Re: Výrobce dýmek pan Hodula

20 bře. 2020, 18:10

tak teraz asi nie ale inak bezi pred rokom som objednaval a zhruba do troch mesiacov som ich mal 4kusy ako autobusy

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

17 úno. 2021, 20:27

Ahoj, nevíte jak je to s výrobou dýmek pana Hoduly? Díky :smoke5:

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

17 úno. 2021, 20:45

Dýmky stále vyrábí. V listopadu 2020 mi zhotovoval dýmku.

Re: Výrobce dýmek pan Hodula

25 črc. 2024, 20:53

Na stránkách pana Hoduly jsem našel sdělení: „Omlouváme se, ale výroba dýmek je dočasně přerušena.“
image_id: 29303