Dýmky a příslušenství - zajímavé dýmky, výrobci, sběratelství, údržba... též výroba, materiál.
Odeslat odpověď

Kouříte z jedné dýmky vždy jeden tabák ?

Ano (výjimka možná)
101
32%
Ano, ale až tak moc to nedodržuji
118
37%
Ani ne
100
31%
 
Celkem hlasů : 319

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

31 bře. 2015, 19:57

... také je tam něco o nerozvádění zbytečných diskuzí. už vidím, kolik šťouralů by chtělo vědět, v jaké oblasti se to má přesně trhat a jaká oblast se lépe hodí k latakii, virginii atd. :wink: asi bych to raději nechal tak, jak to je :lol:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

01 dub. 2015, 10:55

tak virginia je jasna ne? :D Virginia- Virgin - anglicky Pana

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

01 dub. 2015, 14:17

jen blbni :lol:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

22 dub. 2015, 19:48

Tak ja som rozhodne za prvú odpoveď. Síce som len začiatočník, no viem, ako mi prekážalo, keď som fajčil vo vodnej fajke dlhodobe jeden tabak a potom ho vymenil za iný a bili sa chute medzi sebou. Neviem prečo, no mne osobne by mi ani nedalo dať do jednej dýmky viac tabakov, iba asi vtedy, ak by ma daný tabak prestal baviť, prestal by sa vyrábať a tak by som bol nútený ho vymeniť, no zas len za dlhodobú záležitosť :)
Nakoľko mám dýmky zatiaľ len dve, tak v Jirsovke používam virgíniu od Petersona - Sherlock Holmes a v buldočku od Mareka Kanda začnem fajčiť latakiu Solani - English Luxury Mixture, blend 779. Podarilo sa mi ju kúpiť za fajn sumu a k tomu 2roky starú :smoke1: Som naň zvedavý, nakoľko som našiel len veľmi málo recenzií, no trafikant mi ju odporučil s presvedčením, že s dobrou anglickou zmesou netrafím vedľa :) tak sa teším na prvé spoznávanie s údeným :)

Obrázek

Obrázek

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

14 kvě. 2015, 18:45

Epický příběh dvou dýmek k zaslíbeným tabákům :smoke5:
https://www.youtube.com/watch?v=49NWHHHeUjQ

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

15 kvě. 2015, 12:15

:arrow: Durisek - youtube guru... Já ty tvoje videa žeru.. :wink:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

15 kvě. 2015, 12:23

Lukas-T> Díky moc za pochvalu. A musim říct, že mě to pomalu začíná bavit;)

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

15 kvě. 2015, 15:43

To je v poradku,ve me mas taky verneho divaka.

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

15 kvě. 2015, 21:33

nápodobne :) Už som tvoje videá poslal aj ďalším začiatočníkom :)

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 07:10

Pánové děkuji :oops:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 10:08

Já se přiznám, že jsem viděl první video a výborný...nejvíce mě fascinovala brilantní a samozřejmá "práce" se zipáčem :ok:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 12:29

Díky za super videa pokaždé si uvařím kafe nacpu dýmku a relaxuji. U nás žádnej dýmkař není tak aspoň nebafám sám. :ok:

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 17:20

Díky Duriskovi vím, kam budu chodit kouřit v zimě. Prostě dojdu do garáže, nahodim auto aby bylo trochu teplo a budu dýmat. Díky Ty naše youtube pipe star :)

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 18:11

Do BC Irish Oak.image_id: 20852

Re: Jaký tabák do které dýmky ?

16 kvě. 2015, 19:12

:arrow: Durísek: video super.:) ale neuvažoval jsi o natáčení na široko? :)
Odeslat odpověď