bych snad ten polystyren přehodil nějakým plátnem, navrhuji s potiskem Rumcajze, nebo ještě lépe Krakonoš, ten dýmá.
:smoke6:
ale docela bych se bál když to ponesu, že mi to vypadne...

naučíš se víko jistit ukazováčkem :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Mike Hill » 30 dub. 2007, 00:26

Krhút píše:Využil jsem slevy , a za pouhých 190,- kaček pořídil tuto toaletní taštičku . Prodavačka málem omdlévala , když jsem do ( pro ni ) téměř sterilní věci začal cpát fajfku , abych zjistil , jestli se tam vejde v pohodě .
Původní cena byla 450 vočí a to asi nikdo na uložení kartáčku a hřebenu dát nechtěl :twisted:
image_id: 3003
image_id: 3004
...naprosto geniální...

...good deal my friend...

...nedá mi nespomenúť, že predvčerom, keď som bral z bráchovej skrine jeho tašku s úborom, ktorý zabudol, som si všimol malý podlhovastý pitlík so zipsom a hneď som vedel na čo by sa mi hodil...

...brácho ho našťastie nepotreboval, tak v ňom teraz nosím svoje dve fajočky a zmestili by sa doň ešte zo dve ďalšie...
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Gotrek_z_Agary » 30 dub. 2007, 05:50

Krhút píše:Využil jsem slevy , a za pouhých 190,- kaček pořídil tuto toaletní taštičku . Prodavačka málem omdlévala , když jsem do ( pro ni ) téměř sterilní věci začal cpát fajfku , abych zjistil , jestli se tam vejde v pohodě .
Původní cena byla 450 vočí a to asi nikdo na uložení kartáčku a hřebenu dát nechtěl :twisted:
image_id: 3003
image_id: 3004


Moc hezká věcička...
Uživatelský avatar
Gotrek_z_Agary
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1091
Věk: 46
Registrován: 27 zář. 2006, 11:53
Bydliště: Bedihošť

Příspěvekod patentik » 02 říj. 2007, 12:31

Resim mensi dilema. K dymce jsem nedostal sacek, resp. igelitovy. Takze se rozmyslim jestli koupit na etrafice kozeny za cca 90kc anebo rovnou poridit pouzdro na dymku. To mi prijde praktictejsi. Melo by se ale do nej krome dymky vejit dusatko, cistice, pripadne i tabacek. Existuje vubec takove, resp. mate nejake tipy? Na internetu jsem moc rozumnych variant nenasel... [/url]
Uživatelský avatar
patentik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 29 zář. 2007, 12:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jack.Grave » 02 říj. 2007, 21:21

But pokapsach v saku, nekdy take v v US patrontasce v kdyz jsem limitovan obsahem kapes) ci opatrne zabalene i s proprietami v takem tom soturku od gaz masky. Krehci kousky v tovarnim vacku a krabicce.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rujir » 03 říj. 2007, 16:25

patentik píše:Resim mensi dilema. K dymce jsem nedostal sacek, resp. igelitovy. Takze se rozmyslim jestli koupit na etrafice kozeny za cca 90kc anebo rovnou poridit pouzdro na dymku. To mi prijde praktictejsi. Melo by se ale do nej krome dymky vejit dusatko, cistice, pripadne i tabacek. Existuje vubec takove, resp. mate nejake tipy? Na internetu jsem moc rozumnych variant nenasel...


Ja som si este kedysi na zaciatku fajkovej ery kupil puzdro na tri fajky od Big Ben-u a doteraz som rad, ze som tak ucinil. Vojdu mi tam tri fajky, vsetok vercajk, plus je tam tasticka na tabak (ktoru nepouzivam, dala sa vytiahnut). Pride mi to ako podstatne lepsia ochrana fajky, ako len obycajne kozenne vrecko. Aj tak potrebujes v niecom nosit aj zbytok vercajku. :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod Tuda » 04 říj. 2007, 10:13

Kup si určitě to pouzdro - já od té doby, co ho mám už neřeším, jak a v čem všechno ponesu. Nehledě na to, že to tam opravdu dáš všechno a nic nezapomeneš.
Uživatelský avatar
Tuda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 44
Registrován: 07 pro. 2004, 19:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod patentik » 04 říj. 2007, 14:09

No vcera jsem to vyresil kozenym pytlikem z etrafiky - to pak s fajfkou hodim do nejakeho obyc. treba i skolniho pouzdra kam dam vse ostatni. Specialni pouzdro na dymku pak muze byt vhodnym vanocnim darkem,ne? :wink:
Uživatelský avatar
patentik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 44
Registrován: 29 zář. 2007, 12:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tritrek » 04 říj. 2007, 15:05

Ja fajky nenosim, pretoze v robote sa neda, ani na to nemam cas a doma ich na balkon alebo do kresla berem v ruke :lol:. Nie som krcmarsky typ a ked uz vyjdem, tak si berem jednu a to v kozenom 'pytliku' - stylovo :D
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod mihra » 04 říj. 2007, 17:15

Já, když si vyjdu (to je několikrát denně) nosím dýmku v zubech, zápalky a ťapťátko v kapse.
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků