20 bře. 2020, 18:10
tak teraz asi nie ale inak bezi pred rokom som objednaval a zhruba do troch mesiacov som ich mal 4kusy ako autobusy
17 úno. 2021, 20:27
Ahoj, nevíte jak je to s výrobou dýmek pana Hoduly? Díky
17 úno. 2021, 20:45
Dýmky stále vyrábí. V listopadu 2020 mi zhotovoval dýmku.
25 črc. 2024, 20:53
Na stránkách pana Hoduly jsem našel sdělení: „Omlouváme se, ale výroba dýmek je dočasně přerušena.“
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.