Výrobce dýmek pan Hodula

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Příspěvekod jcp » 26 čer. 2006, 07:18

jcp píše:
Murphy píše:Myslim, ze by se s nim dalo nejak domluvit, aby takovou dymku vyrobil znova

už jsem majlnul dotaz na cenovou relaci :)


Tedy jednat s panem Hodulou je víc než radost. Na svůj dotaz jsem dostal ještě týž den odpověď:

Dobrý den, velmi mne těší Váš zájem. Rustik o kterém píšete jsem vyrobil pro p. Zemana zkušebně a také
myslím, že docela vyšel. Myslím, že by nebyl problém dýmku se stejným rustikem vyrobit. Dýmku Hodula 04 bych u nás prodával za 1190,- Kč a tuto cenu by neměla překročit ani jiná dýmka, kterou byste si mohl
vybrat. Pokud budete mít zájem mohu Vám dýmku do cca 14 dnů vyrobit, pokud byste měl zájem o některou hladkou dýmku ze současné nabídky na mých stránkách, mohu ji přerustikovat, cena by zůstala ta, která je u dýmky uvedena. Tu bych Vám mohl poslat začátkem příštího týdne. Pokud nemáte zájem o dýmku z nynější nabídky , pak tedy napište, která by se Vám líbila, myslím, typ, tvar , barvu.

Hodně zdaru při rozhodování, pěkný víkend.
Pavel Hodula


Já osobně už mám svoji Hodula 04 objednanou, tohle je pro info pokud by se ještě někomu ten rustik líbíl :wink: . Btw od pátku do pondělka se na 7 dýmkách co má pan Hodula vystavený u Zemana, včetně téhle 04, objevilo "SOLD" :)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod carolco » 03 črc. 2006, 10:03

takze dnes som dostal postou novu fajku od pana hodulu, uz som ju kdesi na fore spominal. nazivo je este krajsia ako na obrazku :

http://www.dymkyhodula.cz/images/nabidka/dd21.jpg

vyborne jednanie s panom hodulom od zaciatku az do konca. do balicka mi este pribalil prekvapenie - zadarmo stojan na fajku a dusatko. takze spokojnost maximalna, mozem len odporucat.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Pavel » 03 črc. 2006, 11:09

:? Skutočne krásna fajka, dosť dlho mám zálusk na svetlý (tan) rustik, alebo pieskovanie fajky. Dosť veža času som venoval aj hžadaniu na webe, ale fajky od pána Hodulu vyzerajú byť najprijatežnejšou alternatívou. Ako si riešil prevod peňazí, ja som zvyknutý len na kreditnú kartu, ale to sa nie u každého výrobcu dá využiť.
Pavel
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Věk: 55
Registrován: 25 dub. 2006, 13:37
Bydliště: Senec

Příspěvekod carolco » 03 črc. 2006, 11:20

v zasade je niekolko moznosti, ale ja som sa s panom hodulom dohodol, ze mu poslem ceske koruny v poistenej obalke a doporucene. zda sa mi to ako najlacnejsia alternativa. obvykle to pride adresatovi do 3 pracovnych dni, takze je to uplne v pohode, zatial som s tym nemal ziadne problemy.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rakis » 03 črc. 2006, 11:24

carolco píše:v zasade je niekolko moznosti, ale ja som sa s panom hodulom dohodol, ze mu poslem ceske koruny v poistenej obalke a doporucene. zda sa mi to ako najlacnejsia alternativa. obvykle to pride adresatovi do 3 pracovnych dni, takze je to uplne v pohode, zatial som s tym nemal ziadne problemy.


nemáš strach, že se to na poště ztratí? Není lepší poslat peníze složenkou? Nebo si to nechat poslat na dobírku?
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod carolco » 03 črc. 2006, 11:50

nemam. zlozenka je urcite dobra vec, ale nevychadza az tak vyhodne medzi slovenskom a ceskom. na druhej strane to posielam jednak doporucene a aj poistene (obvykle na vyssiu ciastku), takze ak by sa to stratilo, tak na tom len zarobim :-) to poistne naozaj nie je az take drahe. cele zaslanie takehoto listu vyjde okolo 120,- slovenskych korun, takze je to uplne v pohode.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod sholim » 03 črc. 2006, 12:12

