Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

19 lis. 2014, 01:23

Tak se také pochlubím, jsem majitelkou dvou hodulek, z aktuální nabídky čísla 20 (hodlám zakouřit na mýdláky) a pak o něco větší brandy, kterou mám přes etrafiku. Jsem z nich nadšená, jednoduché tvary, přitom vždy s originálním nádechem (ty akrylové náustky v různých variacích dělají hodně.) Mám takový pocit, že třetí dýmka bude taky hodulka (ale uvidme, jsem začátečník, se dvěma možná chvíli vydržím. Chvíli.) Nikdo mi neřekl, že je možné mít závislost na hledání nových kousků, jsem si myslela, že taková závislost je možné leda na knihách, oblečení a špercích!

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

19 lis. 2014, 11:26

Jo, jo, tohle moc dobře znám, tu závislost na hledání nových kousků :-) A zrovna od p. Hoduly mám taky 2 ks (jedna oliva) a jsou to moc příjemné dýmky. A barevné náústky mě taky lákají...

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

04 pro. 2014, 18:35

Hodulovky jsou příjemné dýmky za solidní cenu. Má také dvě a jsem opravdu spokojen.
Závislosti na hledání nových kousků jsem propadl též. Rád bych si na vánoce ještě jednu pořídil. Přemýšlím o nějakém bulldogu na latakii. Uvidíme jak se to vyvrbí.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

04 pro. 2014, 21:02

:arrow: Lukas-T: Buldočka jsem teď bral z etrafiky. Je to BPK, ale je krásný, i dobře vrtaný. Myslím, že jim tam ještě nějaké zásoby (na etrafice) zbyly. Tak se když tak mrkni, cena je příjemná.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

04 pro. 2014, 21:14

:arrow: Lukas-T
Nevím jak teď, ale dokud pan Hodula nebyl tak profláknutej (čili vytíženej), dala se s ním v pohodě dohodnout dýmka podle vlastních představ. Mě takhle kdysi na zakázku dělal českýho buldočka v jeho "golfovým rustiku" .. a ještě další ..
image_id: 2083

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

04 pro. 2014, 21:47

image_id: 19886
Já mám od Hoduly tuto dýmku a mám ji moc rád.


:arrow: Ricchie: kouknu na etrafiku a snad tam bude něco pěkného ke koupi.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 pro. 2014, 13:52

Ještě mám od Hoduly tuto dýmku. Konečně se povedlo nahrát fotku.
image_id: 19888

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 pro. 2014, 19:47

Lukas-T: Pěkný kousky...

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

05 pro. 2014, 21:22

Díky.
Mám trochu slabost pro rustikální úpravu.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

14 led. 2015, 20:06

ta teda je :ok: :
http://www.dymkyhodula.cz/n.php?pic=7&f=1

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

14 led. 2015, 22:08

Gratuluju, teda jsi-li hrdým majitelem. :ok:
Pěkný kousek.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

14 led. 2015, 22:09

Bohužel nejsem, ale rád bych :wink:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

14 led. 2015, 22:16

Udělej si radost. Přece jí tam nenecháš... :naughty:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

14 led. 2015, 22:18

I nechám, moje žena má pevnou vůli :wink: :mryellow: .

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

15 led. 2015, 07:17

:ok: :rofl: :clamp:
Odeslat odpověď