01 úno. 2013, 16:35
Vorža: stála tak jak je uvedeno na stránkách výrobce pana Hoduly (
http://www.dymkyhodula.cz/index.php?page=nabidka ), tedy 1.250,- Pan Hodula vyrobil na mé přání černý náústek a žlutý si nechal, cenu zachoval

(vše velmi rychle a to mu nebylo dobře...)
AdamS: díky
03 dub. 2013, 23:33
Pan Hodula aktualizoval svůj web a přidal pár dýmek. Škoda, že mi na poště právě leží jiná, hned bych si vybral.
05 črc. 2013, 10:34
Pan Hodula změnil na FB bydliště na Brno, a tak mám dotaz na ty, kdo ho lépe znají: kouří pan Hodula dýmku? A pokud ano, nebude troufalé pozvat ho na naše brněnské posezení?
05 črc. 2013, 11:28
Myslím,že pan Hodula kouří dýmku,někde jsem to četl,ale nemohu bohužel najít.Zkus se ho Jarku přímo zeptat zda by nepřišel na setkání a pak dej echo kdy by to bylo,třeba bych se na chvíli urval.
05 črc. 2013, 14:56
Pavel Hodula
05 črc. 2013, 17:36
Jerry1 píše:Pan Hodula změnil na FB bydliště na Brno, a tak mám dotaz na ty, kdo ho lépe znají: kouří pan Hodula dýmku? A pokud ano, nebude troufalé pozvat ho na naše brněnské posezení?
Tak to bych zašel taky. Rád bych poznal výrobce mé nejoblíbenější dýmky osobně.
05 črc. 2013, 18:11
To Pooik,hoď foto té Tvé hodulovky,ať se můžeme také pokochat.
06 črc. 2013, 08:24
S tím Brnem to byl asi nějaký informační šum, už tam má zase Opava.
13 srp. 2013, 18:17
Jsem začátečník a mam též dýmku od pana Hoduli.Jsem s ní moc spokojen a do budoucna si určitě ještě nějakou pořídím.
18 říj. 2013, 19:42
Z aktuálnej ponuky pána Hodulu som sa stal šťastným majiteľom č. 15. Priznám sa, že ma poctivá krása fajky a skromnosť autora dojíma.
18 říj. 2013, 21:07
Pěkně napsané. Dýmka je krásná a tabák z ní bude určitě lahodný. Gratuluji
Naposledy upravil OldaS dne 07 led. 2014, 16:25, celkově upraveno 1
19 říj. 2013, 09:33
Včera mi poštou přišla sedmička. Jednoduchá, krásný kousek dřeva. Naprostý souhlas se Snoopym.
07 led. 2014, 16:25
Mistr přidal nové kousky
03 kvě. 2014, 08:08
Vidím nové kousky na stránkách mistra.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.