Výrobce dýmek pan Hodula

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod tomsoyer » 30 bře. 2006, 18:37

halcyon píše:
tomsoyer píše:
Simon píše:
ja myslim ze jhe treba pridat i druhy obrazek one dymky
http://www.dymkyhodula.cz/images/nabidka/d4_1.jpg

hmmm tak to je jak noc a den :evil:


zas tak cerne bych to nevidel, uvedom si ze stala 1300Kc a za to je vetsinou tak piskovana nebo kytovana tmava fajfka.

Ano já si to uvědomuji a za tu cenu je dobrá, navíc se mi Hodulovi dymky líbí.
Jen na té konkrétní dýmce je rozdíl z jedné a druhé strany obrovský - jing a jang, den a noc, apod :wink:

Přiznávám že za tu cenu bych si jí možná i tak obědnal a o dýmce od p.Hoduly uvažuji
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Simon » 31 bře. 2006, 09:09

tomsoyer píše:
Simon píše:ja mam v jednani tuto :)

http://www.templar.cz/pipe/others/hodula.jpg

Doufám, že je to myšleno s nadsázkou, protože jestli to myslíš vážně tak je IMHO hrozná :roll:


myslim to vazne :)
IMO dobra kuriozitka
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Murphy » 12 dub. 2006, 11:37

Na www.dymkyhodula.cz je aktualizovana nabidka:) Uz mam tez svou favoritku
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vart » 12 dub. 2006, 13:26

Tvarove ma Hodula moc pekne dymky, ale nejak u zadne dymky nemuzu rict, ze by se mi vylozene libila kresba.. :roll: Pripada mi jakoby pouzival nejaky jiny briar nez je obvykle u vyrobcu pouzivany, zilkovani je nejak mene pravidelne, vzdy je kousek dymky pekne a pak velke "slepe" misto..
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ChorChe » 18 dub. 2006, 06:39

Uvidíme v Olomouci, :!: 15 novejch Hodulovek :!: k prodeji určitě udělá zase jiný dojem. Sám jsem dopadl úplně stejně, když jsen sháněl nějaký ten špalek v čechách. No koukněte sami www.webpark.cz/fotozap :shock:
Uživatelský avatar
ChorChe
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 617
Věk: 47
Registrován: 03 lis. 2005, 20:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod bromden » 18 dub. 2006, 08:28

ChorChe píše:Uvidíme v Olomouci, :!: 15 novejch Hodulovek :!: k prodeji určitě udělá zase jiný dojem. Sám jsem dopadl úplně stejně, když jsen sháněl nějaký ten špalek v čechách. No koukněte sami www.webpark.cz/fotozap :shock:


Chjo... vidim v tom inspiraci jedním kovářosochařem co ctí tvar přířezu :twisted: :roll: :?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Nevill » 18 dub. 2006, 10:32

bromden píše:Chjo... vidim v tom inspiraci jedním kovářosochařem co ctí tvar přířezu :twisted: :roll: :?


Hele, to se dá koupit u Hingara, má tam ještě krabici takových napůl předpřipravených přířezů, jen to vyleštit a udělat povrchovou úpravu a vyjde z toho něco velmi podobného... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod messin » 18 dub. 2006, 10:46

Nevill píše:
bromden píše:Chjo... vidim v tom inspiraci jedním kovářosochařem co ctí tvar přířezu :twisted: :roll: :?


Hele, to se dá koupit u Hingara, má tam ještě krabici takových napůl předpřipravených přířezů, jen to vyleštit a udělat povrchovou úpravu a vyjde z toho něco velmi podobného... :lol:
Leštěný přířez -to sedí.
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvekod Patricia » 20 dub. 2006, 12:45

Tak chlapci, aktuálne správy, pán Hodula dokončuje novú sériu. Je veĺmi vstriecný a ochotný. Keď je niečo predané, vežmi rád vyrobí ešte jeden exemplár. Ja s ním teraz jednám o jednej dýmočke a budem mu posielať moje nákresy na dámsku dýmku podža mojej predstavy :wink: Uvidíme, či to bude realizovatežné. Dokonca sa mi od neho dostalo milého komplimentu :oops: ženy vraj u neho príliš často neobjednávajú :smoke2:
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

Příspěvekod LUBO » 21 dub. 2006, 11:16

tak mi pan Hodula dnes napisal, ze mi rezervoval dve take fajky, ako som si zelal, aby som si z nich mohol vybrat. takze ked budete dobri, v Olomouci mozete hned zobrat tu druhu :wink:
uz sa na fajocku pana Hodulu tesim.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod messin » 21 dub. 2006, 12:01

Včera jsem si taky jednu objednal :D
Uživatelský avatar
messin
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 640
Věk: 52
Registrován: 10 bře. 2005, 10:52
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvekod jcp » 23 čer. 2006, 10:55

Vart píše:Tvarove ma Hodula moc pekne dymky, ale nejak u zadne dymky nemuzu rict, ze by se mi vylozene libila kresba.. :roll: Pripada mi jakoby pouzival nejaky jiny briar nez je obvykle u vyrobcu pouzivany, zilkovani je nejak mene pravidelne, vzdy je kousek dymky pekne a pak velke "slepe" misto..


on taky občas umí posadit tvar do kresby, ale pak to neprodává za káčé u nás ale za doláče u Zemana. Mimochodem tenhle rustik nemá ani v tuzemské nabídce ani v galerii a ten bych bral zfleku :cry:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Murphy » 23 čer. 2006, 12:13

jcp píše:
Vart píše:Tvarove ma Hodula moc pekne dymky, ale nejak u zadne dymky nemuzu rict, ze by se mi vylozene libila kresba.. :roll: Pripada mi jakoby pouzival nejaky jiny briar nez je obvykle u vyrobcu pouzivany, zilkovani je nejak mene pravidelne, vzdy je kousek dymky pekne a pak velke "slepe" misto..


on taky občas umí posadit tvar do kresby, ale pak to neprodává za káčé u nás ale za doláče u Zemana. Mimochodem tenhle rustik nemá ani v tuzemské nabídce ani v galerii a ten bych bral zfleku :cry:


Myslim, ze by se s nim dalo nejak domluvit, aby takovou dymku vyrobil znova
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod jcp » 23 čer. 2006, 13:02

Murphy píše:Myslim, ze by se s nim dalo nejak domluvit, aby takovou dymku vyrobil znova

už jsem majlnul dotaz na cenovou relaci :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Vart » 24 čer. 2006, 06:33

jcp píše:Mimochodem tenhle rustik nemá ani v tuzemské nabídce ani v galerii a ten bych bral zfleku :cry:

Ajejda, podobne rustikovany povrch sem mel vymysleny na cast sve nove dymky, kterou delam, a myslel sem si jak budu originalni :roll: :)
Uživatelský avatar
Vart
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 357
Věk: 38
Registrován: 26 srp. 2005, 22:24
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků