Nase stare kousky aneb pohrebiste nasich milacku

Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Nase stare kousky aneb pohrebiste nasich milacku

Příspěvekod malinkej.dablik » 30 lis. 2005, 19:32

posilejte odkazy na vase stare dymky ktere jste odepsali z ruznych duvodu budu se tesit,nase dymky si zaslouzi mit misto kde by mohli spocinout:-)
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Simon » 30 lis. 2005, 21:05

nemam zadnou takovou dymku
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod malinkej.dablik » 30 lis. 2005, 21:26

jinak kdyby tohle byl blbej thread nebo tak neco tak to smazni...nechci delat zbytecnej bordel jen chci videt stare kousky
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Simon » 30 lis. 2005, 21:34

malinkej.dablik píše:jinak kdyby tohle byl blbej thread nebo tak neco tak to smazni...nechci delat zbytecnej bordel jen chci videt stare kousky


thread je to dobrej, uvidis ze se par dymek po smrti najde ... i se zajimavym pribehem ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Re: Nase stare kousky aneb pohrebiste nasich milacku

Příspěvekod Šimi » 30 lis. 2005, 22:03

malinkej.dablik píše:posilejte odkazy na vase stare dymky ktere jste odepsali z ruznych duvodu budu se tesit,nase dymky si zaslouzi mit misto kde by mohli spocinout:-)


Tak začni :wink: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod malinkej.dablik » 30 lis. 2005, 22:05

presne proto jsem to zalozil kazda dmyka ma svuj zivotni pribeh to si zrovna vzpominam na mou prvni jirsovku nadherna SG za pouhych 990Kc asi ji nemohli prodat...byla ma nejoblibenejsi az jeden den jsem musel pristoupit k vyskrabani karbonu vzal jsem nozik a neskusene jsem zacal skrabat vyskrabal jsem ji dobre ale po vyskrabani mi zahorela silne do hloubky nad kanalkem takze jsem mel po dymce dira velka no mlatil jsem se do hlavy kouril jsem z ni de luxe od petersona....a nyni jiz drima na stojanku...taky mela nevyhodu uz mela takovej hnusnej zelenej naustek nic moc chutnal hnusne ale upravil jsem ho a dobry...ale bohuzel zahorela a me to moc mrzelo....
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Fénix » 30 lis. 2005, 23:40

Naštěstí jsem zatím žádnou dýmku ani zcela nezdevastoval, ani zcela neodložil.
Rád bych na tomhle místě připomněl stránky Hřbitov u Bruyeru, které ale bohužel zanikly.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 01 pro. 2005, 06:14

jako malé robě :) jsem si koupil dýmku taková rovná černá a hrbatá(bylo mi asi 14) kouřil jsem z ní tuším kapitána (ve spořiči :oops: ) povedlo se mi i nalomit troubel, ale to jsem spravil omotáním režnou nití s herkulesem :twisted: (pořád mi bylo asi 16) Před půl rokem jsem ji našel (respektive naši) při totalním velkém úklidu po malování. Trošku jsem jí vyčistil, nacpal Balkan Mixture, zapálil a vyšel na procházku, asi po 150 metrech skončila na dně (tehdy vypuštěné) přehrady. Takže je nad ní asi 650 cm vody a odpočívá v pokoji :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod tuton » 01 pro. 2005, 07:15

Me zatim opustily dve dymky. Byly to levny BPK nebo tak nejak. Ani vlastne nevim, co se s nimi stalo. Proste zmizely v propadlisti dejin. Jedine, co mi utkvelo v pameti, je, ze u jedne z nich, byla to bentka, mi zacal vypadavat naustek. Kourival jsem ji kazdy patek v dnes jiz zanikle hospode "Na Vysince" na Zizkove. V tech davnych dobach jsem do ni cpaval Sweet Dublin. No, uz je to hodne davno. To je taky duvod, proc nemohu slouzit fotkami...
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Robur » 01 pro. 2005, 08:40

vlastně mám taky jednu smutnou příhodu ze svého protokuřáckého období:
asi tak před 22lety jsem měl 3 dýmky (samozřejmě BPK, i když tenkrát se to jmenovalo jinak), které jsem kouříval v hospodě a na čundrech.
A ta nejoblíbenější - takový tlustý buldoček -skončila tak, že jsem ji měl na pařbě u někoho na chatě, seděli jsme u ohně, pili pivo, hráli na kytáry no a ráno byla dýmka nezvěstná. Asi jsem ji odložil do trávy a někdo ji ve tmě přiložil do ohně :(
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod malinkej.dablik » 01 pro. 2005, 09:46

to je zvlastni ja jeste zadne BPKcko nemam no asi si budu muset nejake poridit i kdyz od vas slycham ze jsou nadvrtane a lakovane coz me nijak nepritahuje.....ale treba nejakej kousek najdu dobrej i kdyz po nich asi nebudu moct ch¨tit hezkou kresbu
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod malinkej.dablik » 01 pro. 2005, 11:18

v albu je nadherne BPKcko to by se mi libilo
image_id: 150
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Milos Cerman » 03 úno. 2006, 22:29

bigdragon píše:..... povedlo se mi i nalomit troubel, ale to jsem spravil omotáním režnou nití s herkulesem ....

Taky jsem móóóc dávno dostal na čundru od kamaráda fajfku, a její troubel taky nevydržela. Tak jsemjí "opravil" pilníkem, a byla z ní taková nevzhledná příšerka, krerou jsem snad 30 let nekouřil. Ale nezahodil jsem jí. Při jakýmsi gruntování se našla, a tak jsem ji poslal asi před 8mi roky panu Jirsovi, aby mi na ní udělal "co nejdelší máustek". Když se mi vrátila, nevěřil jsem svejm očím, jaká z ní je krasavice.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod lukas » 07 úno. 2006, 11:15

Jsem dymkarem teprve kratce, verim ze na pohrebiste v nejblizsi dobe nebudu muset zadnout dymku odnest. Rad si vsak prectu o Vasich starenkach a chromaccich.. :)
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod halcyon » 09 úno. 2006, 12:16

Asi pred 5 lety sem se vracel autobusem z Olomouce, z kalby a doma sem zjistil, ze sem nekde nechal etuji se Savinellkou Ivory a Petersonkou Sterling Silver. Protoze to bylo na 2. den po te akci, tak jsem nebyl ani pod vlivem a jeste v autobusu z Olmiku sem ty fajfky mel. Kdyz sem 2. den volal do CSAD Jihlava, odkud byl ten autobus, tak mi rekli, ze se v tom autobusu nic nenaslo. Ta Savinellka byla moje oblibena, mela krasne svetle drevo s peknou kresbou, byla voskovana a lestena, takova mensi buldocka. Navic ta etuje byl darek od pritelkyne a prisel sem i o docela slusny dymkovy zapik. Od te doby nosim na kalby radeji ty mene oblibene fajfky.
Uživatelský avatar
halcyon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 51
Věk: 51
Registrován: 07 lis. 2005, 12:44
Bydliště: Frydek-Mistek

Další

Zpět na O dýmkách a tak...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků