Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

05 říj. 2006, 21:15

doporucil bych pokusit se kontaktovat pana hodulu na email, pripadne na gsm - kontakty naleznete na www.dymkyhodula.cz. s jeho prijemnym a vstricnym jednanim mam jen tu nejlepsi zkusenost.

06 říj. 2006, 07:00

halcyon píše:Sakra taky bych chtel nejakou hodulovu dymku, ale vzdy kdyz na jeho strankach najdu novou kolekci sou skoro vsechny dymky rozebrane. Kdysi mival v galerii dymky podle kterych se dalo objednavat.

Nezoufej, já u něj mám objednanýho ještě jednoho českýho buldočka a co od něj vím, právě dokončuje velkou novou serii která by se měla co nejdřív objevit na webu, takže si buď počkej na ni, nebo se dohodni jestli by ti nevyrobil něco podle tvejch představ. Je skutečně neuvěřitelně vstřícnej.

23 říj. 2006, 12:05

rychle honem na Hodula-web, nove Hodulovky su online ;-)

23 říj. 2006, 12:20

Dívám se na ně to je taky z briaru? http://www.dymkyhodula.cz/images/n.php? ... =d140/v60/š45

23 říj. 2006, 12:26

kutil píše:Dívám se na ně to je taky z briaru?

asi jo, že by pan Hodula dělal z olivy nebo třeba z hrušně jsem ještě neslyšel, ale vypadá to jako pískovaný což u něj není zvykem .. a ta kresba je taky atypická .. :shock:
Btw ta šestnáctka byla už v minulý nabídce, ale o něco dražší. Mě se moc líbila ale na můj vkus je dost velká a má malej poměr komory k hmotě hlavičky - jinak bych ji dávno vzal ..

23 říj. 2006, 12:45

kutil píše:Dívám se na ně to je taky z briaru? http://www.dymkyhodula.cz/images/n.php? ... =d140/v60/š45



vypadá pěkně, že bych si ji koupil?...


mám od pana Hoduly jednu, jsem s ní moc spokojený s jednámím pana Hoduly taky.

23 říj. 2006, 14:13

dnes som si vyzdvihol na poste balicek s piatimi novymi "hodulovkami"
4 hladke, jedna polovicny rustik ,akurat pribudnu starosti ake tabacky im pridelit, no su to krasne starosti :smoke1:

inac len mozem potvrdit ,ze s p.Hodulom sa az neuveritelne dobre komunikuje

ked bude menej prace, prihodim fotecky.. :roll:

23 říj. 2006, 14:16

ale ste si svihli, len par hodin, a uz su takmer vsetky predane.

23 říj. 2006, 15:30

LUBO píše:ale ste si svihli, len par hodin, a uz su takmer vsetky predane.


Taky jsem si všiml. Ještě že jsem švorc, jinak by mně to bylo líto. Ale tahle, to je teda něco. Připomíná mi některé japonské kousky, které se mně vždycky hrozně líbily.

24 říj. 2006, 06:43

LUBO píše:ale ste si svihli, len par hodin, a uz su takmer vsetky predane.


hej, až som si myslel, že si poslal odkaz na starú ponuku :D

25 říj. 2006, 22:37

tak to su moje nove prirastky od p. Hodulu, myslim, ze nie posledne :lol:

image_id: 2229

image_id: 2230

25 říj. 2006, 23:02

Breer píše:tak to su moje nove prirastky od p. Hodulu, myslim, ze nie posledne :lol:

image_id: 2229

image_id: 2230


To sis jich koupil rovnou pět najednou? :shock:

26 říj. 2006, 06:21

Breer píše:tak to su moje nove prirastky od p. Hodulu, myslim, ze nie posledne :lol:

image_id: 2229

image_id: 2230


číslo 2 a 5 mají nějaký velký průměr kotle, nebo se mi to zdá?

26 říj. 2006, 08:25

priemer je trosku vacsi cca 23 - 25mm u troch fajociek, ta v strede ma dokonca 25mm

to Zababa..no objednal som najprv dve, potom este tri, ale dal som si ich zaslat spolu

26 říj. 2006, 08:40

Breer píše:tak to su moje nove prirastky od p. Hodulu, myslim, ze nie posledne :lol:

image_id: 2229

image_id: 2230


Zadny troskar :wink: Ale krasne kousky. At Ti dobre slouzi. Ta prostredni dymka na druhem obrazku je nadherna.
Odeslat odpověď