Patricia píše:Tak chlapci, aktuálne správy, pán Hodula dokončuje novú sériu. Je veĺmi vstriecný a ochotný. Keď je niečo predané, vežmi rád vyrobí ešte jeden exemplár. Ja s ním teraz jednám o jednej dýmočke a budem mu posielať moje nákresy na dámsku dýmku podža mojej predstavy :wink: Uvidíme, či to bude realizovatežné. Dokonca sa mi od neho dostalo milého komplimentu :oops: ženy vraj u neho príliš často neobjednávajú :smoke2:


Jak dopadla ta dámská dýmka?
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod kutil » 04 črc. 2006, 06:10

Potvrzuji dobré jednání s panem Hodulou. Taky jsem si u něj objednal dýmku. Vyrobí do 14 dní zašle na dobírku a když se mi nebude líbit můžu mu ji na dobírku vrátit :shock: S tím jsem se ještě nesetkal.
Naposledy upravil kutil dne 25 črc. 2006, 12:39, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
kutil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 95
Registrován: 03 kvě. 2006, 11:23
Bydliště: okolí Brna

Příspěvekod jcp » 04 črc. 2006, 07:04

kutil píše: do 14 dní zašle na dobírku a když se mi nebude líbit můžu mu ji na dobírku vrátit :shock: S tím jsem se ještě nesetkal.


přesně takhle mi to o tom mém rustiku napsal taky :D
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Hajaja » 04 črc. 2006, 19:11

nezda se vam, nebo jsem slepej, ze ty dymky jsou pod obrazkem v nabidce uplne jiny nez na tom odkazu? Nebo neco delam spatne ? :-)
Uživatelský avatar
Hajaja
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 črc. 2004, 08:39
Bydliště: Kdyně, okr. Doma_lice

Příspěvekod carolco » 04 črc. 2006, 19:19

jasne, ako pozeram, tak pan hodula updatoval ponuku na stranke.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Karol » 04 črc. 2006, 20:44

Hodulove ceny ma mierne sokuju. No nekup to za tie peniaze...
Uživatelský avatar
Karol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 372
Věk: 49
Registrován: 05 srp. 2005, 01:26
Bydliště: Wellington, Novy Zeland

Příspěvekod carolco » 04 črc. 2006, 22:17

ano, najlepsie na tom je, ze si najprv povies, ze tie prachy na skusku pokojne vyhodis a ked ti pride domov fajka, zistis, ze si ich vlastne vobec nevyhodil... pred chvilou som tu moju prave po druhykrat dofajcil, absolutna spokojnost!
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod jcp » 18 črc. 2006, 07:27

Tak pánové, už mi dorazila Hodula 04. Tohle je sice fotka od Zemana ale pan Hodula pro mě vyrobil úplně totožnou sestřičku. Takhle sice vypadá skoro subtilně, ale ve skutečnosti je to málem na spodní hranici Gianta - vedle Cavicchiho největší kousek co mám :) . Řemeslně perfektní práce, lehoučká a určitě to bude 'good smooker' - hned dostala první porci MB Golden Blend (moje standartní zakuřovadlo) a nekecám - na jedinou sirku jela přes hodinu :o nehřála se a ani stopa po tom že by se někde napalovala. Moc se mi tenhle rustik líbí, jinde jsem ho ještě neviděl takže se chci s panem Hodulou dohodnout, jestli by mi v něm neudělal ještě českýho buldočka - k tomu shape by se tenhle rustik taky určitě hodil 8)
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

kdo vi, co znamena bily bod na dymkach pana hoduly ?

Příspěvekod rtie » 24 črc. 2006, 20:55

hezky den od novice na dymka.net. na strankach pana jana zemana, to je ten jan, co zije na novem zelande, se mj. diskutuje o tom, co znamena bily bod na naustcich nekterych hodulovek. ja jsem si celou dobu myslel, ze maly bily bod muze pouzivat jen dunhill a vauen. vite o pravech na white dot/point nekdo vice ? a mimochodem, pan hodula opet updatoval svoji nabidku dymek na svem webu. pribylo nekolik zajimavych shapes. kdyz k tomu pridam skutecne nesmirne korektni jednani pana hoduly, pak bude jiste kazdy spokojen.
rtie
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 41
Registrován: 24 črc. 2006, 14:58

PředchozíDalší

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


cron