Switch to full style
Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

22 led. 2015, 08:15

eee, jsi si jistý, že jsi chtěl vložit tento odkaz?
... vede na vlákno "Gablicek aneb delejme si chute..."

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

22 led. 2015, 08:42

Ve čtvrtém příspěvku odshora je detailní popis, jak vložit fotku na fórum.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

22 led. 2015, 11:04

Teda: viewtopic.php?p=336430#p336430

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

11 srp. 2017, 13:45

Rozjíždí se nová výroba téhle dílny?
V nabídce dýmek se nově objevilo "na objednávku" a též se změnilo pár dalších detailů na stránce, jako třeba kontakt a pár dalších drobností.
http://www.dymkyhodula.cz/index.php?page=nabidka

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

11 srp. 2017, 14:18

A na etrafice maji opet skladem jejich stojanky. Dalsi indicie.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

11 srp. 2017, 14:55

Jo, ohledně stojánků už nějaké zvěsti proběhly, že ve výrobě kdosi z rodiny pokračuje.
Akorát mám všechno info z doslechu přes tři lidi a každej, kdo něco ví, je tajemnej jak hrad v Karpatech. :P

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 led. 2018, 22:26

Komunikuji s dílnou pana Hoduly a nechavam si vyrobit poličku či stojánek na dymky.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

19 bře. 2019, 22:09

Dobrý den,
dýmky a stojánky v současnosti vyrábí bratr Pavla Hoduly (mého otce), pan Martin Hodula. Přeji, ať všechny dobře slouží...

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2019, 23:28

No to je ovšem výborná zpráva a věřím že pro mnohé! Věhlas Hodulovek nezanikne. Budu se těšit a přeji úspěch!!! :ok:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

12 bře. 2020, 13:37

Dobrý den,
myslíte si, že by dýmky od pana Hoduly byly dobré pro začátečníka?

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

16 bře. 2020, 11:53

Výborné dýmky pro všechny. Sám jich mám asi 8 a slouží mi dobře.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2020, 01:56

Stk51 píše:Dobrý den,
myslíte si, že by dýmky od pana Hoduly byly dobré pro začátečníka?


Já si to, upřímně řečeno, nemyslím.
Hodulovky jsou poctivé dýmky, ale zrovínka pro začátečníka mi nepřijdou nejvhodnější ... mají totiž jen čistý výbrus hlavičky, kotlík není ošetřen žádnou pastou etc. Já vím, že mnozí pastou pohrdají a berou na ni šmirgl, ale to se to odsuzuje po x-letech kouření. Začátečníkovi DOBŘE UDĚLANÁ pasta jednoznačně pomůže.

Za druhé, Hodulovky jsou masivní. To je fajn, protože něco snesou, to určitě ocení mírně pokročilý dýmkař. Ale úplný začátečník by měl hlavně co nejlépe poznat, kdy je hlavička už moc horká ... a ten pocit u hodně masivní dýmky přijde později, možná už bude napálená. Tenčí hlavička bude okamžitě pálit do dlaně, tlustší lehce zahoří a teprve pak bude pálit.

To vůbec neznamená, že Hodulovky nejsou dobré fajfky - zrovna včera jsem jednu kouřil a senzace. Mám celkem 3 + veleklubovku, všechny zakouřené a slouží znamenitě. Ovšem některou mi mistr Hodula dělal s pastou a některou na zakázku tenkostěnnou.

Do Hodulovky bych šel nejdřív tak půl roku po úplném začátku s fajfkou. A to bych asi zase doporučoval postupně víc, než jednu. :ok:

Nemám tedy zkušenost s novou výrobou po smrti Pavla Hoduly, ale zdá se, že celkově má jeho bratr snahu zachovat charkter výroby.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2020, 10:12

BATRACHOS´-UPLNA PRAVDA

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2020, 16:52

Jojo, hodulovky mám tři a patří mezi nejoblíbenější. S tím co píše žabák se zotožňuji. Bafá se z nich velmi snadno. Asi tím, že do dvou latakie a z jedné mejdláky...

Apropó - a nová výroba tedy běží?

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2020, 17:35

Mám dvě (plus nekonečná klubovka, ta je tedy dosud nekouřená), a naprostá spokojenost.
Dapr píše:Apropó - a nová výroba tedy běží?

To by mě taky zajímalo, podle webu to moc nevypadá... :think:
Odeslat odpověď