Re: Výrobce dýmek pan Hodula

01 úno. 2013, 16:35

Vorža: stála tak jak je uvedeno na stránkách výrobce pana Hoduly ( http://www.dymkyhodula.cz/index.php?page=nabidka ), tedy 1.250,- Pan Hodula vyrobil na mé přání černý náústek a žlutý si nechal, cenu zachoval :ok: (vše velmi rychle a to mu nebylo dobře...)
AdamS: díky :wink:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

03 dub. 2013, 23:33

Pan Hodula aktualizoval svůj web a přidal pár dýmek. Škoda, že mi na poště právě leží jiná, hned bych si vybral.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 črc. 2013, 10:34

Pan Hodula změnil na FB bydliště na Brno, a tak mám dotaz na ty, kdo ho lépe znají: kouří pan Hodula dýmku? A pokud ano, nebude troufalé pozvat ho na naše brněnské posezení?

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 črc. 2013, 11:28

Myslím,že pan Hodula kouří dýmku,někde jsem to četl,ale nemohu bohužel najít.Zkus se ho Jarku přímo zeptat zda by nepřišel na setkání a pak dej echo kdy by to bylo,třeba bych se na chvíli urval.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 črc. 2013, 14:56

Pavel Hodula
image_id: 16820

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 črc. 2013, 17:36

Jerry1 píše:Pan Hodula změnil na FB bydliště na Brno, a tak mám dotaz na ty, kdo ho lépe znají: kouří pan Hodula dýmku? A pokud ano, nebude troufalé pozvat ho na naše brněnské posezení?

Tak to bych zašel taky. Rád bych poznal výrobce mé nejoblíbenější dýmky osobně.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 črc. 2013, 18:11

To Pooik,hoď foto té Tvé hodulovky,ať se můžeme také pokochat.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

06 črc. 2013, 08:24

S tím Brnem to byl asi nějaký informační šum, už tam má zase Opava.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

13 srp. 2013, 18:17

Jsem začátečník a mam též dýmku od pana Hoduli.Jsem s ní moc spokojen a do budoucna si určitě ještě nějakou pořídím. :ok:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

18 říj. 2013, 19:42

Z aktuálnej ponuky pána Hodulu som sa stal šťastným majiteľom č. 15. Priznám sa, že ma poctivá krása fajky a skromnosť autora dojíma.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

18 říj. 2013, 21:07

Pěkně napsané. Dýmka je krásná a tabák z ní bude určitě lahodný. Gratuluji :clamp:
Naposledy upravil OldaS dne 07 led. 2014, 16:25, celkově upraveno 1

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

19 říj. 2013, 09:33

Včera mi poštou přišla sedmička. Jednoduchá, krásný kousek dřeva. Naprostý souhlas se Snoopym.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

07 led. 2014, 16:25

Mistr přidal nové kousky :wink:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

03 kvě. 2014, 08:08

Vidím nové kousky na stránkách mistra.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

30 kvě. 2014, 23:01

Dóst nových kousků na stránkách mistra: http://www.dymkyhodula.cz/index.php?page=nabidka